Virtua Fighter 2

Seria bijatyk z bardzo rozbudowanym systemem walki, której po prostu nie wypada nie znać!

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: simian_raticus »

Kamilek123 pisze:Pomoze mi ktos ??
Jeżeli ktoś się bawi mułem to tutaj jest:
[Spoiler ]

Kod: Zaznacz cały

ed2k://|file|Virtua.Fighter.2.[PC.Game.W95].by.Action.[HONMARU.pl].(OSiOLEK.com)..iso|112443392|0A1A59BDF71741D8BEB9FF36B7048C51|h=MRIRRGBWCU6EOZEXOMOKEPWGDG656CSR|/
Waga: 107 MB

Kod: Zaznacz cały

ed2k://|file|Virtua.Fighter.2.[PC.Game.W95].by.SubZero.[HONMARU.pl].(OSiOLEK.com).exe|61796828|B73AB729602D58033210639479D8C550|h=W5V34QFBJELEACW36GEY4Z73ERTDN642|/
Waga: 58 MB
Ostatnio zmieniony 28-03-2008, 15:10 przez simian_raticus, łącznie zmieniany 1 raz.
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: kemot722 »

Dla ożywienia tematu ;)

Intrukcja do gry Virtua Fighter 2 PC z pełną klawiszologią na moim chomiku

Zapodałbym wcześniej zamiast kisić na dysku, ale chomika założyłem nie dawno. Mam nadzieję, że sie przyda ;)

Nick: kemot722 (jakiż by inny)
GG: 2312926
Dostępność: Na razie około południa (poza środami i piątkami) i przed północą (poza wtorkami i czwartkami).

Zauważyłem, że pojawił się topic o VF2 PC Online na VFDC
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: Arris »

ludzie ...zrobcie upa bo chomik mi szwankuje (laduje sie 5 godzin)a mirror nie dziala :Y
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: SubZero »

Poprawione
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: Arris »

dzieki...no to Pai Chan wleci na ring :)
jak ktos chce ze mna sie umowic na walke to podaje maila [email protected]
Awatar użytkownika
Waaagh
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 01-10-2008, 16:48
Lokalizacja: oklice 3City
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: Waaagh »

Witam, od niedawna na nowo męczę VF (jedna z dwóch najważniejszych gier w moim życiu, druga to Civilization) i z chęcią bym pograł także w VF2 (ten który najwięcej czasu mi zajął i dzięki któremu zakochałem się w tej grze). Tylko jedno pytanie. Mam VF2 na PC w oryginale ale nie działa pod Vistą, czy wersja którą używacie da radę pod Vistą, czy niestety o pograniu z Wami w VF2 mogę zapomnieć ?
Virtua Fighter RLZ
XboxLiveID: RealWaaagh
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: SubZero »

Szczerze mówiąc z Vistą mam mało/wcale do czynienia, więc nie mam pojęcia, ale gierka jest niewielka więc nie widzę problemu pobrać i sprawdzić ;) Można zawsze spróbować pokombinować z Trybami zgodności.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: kemot722 »

Waaagh pisze:Witam, od niedawna na nowo męczę VF (jedna z dwóch najważniejszych gier w moim życiu, druga to Civilization) i z chęcią bym pograł także w VF2 (ten który najwięcej czasu mi zajął i dzięki któremu zakochałem się w tej grze). Tylko jedno pytanie. Mam VF2 na PC w oryginale ale nie działa pod Vistą, czy wersja którą używacie da radę pod Vistą, czy niestety o pograniu z Wami w VF2 mogę zapomnieć ?
Mi VF2 działa pod Vistą, po włączeniu uruchamiania w 256 kolorów - nie trzeba wybierać starszego systemu. Używam jednak innego pliku .exe niż ten co w VF2 w tutejszym downloadzie.

Plik VF2.EXE, który pozwala na odpalenie gry na Viście
po zaznaczeniu we właściwościach tylko "Uruchom w 256 kolorach"
Awatar użytkownika
Waaagh
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 01-10-2008, 16:48
Lokalizacja: oklice 3City
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: Waaagh »

No to nieźle, wrócę do klasyki i w dodatku będzie z kim pograć. Szkoda że nie mam AC do PC. A czwartego nie będę kupował. Musi wystarczyć PAD.

