TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Powrót do korzeni, czyli prestiżowy turniej w standardowej oprawie z najlepszą obsadą graczy wyłonionych na przestrzeni lat.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Post autor: K' »

Spokojnie, spokojnie szyper jak będziesz miał jutro pada to ustawka na wieczór (rano mnie nie będzie a po południu jadę do Wrocławia będę koło 19:30 także wtedy to rozegrajmy, żeby nie było nieporozumień...
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Post autor: szyper »

(LAW, NIN) K' 1:5 Szyper (NIN, JIN)

W paru momentach już mogły mi pójść i mógłbym przegrać. Zachowałem jednak jakoś zimną krew, chociaż praktycznie nie działające "kółko" utrudniało sprawę (nie ma to jak pożyczyć komuś pada na tydzień). Dzięki K'!

Yamada, myślę, że już jutro można by rozegrać nasz pojedynek, o ile masz czas.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Post autor: Yamada »

yamada 1 : 5 szyper

jakoś tak było. P2P żal, jeden juggiel mi wyszedł cały - faworyzowanie tego podczas turniejów to masakra i patologia. No ale bynajmniej w końcu t3 odchodzi u mnie do lamusa wiec nie ma tego złego :D .
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Post autor: szyper »

(NIN, JIN) Szyper 5:1 Yamada (LAW, HEI, NIN, XIA)

Beznadziejny dobór postaci wg mnie przez Yamadę. Dobrze mu poszło Lawem, przegrał na żyletkach, ale postać zmienił (inne postacie lałem prawie bez starty rundy). Aramisowi nie wychodziły juggle często, ewidentnie robił je zbyt szybko (przyzwyczajenie do dużego delaya widać). Narzekał mi zresztą po walce, ale nie chce mi się komentować. Pozdro i dzięki.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Post autor: Yamada »

Akcja byłem grzecznym chłopcem i wywiązałem się z umowy więc nadal będę dostawał "magiczne linki" no nie? :P

[ Komentarz dodany przez: Action: 26-05-2008, 16:32 ]
Spoko, tyle ze konnekt mi wysiada :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Post autor: Dumian »

W końcu po długim czasie turniej dobiegł końca. Gdyby kogoś dziwił fakt dwóch walk to przypominam, że wchodziłem z drabinki wygranych dzięki czemu miałem zachowaną możliwość jednej wtopy;)

Oto rezultat:

Pierwsza walka:
Dumian 4 : 5 szyper
i decydujące, finałowe starcie:
Dumian 5 : 3 szyper
[Law, Jin, Julia] VS [Nina, Jin, Heihachi, Anna]
walka zgrana przez szypera: klik (walka Mokujinem to jeszcze nie tur jakby co tylko test warunków do gry, sprawdzenie czy nie ma lagów itp.)

Ode mnie krótki komentarz na gorąco po walce. Muszę przyznać, że szyper naprawdę nieźle gra Nina, niewiele osób tak świadomie bawi się jej zagraniami. Nerwówka z mojej strony była konkretna, bardzo zacięty pojedynek. W pierwszym starciu byłem już o włos od zwycięstwa, gdzie postawiłem na Jina jednak po dobrej passie (odrobieniu z 1:4 na 4:4) szyper nie dał przypieczętować mishimowego maratonu i w porę mnie przytemperował. W drugim starciu już zrezygnowany ale tchnąłem odrobinę siły w pada i jakoś (choć niełatwo) udało się wymęczyć zwycięstwo, tutaj już pierwsze skrzypce grał Law. Gdzieś po drodze wpadła Julka ale nic ciekawego z tego nie było :)
Dzięki za grę.

