Muzyczny quiz

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

Yamada pisze:easy#5: Mistrz Meguro, Persona 3 FES OST - 'Interstice of Time'
2 pkt. oczywiście :)
SubZero pisze:Easy #10 - Xenosaga Episode III - "In a limestone cave" by Yuki Kajiura
także 2 pkt. :)
SubZero pisze:Wałek z Xeno być musi
:luka: może ;) :P

Podpowiedzi :luka: Kto zna daną grę będzie wiedział o co chodzi :), choć nie jest to podane wprost, gdyż trzeba choć troszkę pogłówkować. Są oczywiście słuszne wyjątki (oczywiście z wyjątkiem hard :oczami:).

easy

01. Kawa na ławie, duużoo kawy! ;)
02. OWNEDOSRTS4PSX2.
03. Niebieskie duszki.
04. Poważnie - to jest podpowiedź ;).
06. DELTA Sierra Quebec Alfa Delta.
07. Tutaj nie kupisz prawa jazdy ;).
08. Królewska, zautomatyzowana, napompowana prasowanka.
09. Psy też potrafią płakać.
11. Moshi Moshi? :P ;)
13. He has left the building! To buy some cigars.
14. Niepokój między cechami.
15. Autobus kontra Lotus.
16. Zapytajcie się szefa ;).

normal

01. Odkupiciel was nie uratuje, on was zabije.
02. Nic nie ma, cisza w powietrzu... smugi na niebie.
03. Wydana w Japonii strategiczno-logiczno-zręcznościowa bijatyka 3D z elementami action-adventure rpg i gry rytmicznej :P z anime wstawkami ;)
04. Zmixowany demon.
05. Wojny mineralne :P.
06. Kolejny odcinek z serii.
07. La Pucelle et le Prince noir.
08. Utwór jak i całą ścieżkę do tej gry skomponowała znana kompozytorka.
09. Pierwsza część pewnej serii wydana na PSP.
10. Niten No Ichi Ryu
11. Kieliszek na dnie kufla ;)
12. Uważaj... bo zabraknie poręczy ;)

hard

01. Cyfrowy ptak.
02. On jest złą połową wszechświata.
03. Byczy kark ;)
04. Akcja poprzednich częsci tej gry rozgrywała się w czasach współczesnych.
05. Jedna z broni w tej grze nazywa się "Deux ex Machina".
06. Harry Potter po japońsku ;)
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Yamada »

Ostro rozkminiam 2 walki z harda wiec nie chcialbym aby pojawily sie nagle odpowiedzi w pupy:P
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

Yamada pisze:Ostro rozkminiam 2 walki z harda wiec nie chcialbym aby pojawily sie nagle odpowiedzi w pupy:P
Chyba domyślam się które kawałki ci chodzi :oczami: . Jeden utwór wrzuciłem do hard nie zastanawiając się nad tym, że może być on za bardzo charakterystyczny, choć nie pochodzi z popularnej gry. Z kolei inny dla "kontrastu" :P .
Nie miałem zamiaru tak szybko zamykać kolejki. W końcu nie po to wrzucałem 200 megowy zestaw żeby skończyć na 3 odgadniętych wałkach.

Troszkę przeliczyłem się z tymi podpowiedziami (za bardzo hc/ambitnie:P), zapodam więc wytłumaczenie (tam gdzie się da ;) ).

