Rangi, grupy, redakcja itp.

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Action »

Napisałem chyba jasno, ze składu Ana, ty, ja, Dumian i Sub (+ Yamada z Aserotem sporadycznie), został tylko Dumian, Sub + ja, gdyż dziwnym zbiegiem okoliczności przestałeś pisać na HMR wraz z Aną.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Dumian »

Ja tam bym sie nie doszukiwał tutaj żadnych rozpadów ekipy bo prawda jest taka, że na stronie nigdy nikt specjalnie nie działał (co innego forum). Przecież nikogo nic nie obowiązuje ani nikt od nikogo niczego nie wymaga, wszystko dobrowolnie, szkoda, że często kończy się tylko na deklaracjach. Poza tym nie ma sensu tutaj tworzyć jakiejś głupiej atmosfery obwiniania kogoś o coś bo to nie ma związku, każdy robi co chce. Jak ktoś będzie miał ochotę pomóc i coś popisać to to zrobi a jak nie to nie, trudno.

Edit by Action: Żeby była jasność, ja nikogo za nic nie obwiniam, po prostu wk******ą mnie fałsz, obłuda i bajki pewnych osob.
Ostatnio zmieniony 16-05-2008, 16:25 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Ana »

Problem w tym, że ja nie mam pojęcia o czym pisać tu newsy. Czułabym się jak kretyn pisząc o zakończeniu jakiegoś turnieju o którym nic nie wiem (jak np. All Stars), o bijatykach których nazw nie potrafię przytoczyć (całe 2D) oraz przepisując to, co zostało przede mną wrzucone na forum (choćby wszelkie info na temat DoA Online, które sukcesywnie umieszcza Kemot). Dlaczego mam kraść czyjąś pracę?
Do internetu nie mam bieżącego dostępu. Newsy dla Soul Calibur Poland z mojej strony są z lekkim opóźnieniem, po prostu ewentualnie proszę Di aby coś mi zostawił. Nie jestem w stanie śledzić tego co się dzieje na scenie/rynku. Napisałam dziś z 3 newsy dla FK, dlaczego? Dostęp do netu a wszelkie informacje jakie tam umieściłam i tak mają swój bagaż czasowy.
Inna sprawa, że zawsze bardziej ciągnęło mnie do podliczania...

Umówmy się tak: napiszcie wyraźnie co można pisać w tych newsach. Głupio jest trochę powtarzać informacje z forum ("och ach łał nowy infinit do KogoŚ-Tam"). Dziś pół dnia gapiłam się w news na DOA Central że ruszyły zapisy na D.I.D 4, ale ile z nas jest zainteresowanych turniejem DoA który w dodatku odbędzie się w USA? Wynikami może i owszem, ale ilu z nas może pozwolić sobie na wypad do stanów i sklepanie paru miszczów? Nie jesteśmy Francuzami...

Co do moich projektów - aktualnie Soul Calibur Poland (dlatego, że SC4 nabiera barw mimo, że SC3 już totalnie mam w nosie <nie licząc KOS-MOS>), NJS (Xenosaga 1 Boss Battle FAQ pisany na karteczkach na zajęciach na UWr), FK. Nie powiem, że Honmaru mam w nosie, bo myślę że wytłumaczyłam trochę powyżej co i jak.

Co do samego FK. Po prostu jak mi ktokolwiek zarzuci, że pobiegłam do nich "bo to nowa strona" to parsknę śmiechem w twarz. Z FK współpracowałam już w 2003 roku, współpracowałam też gdy tHrol połączył swoje Tekken Nest na krótki okres z FK. Dlaczego mam więc nie pomóc, tym bardziej, że za stronę wziął się teraz ktoś kto wprowadził mnie w całe internetowe community bijatyk? Z resztą zapowiedziałam im już, że pewnie będzie tak że newsy będę mogła pisać tylko w weekendy, bo tylko wówczas jestem w domu i mam Net.

Nie wiem co jeszcze dopisać. Najwyżej zripostuje jakąś wypowiedź.