Edit: Pełne zestawienie tabeli turniejowej jak zwykle w pierwszym poście - tutaj.
Ostatnio zmieniony 27-05-2008, 00:30 przez Dumian, łącznie zmieniany 3 razy.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Post autor: szyper »

Ja też wysilę się na komentarz. Był to jednak jeden z lepszych pojedynków jakie zagrałem w T3O (także pod względem poziomu). Warunki: bardzo niewielki delay pozwolił grać nam płynnie (bywały krótkie ścinki więc w hardy się nie bawiłem). Dumian zagrał nieźle, ale szczerze musi przyznać, że ostateczne zwycięstwo dały mu różne bzdurki, które robił po drodze. Na początek Lawa b2,3,4. Łykałem środkowego (i dodatkowo 3 hit i juggle) z prostej przyczyny, nie mam swoje low parry to crushuję, czego zrobić tak naprawdę nie mogę, bo nie ma systemu craszy.. Tym chyba przegrywałem najważniejsze momenty starcia. Następną rzeczą są dziesiątki kalki B. Lee. Dla mnie 10 hit combo kończą się na 3-4 hicie gdzie występuje low (w DR low parry lub backdash, zależy od postaci), dalszych części szczerze nawet nie znam. Dodatkowo w pojedynku denerwowało (co równa się, rozpraszało), to że łykałem różnego rodzaju lowy, które widziałem, ale delay był za duży na blok i wszelkiego rodzaju rzuty (wciskałem to co trza, miałem w tym farta, bo trafiałem gdzieś w 95%, ale i tak brak wyrywki przez lag). Było tego więcej, ale ww. najczęściej się powtarzały. Ale ogólnie jestem całkiem z siebie zadowolony, jedną połówkę w końcu wygrałem. I 2 miejsce też nie jest złe (nie gram w to przecież, przez to przegrałem, ale h.. [mówie ogólnie o t3, nie tk:)]).
No nic, dzięki, do następnego (może teamówka? ^^)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Post autor: Dumian »

No przyznaje, że było kilka akcji, których się nie spodziewałem, że wejdą a wchodziły. Wiadomo, Tekken 3 różni się od innych części, w końcu jak stara to już jest gra i trochę rzeczy się pozmieniało. Mimo wszystko esencja gameplayu itp. pozostała czego najlepszym dowodem jest to jak daleko zaszedłeś bazując przede wszystkim na T5/DR. Co jak co ale walka była jednak dobra (choć nie brakowało i kapy jak to turniej) mimo tego, że jak piszesz w t3 nie grasz a ja od pewnego czasu nie gram to poziom udało się w pojedynku zachować ;)
Następny turniej przydałoby się jakiś inny od utartego schematu 1na1, grupy i DE więc kto wie jak będzie z tym teamem.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Post autor: Dismaster »

Gratulacje dla zwyciezcy i reszty pudla ;] Dumian po raz kolejny pokazal kto tu radzi, i doprawdy to juz jest nudne to jego ciagle pierwsze miejsce :D Ekipa do roboty trzeba to zmienic! :D :P
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Post autor: vho »

Hm... byłem pewien, że finał się inaczej skończy :P
Gratsy dla podiumowiczów :]
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Post autor: szyper »

Dis, no jeden finał wygrałem, w drugim dumianowi już się udało.. w końcu damy radę (jeśli taki turniej będzie jeszcze).
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Post autor: Yamada »

A ja powiem tyle - nareszcie koniec. Ten turniej bez wątpienia był patologiczny proporcjonalnie do jakości obsady z wielu powodów których nie mam ochoty wymieniać. Ale nareszcie koniec. Teraz wrócą do łask pewnie random cupy, które ja będę współorganizował i gwarantuję Wam, że tam termin to będzie święta rzecz i mi ręka przed walkowerem nie zadrży :) .
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Post autor: KRELIAN »

Dumian musiał wygrać, bo tym razem już za przegraną miałem być adminem (tym bez juniora), także nie mogło być inaczej :P. Choć główne założenia tura odeszły w niebyt jakoś w połowie zabawy to jednak trzeba podkreślić, że wygrał przedstawiciel old sql, co jakby nie patrzyć było jednym z głównych założeń ;). Gratki dla prezesa za zasłużone zwycięstwo i dla szypera za dojście do finału (kiedyś może zagramy w końcu ;) ).

Ogólnie podszedłem z początku mocno lajtowo do zabawy, co zostało ukarane przez Devila, ale rewanż nie ucieknie :).

Teraz jeszcze małe podsumowanie p2p: po walce z Renem jakoś specjalnie nie przejąłem się przegraną, ale jednak musze napisać co sądze o tej formie grania.