01. Kawa na ławie, duużoo kawy! ;) (jedna z kluczowych postaci tej gry jest bardzo uzależniona od kawy, "ława" odnosi się do głównego miejsca akcji gry);
02. OWNEDOSRTS4PSX2 (zabawa skrótami P. OWNED OpenSource RTS także na PSX - może teraz będzie łatwiej ;))
03. Niebieskie duszki (główną "bronią" bohaterów gry są istoty paranormalne koloru niebieskiego et al.)
04. Poważnie - to jest podpowiedź ;) ("poważnie" to po angielsku...?)
06. DELTA Sierra Quebec Alfa Delta. (używając alfabety fonetycznego NATO - Delta Squad)
07. Tutaj nie kupisz prawa jazdy ;) (Żeby uzyskać dostęp do kolejnych etapów gry, trzeba wyrobić odpowiednie "prawo jazdy");
08. Królewska, zautomatyzowana, napompowana prasowanka. (chodzi o jedyną wydaną na automaty część 3D podserii bijatyk 2D :);
09. Psy też potrafią płakać (złóżcie kilka psów do kupy i dodajcie emocję związaną z płaczem);
11. Moshi Moshi? :P ;) (wystarczy przetłumaczyć na polski i zmienić znaczenie :P);
13. He has left the building! To buy some cigars. (podpowiedź jest zmodyfikowaną kwestią związaną z pewną bardzo znaną osobą świata show biznesu - wystarczy dodać pewien wymieniony atrybut co w wyniku da obraz jednej z kluczowych postaci pewnej gry);
14. Niepokój między cechami. (zabawa słowna -> przetłumacz na angielski);
15. Autobus kontra Lotus. (klasyka - w grze tej można zasiąść za kółkiem m.in autobusu szkolnego i Lotusa Esprit);
16. Zapytajcie się szefa ;) (noooo... zapytajcie się Dumiana :D);

normal

01. Odkupiciel was nie uratuje, on was zabije (odkupiciel po angielsku, to w pewnej grze nazwa najsilniejszej broni);
02. Nic nie ma, cisza w powietrzu... smugi na niebie (pierwsza część podpowiedzi dotyczy tytułuutworu i podtytułu gry, druga dotyczy temetyki gry);
03. Wydana w Japonii strategiczno-logiczno-zręcznościowa bijatyka 3D z elementami action-adventure rpg i gry rytmicznej :P z anime wstawkami ;) (tutaj już nic nie dodam :P);
04. Zmixowany demon (utwór jest remixem wystepującym na oryginalnej ścieżce pewnej gry - motyw przewodni postaci której imię potocznie oznacza "demon");
05. Wojny mineralne :P . (Podtytuł pewnej gry - wojny o pewien minerał);
06. Kolejny odcinek z serii - "Złóż fragmenty w całość a uratujesz świat" (tutaj zjadłem lwią część podpowiedzi gomen :wstyd: -
07. La Pucelle et le Prince noir (przetłumaczenie na polski ujawni postacie historyczne, symbolizujące pewien konflikt, będący tłem fabularnym pewnej gry);
08. Utwór jak i całą ścieżkę do tej gry skomponowała znana kompozytorka (znana wielbicielom anime kompozytorka, która stworzyła ścieżki dźwiękowe do kilku gier);
09. Pierwsza część pewnej serii wydana na PSP (tutaj mogę dodać że chodzi o serię jRPG);
10. Niten No Ichi Ryu ("część" dzieła historycznej postaci, która jest grywalna w pewnej grze);
11. Kieliszek na dnie kufla ;) (dokładniej chodziło o pewien drink, fonetycznie powiązany z tytułem utworu i lokacją z pewnej gry);
12. Uważaj... bo zabraknie poręczy ;) (poręcze są głównym "środkiem lokomocji" w tej grze ;P)

hard

01. Cyfrowy ptak (podpowiedź dotyczy nazwy jednego z wrogów w grze - jego theme);
02. On jest złą połową wszechświata (motyw przewodni demona - boga nocy, będącego ostatecznym przeciwnikiem w pewnej grze);
03. Byczy kark ;) (podpowiedź dotyczy imienia kluczowej postaci pewnej gry)
04. Akcja poprzednich części tej gry rozgrywała się w czasach współczesnych (wydarzenia tej części mają miejsce czasach feudalnej Japonii);
05. Jedna z broni w tej grze nazywa się "Deux ex Machina" (tutaj już nic nie dodam ;));
06. Harry Potter po japońsku ;) (akcja gry dzieje się w szkole magii);
Ostatnio zmieniony 19-05-2008, 12:54 przez JJK, łącznie zmieniany 1 raz.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: SubZero »

Normal #05 - Command & Conquer 3: Tiberium Wars - "Havoc" by Steve Jablonsky
jeszcze hard jakiś by się przydał :P
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

SubZero pisze:Normal #05 - Command & Conquer 3: Tiberium Wars - "Havoc" by Steve Jablonsky
jeszcze hard jakiś by się przydał :P
A myślałem, że od razu się domyślisz :P 3 pkt.