BTW nie rozumiem co ma Di do rozpadu ekipy? Fakt, że próbował nam pomóc pisząc newsy? :zdziwko:
Obrazek
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Di »

Action, źle się wyrażasz. Bo niby co moje przyjście do Honmaru ma wspólnego z aktywnością Aramisa i Suba? Nie mam ich nawet w liście kontaktów na GG. Proponuję jeszcze skarcić mnie za to, że Oen zrezygnował z moderowania forum. Zacząłem pisać newsy żeby zniszczyć ten serwis.
Prawda jest taka, że myślałem iż będę mógł zrobić więcej (i że inni mnie do tego trochę zmotywują), ale jak widać rzeczywistość przerosła oczekiwania. I nie mam zamiaru tego ukrywać. Ale tłumaczenie, że przeze mnie coś się na Honmaru rozpadło jest po prostu bzdurą.

A zachowanie Any na Honmaru nie ma żadnego związku ze mną. Myśl co chcesz, ale nie mamy powodu, żeby w tej kwestii kłamać.
Żeby była jasność, ja nikogo za nic nie obwiniam, po prostu wk******ą mnie fałsz, obłuda i bajki pewnych osob.
Piszesz że nie obwiniasz, a właśnie sam to napisałeś wcześniej. Nie wiem gdzie fałsz i obłuda. Skoro miałeś problemy z tym, że o Caliburze chcę pisać tylko na SCPL, to trzeba było o tym wspomnieć (ale wspominasz o tym właśnie teraz). Z nSports nie mam żadnego kontraktu. Jestem tam, bo wiem, że można rzeczywiście coś zmienić na scenie Tekkena.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Action »

Najlepsze jest w tym wszystkim to, że czepiacie się detalów odbiegając od rzeczywistego tematu, przez co już nie mam wątpliwości co do waszego zakłamania.
Di pisze:Bo niby co moje przyjście do Honmaru ma wspólnego z aktywnością Aramisa i Suba?
Nic gdyż -
Action pisze:dziwnym zbiegiem okoliczności przestałeś pisać na HMR wraz z Aną
Co do rozpadu -
Action pisze:rozpadł także z twojej winy
Inaczej "miedzy innymi" (co nie ma związku z Subem, Yamada).


Jak pisałem wcześniej, nikogo nie obwiniam a ukazuje fakty.
Di pisze:Skoro miałeś problemy z tym, że o Caliburze chcę pisać tylko na SCPL, to trzeba było o tym wspomnieć (ale wspominasz o tym właśnie teraz)
Z tego co wiem, pisał w tej sprawie do ciebie Dumian (i ja także, ale mniejsza) i potwierdzałeś dalszą chęć pisania na Honmaru, po czym i tak nie pisałeś a "wspominasz o zaprzestaniu pisania newsow właśnie teraz".


Co do posta Any. Poprostu szczerze wytłumacz mi, skoro pisałaś przeróżne newsy na innych stronach to dlaczego nie mogły się one ukazać na Honmaru (juz nie wspominając, ze argument o "przepisywaniu" czyjejś pracy jest bez sensu, gdyż wystarczy dodać dopisek "thx XXYY" albo coś w tym stylu)?
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Di »

Action pisze:i potwierdzałeś dalszą chęć pisania na Honmaru
Chęć to coś innego niż deklaracja.

Zresztą od razu zakładasz, że to między innymi z mojego powodu coś się stało. A chciałem powiedzieć, że + 1 - 1 = 0, a Ana w tym wypadku nie ma nic ze mną wspólnego.
Ostatnio zmieniony 16-05-2008, 17:17 przez Di, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Ana »

Skoro informacja jest na forum od dłuższego czasu, a NEWS jak sama nazwa wskazuje to "nowinka" to tym bardziej nie ma sensu.

Bo nie wiem czy pisać na Honm min o tym, że nagrywają już OST do SC4. Dla mnie Honmaru to zawsze były bijatyki Online. Inna sprawa, że tak naprawdę zaglądam na stronę Honmaru może raz na 2-3 miesiące. Cały czas żyję tym co ktoś kiedyś napisał na forum FK: "strona to tylko dodatek do dobrego forum"

Dlaczego mimo połączenia z TP nie mamy newsów o Tk?