Dużo mówiło się w grupach o tym, że na p2p gra się prawie tak dobrze jak na konsoli, zaś ludzie, którzy na nim nie grają po prostu są przyzwyczajeni do lagów z serwa. Po raz pierwszy w walce z Renem udało się zagrać na p2p na szybkości praktycznie konsolowej. Cóż jednak z tego, kiedy dosłownie nie można trafić w żaden cios, najmniejszy juggle nie wchodził a co najlepsze gubiło się odległość od przeciwnika trafiając w powietrze. Pierwszy raz grając online w życiu czułem się tak 'zagubiony' :D. W tym momencie może paść argument, że jestem przyzwyczajony do lagów itp. Niestety ten argument nie istnieje. Grając od x lat na konsoli, choćby nawet z roczną przerwą i nałogowym graniu na serwie, potrafiłem odpalić tk3 na arcade history i grać płynnie nie gubiąc ciosów, juggli itp, mimo, że w tym czasie grałem wyłącznie na servie. Nigdy nie zdarzył mi się na konsoli motyw z chybieniem przeciwnika. Jaki z tego wniosek? P2p może i jest szybszy od jakiegokolwiek serva, ale zarówno w jednym, jak i drugim przypadku trzeba nauczyć się na nim grać. Stąd też w kwestii prędkości wszystko przemawia na korzyść p2p, z tym, że jest to kolejna nauka, a właściwie przyzwyczajanie od nowa. No chyba, że to klawa laguje na p2p, ale to już inna historia :oczami:

Aha, żeby nie było. To podsumowanie nie ma na celu wyżalanie się nad swoją porażką, bo ja od początku tura wiedziałem kto wygra :P. Po prostu zauważyłem różnice o których jeszcze nikt nie wspomniał i wsio. Sam póki co nie grywam w tekkena, więc osobiście mi to rybka. Może z czasem pobawie się więcej p2p, ale na tą chwilę tak to wygląda z mojego punktu widzenia.

A co do teamówek to w sumie kwestia czasu.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Post autor: Ren »

Myślę, że powinienem wypowiedzieć się w kwestii P2P zwłaszcza, że opinia Kreliana w dużej części bazowała na walce ze mną.

A więc - Krelianie, Ty masz coś z netem :). Na P2P naprawde da się osiągnąć niemal konsolowe warunki co potwierdzi wiele osób. Podczas walki z tobą gra chodziła BARDZO dziwnie - jakość o WIELE gorsza niż podczas walki z innymi zawodnikami (Luc, Goken,Szyper,Dumian,Dismaster,Nadine...), więc nie możesz uogólniać :).
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: TK3Online All Stars Tournament - Double Elimination

Post autor: K' »

Gratki dla Prezesa za zasłużone zwycięstwo i dla reszty podium ;) Szkoda, że "zagubiłem" się po drodze, ale cóż czasami tak bywa :D Co do P2P to ja osobiście grałem na nim na dwóch łączach Neo 1 MB i Dialnecie 1Mb za każdym razem miałem problemy z timingiem zakańczaniem juggli movementem i ogólnie tak jak pisał Krelian wyczuciem dystansu... Czesto nie łapało mi imputu w walkach przykładowo chcę odpalić b+2,3,4 Lawem, a gra odczytuje to jako samo 3,4 także trochę to bolało. Co dziwne kiedy gram na konsoli takie akcje mi się nie przytrafiają i można spokojnie grać także "chyba" jest coś nie tak... Może właśnie spowodowane jest to tym niezbyt komfortowym do gry na P2P łączem ? Krótko mówiąc nie był to tur, a szczególnie jego końcówka dla ludzi którzy prawie zawsze grali w Tekkena na kaillerze, ale cóż skoro nowa lepsza jakość to trzeba się jakoś przyzwyczaić i przystosować, albo skończyć z grą... Zresztą nieważne :) Ten tur Teamowy to mogła by być fajna rzecz tylko właśnie czy frekwencja graczy na tenczas nie zawiedzie...
Zablokowany

Wróć do „TK3Online All Stars Tournament”