[ Komentarz dodany przez: SubZero: 19-05-2008, 14:03 ]
Domyśliłem się, ale jakoś nie miałem czasu pogrzebać w OSTkach :P
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Yamada »

hard#5, Daisuke Achiwa, Ken Nakagawa, Mana Khemia OST - 'Memory of the Great Tree'

Wałek zalatywał mi tym duetem wiec na pierwszy ogień poszły pod nóż OSTy z Atelierów, ale nic tam nie znalazłem. Zgłupiałem troszkę bo nie kojarzyłem innych OSTów ich autorstwa, ale dzisiaj skumałem, ze jest jeszcze właśnie Mana Khemia w które póki co nie grałem (FES:P) i całkowicie o nim zapomniałem. Reszta była tylko kwestią czasu:P.

Edit:

hard#3 Hitoshi Sakimoto, Isao Kasai, Masaharu Iwata, ASH -Archaic Sealed Heat- OST - 'Bullnequ's Battle'

Wiedziałem, że coś za bardzo pachniało mi stylem Sakimoto:)
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

Yamada pisze:hard#5, Daisuke Achiwa, Ken Nakagawa, Mana Khemia OST - 'Memory of the Great Tree'

Wałek zalatywał mi tym duetem wiec na pierwszy ogień poszły pod nóż OSTy z Atelierów, ale nic tam nie znalazłem. Zgłupiałem troszkę bo nie kojarzyłem innych OSTów ich autorstwa, ale dzisiaj skumałem, ze jest jeszcze właśnie Mana Khemia w które póki co nie grałem (FES:P) i całkowicie o nim zapomniałem. Reszta była tylko kwestią czasu:P.

Edit:

hard#3 Hitoshi Sakimoto, Isao Kasai, Masaharu Iwata, ASH -Archaic Sealed Heat- OST - 'Bullnequ's Battle'

Wiedziałem, że coś za bardzo pachniało mi stylem Sakimoto:)
Moje przypuszczenia się sprawdziły
Razem 8 pkt. :)
Co do hard05 to poza konkursem dodam że autorem kompozycji jest sam Ken Nakagawa (wszędzie na angielskojęzycznych tracklistach podawane jest że pomagał mu Achiwa, ale on - wynik niesdostatecznej weryfikacji i późniejszego łańcuchowego rozprzestrzeniania się błędnych informacji). Hard03 skomponował sam Sakimoto (same here).

Na prośbę anuluję Yamadzie odpowiedź do easy05.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Yamada »

hard#6 Hitoshi Sakimoto, Grim Grimoire OST - 'Beyond the Tropics'

Dokonało się, mogę z podniesioną głową iść do pracy, no! :P
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

Yamada pisze:hard#6 Hitoshi Sakimoto, Grim Grimoire OST - 'Beyond the Tropics'

Dokonało się, mogę z podniesioną głową iść do pracy, no! :P
4 pkt. No w końcu ktoś odgadł coś z moich hardów :P I do tego aż 3 utwory :super: Wrzucenie czegoś charakterystycznego na przynętę opłaciło się :) . W sumie Yamada dostaje 12 pkt. brawo :hurra:
BTW. Po północy kończę kolejkę (Jo-Jo szykuj zestaw ;) ).
BTW2. Mam nadzieję, że teraz troszkę dłużej poodpowiadam :oczami:
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Yamada »

Powiem szczerze, że podpowiedzi przydały mi się tylko troszkę przy wałku z Khany, bo taka broń jest w Atelier Iris 3 i po przeszukaniu ostów ze wszystkich Atelierów (dla pewności:P), skumałem, ze zbyt podobny jest ten utwór do niektórych z ww. ścieżek dźwiękowych więc założyłem, że w wałku z quizu maczali palce Ci sami twórcy - i tak sprawdziłem OST z Khany. Na dobą sprawę to nadal nie wiem czy jest taka broń w tej grze bo jeszcze nie grałem w nią;].