We wtorek wracam do domu, będę instalował i pewnie od czwartku będę dostępny do gry (z przerwami na VF5 ;) )
Virtua Fighter RLZ
XboxLiveID: RealWaaagh
ghettokingsas
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 02-10-2008, 12:18
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: ghettokingsas »

sticka od x360 podlaczasz normalnie do PC :)
ja musze jakiegos pada ogarnac chociaz do grania, bo sticka juz nie mam do xboxa :(
Namuuuuuuuuu ^^
Awatar użytkownika
Waaagh
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 01-10-2008, 16:48
Lokalizacja: oklice 3City
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: Waaagh »

ghettokingsas pisze:sticka od x360 podlaczasz normalnie do PC :)
ja musze jakiegos pada ogarnac chociaz do grania, bo sticka juz nie mam do xboxa :(
No to rewelka, będzie się działo :D
Virtua Fighter RLZ
XboxLiveID: RealWaaagh
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: kemot722 »

Ja od początku grałem w VF2 na klawie i wielokrotne próby zmiany nawyku poniosły klęske ;)
Dodatkowym utrudnieniem był zawsze brak umiejętności grania na analogu, kiedy krzyżak pada w VF2 nie był obsługiwany.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

VF2 na Sega Saturn

Post autor: kemot722 »

Ja słyszałem, że VF2 miało być konkurencją dla TK2, a VF3 dla TK3 ;)

Dużo nie grałem w wersję SS, bo na PeCetowej zaczynałem przygodę z VF2, moją pierwszą bijatyką i niej sie zakochałem. Wiem jednak czym sie różni wersja SS od PC, więc jazda.

Wersja na Saturna w porównaniu do wersji na PC:
- nie ma możliwości nagrania i odtworzenia powtórek
- nie ma multi online
- brak drużyn 3vs3 w Team Battle
- możliwość włączenia alternatywnej wersji muzyki - remixy, które mi sie podobają
- lepsze SI - przeciwnicy CPU są trudniejsi do rozbrojenia (według mnie mocna cecha wydania)

Nie mam pojęcia czym sie różnią wydania regionalne, ale chyba tylko ukrytymi ciekawostkami, o których można poczytać w serwisach z cheatami.

Zaskoczyła mnie obecność tematu o wydaniu na Saturna. Teraz można emulować wersję Arcade :D Teraz gram tylko w wersję na platformę Model 2.
Ostatnio zmieniony 12-02-2009, 08:46 przez kemot722, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: kemot722 »

Sam automat mi teraz przy emulatorze Model 2 jest niepotrzebny. W sumie Saturn też. Wydanie na SS uważam za najlepszą konwersję na platformy domowe, ale nie doskonałą. Sama rozgrywka została przeniesiona na wysokim poziomie, ale na SS i PC VF2 nie jest grą w pełni 3D, bo otoczenia zamieniono na bitmapy - zawsze mi brakowało tego 3D np. pływająca pod mostami arena Shuna.

VF2 Saturn - najlepiej przeniesione SI :)
Awatar użytkownika
Waaagh
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 01-10-2008, 16:48
Lokalizacja: oklice 3City
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: Waaagh »

VF2 na SS w wersji EUR nie różni się znacząco od wersji NTSC, więc na cuda nie licz. Od wersji automatowej różni się bardzo mocno i niestety głównie na gorsze. Ale ogólnie jest to bardzo dobra gra i Kemot ma rację tylko częściowo. VF2 był konkurencją dla T3 jeśli chodzi o rozrywkę domową (PSO vs SS). Ja do dzisiaj uważam że VF2 było lepsze, ale jakoś nie mam ochoty na kolejną w moim życiu dyskusję na ten temat. O gustach się nie dyskutuje.

W każdym razie VF2 spowodowało że zakochałem się w tej serii i do dnia dzisiejszego jest to gra przy której spędziłem w sumie najwięcej czasu.
Virtua Fighter RLZ
XboxLiveID: RealWaaagh
ODPOWIEDZ

Wróć do „Virtua Fighter”