Edit by Action: Powinnas wiedzieć, że my się nie połączyliśmy z jakąkolwiek ekipą (ktorej nie bylo), a z "samą stroną".
Ostatnio zmieniony 16-05-2008, 17:17 przez Ana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: KRELIAN »

No temat luzuje na maxa.

Najpierw odzywa się Di - osoba, która napisała całe 8 newsów, w tym ostatniego w styczniu i narzeka na to ze nic sie nie dzieje w tym temacie szumnie ogłąszając odejście z redakcji. Fakt codziennie nie ma stałego supportu ale też nie ma luk trwających miesiące, więc ja nie wiem o co ta cała sprawa. Trzeba mieć klapki na oczach niczym Godot żeby stwierdzić, że na honmaru się nic nie dzieje. Jeśli to stwierdzenie faktu to mocno mylnego. Odnośnie pozostałych zmian (pomijam te o których wspomniał Dumian) to niekoniecznie muszą być widoczne gołym okiem dla przeciętnego użytkownika. Problem w tym, że Honmaru to wciąż stronka robiona bez najmniejszego budżetu, kiedy każdy ma prace i inne obowiązki, ale wszystko zmierza we właściwym kierunku. Ja wiem, że łatwo narzekać, zwłaszcza jeśli robi się też przy innych serwisach. Sam pracuje też w innym portalu poświęconym grom i mam świadomość różnicy, ale wynika ona właśnie z wymienionych wyżej powodów. No więc skoro to takie oczywiste to po co to narzekanie?

Później odzywa się Ana - osoba, która nie wie na jaki temat pisać newsy? Fighting online center - taka forma chyba już od dawna funkcjonuje i w podobnym stylu są pisane newsy. Więc w czym tu niby tkwi problem? Skoro woli się pisać gdzie indziej to nie ma problemu - nic na siłę :).

Następnie wbija Akcja który luzuje sprawe z 'zabieraniem ekipy' i ogólnie jest wesoło.

W międzyczasie pojawia się Dumian, który jak można się było spodziewać racjonalnie podejdzie do tematu.

Z mojej strony zerowa napinka, tylko zastanawia mnie sens podejmowania takiego tematu, zwłaszcza jeśli samemu się też za dużo nie zrobiło, a dwa - poruszyło go w okresie, kiedy właśnie na honmaru dzieje się o wiele więcej niż chociażby rok temu.

Więc trzeba mieć świadomość, że honmaru jako 'amatorska' stronka osiągnęła chyba najwięcej w historii tego typu stronek, czy tego chcemy czy nie i raczej długo poczekamy na podobny przełom. Także wakacje w Himalajach już niedługo staną się faktem :P.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Ana »

Okej ale czemu robicie taką aferę z odejścia Di? To nie pierwsza osoba która odchodzi. I na pewno nie ostatnia.

Krelian: ONLINE, no właśnie. A weź sobie wyobraź że nie śledzę sceny, a na jedno pytanie odnośnie All Stars które zadałam Ci pare miesięcy temu do dziś nie odpowiedziałeś więc nie zarzucaj mi że nie próbowałam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Dumian »

Ana: czasem coś sie pojawi choć mało a powód jest prosty, taki sam jak innych newsów - nie ma kto pisać. Co do zdania, że strona to tylko dodatek do dobrego forum to nie mogę się do końca zgodzić bo sporo osób (szczególnie nowych ale nie tylko) zagląda tylko na stronę, szuka jakiś informacji, nowinek, luźnych wiadomości tematycznych itp. Nie wszystko co trafia na stronę musi być z ostatniej chwili, ważne, że jest ciekawe i coś sie dzieje, odwiedzający mają co poczytać, zobaczyć.

Co do reszty to trudno winić Di za cokolwiek. Napisał kilka newsów i tyle, szkoda tylko, że zapału starczyło na tak krótko. Jak napisała Ana "to nie pierwsza osoba która odchodzi." a to, że pisał było na pewno na plus.