Co do kolejnych dwóch to prawdopodobnie bym wymiękł gdyby 3ka nie była tak charakterystyczna dla twórczości Sakimoto - dodatkowo można spokojnie wydukać, że jest to utwór z tactical RPGa, a znając kompozytora i gatunek gry, przy odrobinie samozaparcia, znalezienia wałka jest tylko kwestią czasu - i tak właśnie znalazłem 3kę grzebiąc w folderze Sakimoto (przewałkowałem Finale XII: RW, A2, Valkyria Chronicles, Deltora Quest i wiele innych). A 6ka przyznaję, że wpadła przypadkiem bo to też utwór Sakimoto i w poszukiwaniach 3ki zaliczyłem też OSTa Grim Grimoire właśnie. Podpowiedzi nic mi w tym wypadku nie pomogły niestety :P .
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

W sumie wszystkie podpowiedzi w hard, były dla tych którzy mieli szerszy kontakt z tymi grami. Nie mogłem podsunąć nic łopatologicznego - poziom trudności zobowiązuje ;) (a to że 2 wałki były cahrakterystyczne to inna bajka ;) ) Resztę podpowiedzi starałem się dobrać tak żeby można było ruszyć też głową, zamiast tylko i wyłącznie wkleić/wpisać coś do przeglądarki ;).

Podsumowanie.

easy

01. Gyakuten Saiban 3/Phoenix Wright: Ace Attorney - Trials and Tribulations - "Ryuuichi Naruhodou ~ Objection! 2004" (Noriyuki Iwadare)
02. Warzone 2100 - "Theme 1" (Martin Severn);
03. Blue Dragon - "Bad But Bat" (Nobuo Uematsu, wyk. Etsuko Kozakura);
04. Serious Sam - "Ugh-Zan III - The Last Battle" (Damjan Mravunac);
05. Persona 3: FES - "Interstice of Time" (Shoji Meguro); Yamada (anulowane)
06. Gears of War - "Fish In a Barrel" (Kevin Riepl);
07. Gran Turismo 2 - "Call of the Wild" (Keiji Matsumoto);
08. King of Fighters Maximum Impact Regulation "A" - "Taiko Man" (Toshikazu Tanaka);
09. Final Fantasy VII: Dirge of Cerberus - "Arms of Shinra" (Masashi Hamauzu);
10. Xenosaga Episode III: Also Sprach Zarathustra - "In a Limestone Cave" (Yuki Kajiura); SubZero - 3pkt.
11. Halo - "Truth and Reconciliation Suite" (Martin O'Donnell);
12. Skull Monkeys - "Skullmonkeys (The Theme)" (Terry Taylor);
13. God Hand - "Smoking Roll" (Masafumi Takada);
14. Guild Wars - "Guild Wars Theme" (Jeremy Soule);
15. Need for Speed 2 Special Edition - "Gore" (Jeff Dyck, Saki Kaskas);
16. Headhunter - "Graywolf" (Richard Jacques);

normal

01. Unreal Tournament III - "Outpost (Extended Version)" (Jesper Kyd);
02. Ace Combat Zero: The Belkan War - "Zero" (Keiki Kobayashi);
03. Heavy Metal Thunder - "Madness" (Kow Otani, wyk. Hiroko Shigezumi);
04. Capcom vs. SNK 2 Millionaire Fighting 2001 - "Theme of Gouki Remix" (Satoshi Ise);
05. Command & Conquer 3: Tiberium Wars - "Havoc" (Steve Jablonsky); SubZero - 3 pkt.
06. Two Worlds - "Siege of Cathalon" (Harold Faltermeyer feat. AmberMoon);
07. Bladestorm: The Hundred Years' War - "The King of France" (Jamie Christopherson);
08. Ragnarok Online II - "Din Don Dan Dan" (Yoko Kanno);
09. Wild Arms XF - "Final Disaster (2)" (Noriyasu Agematsu);
10. Sengoku Basara 2 Heroes - "The Masked Man of Fire" (T's Music);
11. Medal of Honor Frontline - "U-4902" (Michael Giacchino);
12. Jet Set Radio Future - "Jet Set Medley Future" (Hideki Naganuma);

hard

01. Megaman X4/Rockman X4 - "Cyber Kujacker Stage"/"Digital Peacock Theme" (Toshihiko Horiyama)
02. Dark Wizard - "Dark God Arliman ~ The Demon Scheme" (Dark Wizard Sound Team);
03. A.S.H.: Archaic Sealed Heat - "Bullnequ's Battle" (Hitoshi Sakimoto); Yamada - 4pkt.
04. Ryū ga Gotoku Kenzan!/Yakuza 3 - "Baile Con la Mariposa";
05. Mana Khemia - "Memory of the Great Tree" (Ken Nakagawa); Yamada - 4pkt.
06. Grim Grimoire - "Beyond the Tropics" (Hitoshi Sakimoto); Yamada - 4pkt.

Yamada 12pkt.
SubZero 5pkt.
Jo-Jo 2pkt.

Zadaje Jo-Jo ;).

BTW. To chyba będzie ostatni zestaw dzielony na poziomy trudności, nie nie chodzi o to że nie brak mi pomysłów, ale pod względem "frekwencji" w odpowiedziach jest to IMO jednak zbyt mało opłacalne (może za trudne wałki daję :P ). Wymyślanie podpowiedzi i samo przepisywanie 34 utworów nie jest warte świeczki w tym przypadku. Wrócę więc zatem od następnego razu do mniejszych klasycznych zestawów (tematycznych i nietematycznych ;) );

BTW2. Do innych którzy tu zaglądają, ale z różnych przyczyn nie włączają się do zabawy - Ranking jest tylko i wyłącznie symbolem, tu nie chodzi o rywalizację. Celem tego quizu jest rozrywka i dzielenie się ciekawą muzą - poznawanie nowych utworów i przypominanie sobie starych. Chrzanić ranking. Mogę wyzerować swój wynik, jeśli komuś to sprawi przyjemność (choć to nie jest do końca zależne odemnie ;) :P ).
Wiem że w końcu wszystko się zaczyna nudzić, dlatego co jakiś czas, żeby było ciekawiej, wprowadzamy mniejsze lub większe zmiany zasad i różne inne elementy (dedykacje, zestawy tematyczne). Nie, nie wystarczy że to i tak największy i najczęściej odwiedzany temat ;) . Mamy tendencję spadkową i mimo że coraz mniejszą to jednak coraz bardziej zauważalną. Kurcze muszę pomyśleć nad następną "nowinką", może wtedy coś drgnie :P.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Yamada »

Myślę, ze wyzerowanie Twoich punktów nic nie da. Ilość uczestników w tej zabawie po prostu odzwierciedla zainteresowanie OSTami z gier w naszym kraju. Na honm po prostu tylko te kilka osób jest zainteresowanych tematyką. Ludzie generalnie wolą 'zwykłą' muzykę i tylko nieliczni wkręcają się w to na tyle aby słuchać muzyki z OST'ów podczas rutyny dnia . Taka smutna prawda, którą w sporym stopniu odzwierciedla kondycja np. gamemusic.pl.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Dumian »

Ja czasem sprawdzam zestawy które wrzucacie ale jak napisał Yamada nie siedzę na tyle w temacie (OSTy, prócz kilku wyjątków, słucham raczej tylko w grze), żeby coś bardziej kojarzyć i zwykle żadnego wałka nie znam...
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: KRELIAN »

JJK: może już się w to nie bawię z braku czasu, ale topic przeglądam w miarę często bo dobry stuff się tu wymienia - klimatyczne składanki przede wszystkim :cool: . To tak w razie wątpliwości czy jest zainteresowanie ;) .
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Jo-Jo »

dziś pod wieczór bądź w nocy zarzucę paczuszkę ... stay tuned :)
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”