Podpisuję się dodatkowo pod słowami Kreliana, który swoją drogą też ma niemały wkład i choć nie zawsze widoczny to niemożna go nie docenić.
Ostatnio zmieniony 16-05-2008, 17:37 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Di »

KRELIAN pisze:Jeśli to stwierdzenie faktu to mocno mylnego.
W tym momencie zwracam honor, gdyż nie wyraziłem się jasno. Chodziło mi o punkt widzenia osoby, która nie śledzi z zapartym tchem tego, co się tutaj dzieje. Bo co wyniknęło z połączenia z TP i GGTP? Ja nie zauważyłem niestety nic.
Ana pisze:Okej ale czemu robicie taką aferę z odejścia Di? To nie pierwsza osoba która odchodzi. I na pewno nie ostatnia.
I właśnie o to chodzi, że nie wiadomo.


Przypomina mi się sytuacja, gdy AK obraził się, iż pominięto go gdy mówiono o osobach, które miały duży wkład w tworzenie Honmaru. Tu jednak różnica jest taka, iż ja absolutnie nie uważam, iż mam jakieś zasługi. Chciałem napisać o tym że nie będę pisał (nie napisałem o tym, że byłem aktywny w ostatnich miesiącach) i poprosić o to, by odebrano mi możliwość pisania niusów, a tu zrobiła się taka afera.
Ostatnio zmieniony 16-05-2008, 17:40 przez Di, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: KRELIAN »

A ktoś tu robi aferę ? Może ktoś tak, mnie tylko interesuje sprawa krytycznego podejścia do honmaru i nie ma to nic wspólnego z jakąkolwiek osobą.

Ja wiedziałem, że jak napisze Fighting Online Center to ktoś się doczepi słowa online. Oczywiście trudno jest wejść na stronę główną, przejrzeć chociażby ostatnie kilka newsów, żeby wiedzieć jaką drogę obrała stronka w kwestii informacji bieżących. Zamiast tego można zadać prawie racjonalne pytanie + wspomnieć o jakimś pytaniu z epoki średniowiecza.

A przecież jasno powiedziałem że napinki tu nie widze, nie musisz ale możesz mi wierzyć. Chciałem tylko usłyszeć powody krytyki.

Edit:

Jeśli chodzi o współpracę z tymi stronkami to o ile mi wiadomo, to nie jest w żadnym wypadku wina honmaru. Obie strony mają swoje wizje, w innych jedyną jak narazie nowością było wklejanie postów ze starego forum, ale też nie można się temu dziwić skoro tamta stronka padła na dobre i nie było nic poza tym, co obie strony mogą sobie oferować.
W tej sytuacji może nie wyglądać to najlepiej, z tym, że ta współpraca nie jest i nigdy nie miała być głównym motorem napędowym Honmaru.
Ostatnio zmieniony 16-05-2008, 17:47 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Ana »

Nie, ale jesli w błahych sprawach nie otrzymuje sie wsparcia (odpowiedzi) to tym bardziej jaki jest sens porywania sie z motyka na slonce?

A od paru newsów dominuje scena 2D.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Dumian »

No ja też tu nie widzę afery ani nic z tych rzeczy jedynie Action trochę na wyrost wyskoczył w paru kwestiach.
Di pisze:Bo co wyniknęło z połączenia z TP i GGTP?
Nic nie wyniknęło bo z GGTP nie było żadnego połączenia a z TP to na dobrą sprawę nie było połączenie. Chodziło o to aby coś podziałać na TP żeby strona nie marniała w oczach i teraz chociaż coś sie dzieje. Nie miało tu być niczego wielkiego i nie ma (prócz zmian na forum) bo jak ma być skoro na TP nie było żywej duszy? ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
peruzi
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 24-05-2008, 08:55
Lokalizacja: Włocławek

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: peruzi »

Dumian pisze:Na dzień dzisiejszy za pisanie postów otrzymuje się kolejno następujące rangi:

Użytkownik
Beginner
Student
Master of the Shakers
Elite player
Master
Grand Master

Do rang przypisane są obrazki, ilości postów nie będę zdradzał, żeby nie było celowego nabijania licznika. Jeśli mimo to nabijanie licznika będzie miało miejsce to osoba taka może szybko pożegnać się ze zdobytą rangą i paradować na forum z nową - spamer.

a co ile postow to sie zmienia ?
nie poszerzy to spamerstwa dla zmiany rangi ?
W roku 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na ksiżyc ,na VISTE trzeba mieć Pentium 4 3,0 Ghz


WWW.PIECING.XT.PL
życie to bół
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”