Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Post autor: Jo-Jo »

http://forums.ffshrine.org/forumdisplay.php?f=63 .... poszukaj tutaj .... MUSI tam być :P ( z tej stron wytrzasnąłem dużo OST'ków których nie ma na GH/wielu innych stronkach :P )
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Post autor: JJK »

Jo-Jo pisze:http://forums.ffshrine.org/forumdisplay.php?f=63 .... poszukaj tutaj .... MUSI tam być :P ( z tej stron wytrzasnąłem dużo OST'ków których nie ma na GH/wielu innych stronkach :P )
Jest zestaw 81 tracków, ale tylko na MU http://www.megaupload.com/?d=S6RY4IRJ (wrzucam tu, bo może więcej osób skorzysta)
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

O dzięki, już się ściąga :] Jak będzie to wrzucę na jakiś 'przyjaźniejszy' hosting.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Post autor: Yamada »

No to ja nazywam OSTem. JJK saved the day once again :D .

EDIT: LOL do tych 81 wałków trzeba dodać 40 z best sellection czyli cały pełny OST to 121 wałów! Upadłem z fotela :D .
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Post autor: mcl »

Ma ktoś może na zbyciu OST'a [ Soundtrack ] z gry Final Fantasy VIII :?: Miałem go gdzieś kurde na płytkach, ale zgubiłem ;]. Więc jak macie jakas mozliwosc udostepnienia [ najlepiej żeby to nie był rapid/megaupload , chociaż w ostatecznosci sie kumpla z neostrada wykorzysta :D ] to chętnie skorzystam ;] .
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

Ja mam tylko nie wiem czy wiesz, że tego jest 4CD = koło 300MB. Zresztą pewnie na GH będzie i nie tylko bo to raczej dość popularny OST.
Yamada pisze:EDIT: LOL do tych 81 wałków trzeba dodać 40 z best sellection czyli cały pełny OST to 121 wałów! Upadłem z fotela :D .
Tyle, że duża część z nich jest dość podobna, co nie zmienia faktu, że jest to ponad 4h Kajiury :]
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Post autor: mcl »

SubZero pisze:Ja mam tylko nie wiem czy wiesz, że tego jest 4CD = koło 300MB. Zresztą pewnie na GH będzie i nie tylko bo to raczej dość popularny OST.
Wiem bo miałem, jest w czym wybierać :] a tak na marginesie to co to jest to GH ? :oops:
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

mclxbox pisze:a tak na marginesie to co to jest to GH ?
Galbadia Hotel
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Post autor: mcl »

no w GH jest cholernie duzo ostów, ale nie ma akurat ff8 ;/ sprawdze na tej stronie co Jo-Jo podał. Anyway dzieki ^.^
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Post autor: JJK »

GH... Nie lubię jak ktoś podaje linki do tej strony (a jak znajdę forum z tematem o muzyce z gier to wszędzie linki do GH :zdegustowany: ). Syf tam niesamowity, masa albumów z błędnie ponazywanymi utworami, połowę miejsca zapychają RIPy chiptune'ów, które można nabyć na innych stronach i samemu sobie zripować w lepszej jakości (do tego jeden OST w chiptune'ach liczy się w kilobajtach ;)), sporo RIPów nieudolnie zrzuconych z gier (nie ponazywane tracki, bez fadeoutów, w kiepskiej jakości). No i jeszcze tak bezczelnie chwalą się swoim śmietnikiem (czyt. bezpośrednio udostępniają ;)), a 90% tych najprzyzwoitszych (jeśli nie 100) albumów skopiowali bezczelnie z innych bardziej kryjących się źródeł. Ile razy ja widziałem założycielkę (no żeński nick ma ;)) tej "inicjatywy" w pewnym znanym tylko wybrańcom ;P;) miejscu to ja nie wspomnę (ostatnio tam jej nie widuję może w końcu bananem ją poczęstowali :P). Kiedyś w końcu "przyjdzie kryska na Matyska". Bo udostępniać też trzeba umieć. Na forum już jest lepiej, można znaleźć ciekawe rzeczy z metką "unrelesed". Denerwują mnie jednak ludzie którzy zakładają tematy typu "My OST Collection" i post na półtora metra (aż mi się pewna sygnatura przypomina :P) i z pozycji które wymienili w rzeczywistości nie posiadają ani jednej. Żal mnie ogrania jak to wszystko czytam.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Post autor: Hakuzaijo »

No, wreszcie się pojawiła jakaś duszyczka, która jak ja nie lubi GH :)
W ogóle, korzystacie z tej strony ludzie? No weźcie. Syf niemiłosierny, że aż żal wchodzić, zresztą co ja się będę rozwodził jak JJK zrobił to za mnie :P Ja tam nie narzekam, mam inne źródełka i jest dobrze. A w ogóle - wiecie, że istnieje coś takiego jak ,,komiksowy raj" w internecie? Damn, chyba się zajadę ze ściąganiem. :D A! BTW Rapid to shit!!!
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Post autor: Yamada »

Ja odwiedzam raczej shadowhaxora i tego typu stronki, gdzie cały ost mam pod jednym linkiem i nie muszę męczyć się z każdą mp3'ką z osobna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Post autor: Ana »

JJK pisze:
Jo-Jo pisze:http://forums.ffshrine.org/forumdisplay.php?f=63 .... poszukaj tutaj .... MUSI tam być :P ( z tej stron wytrzasnąłem dużo OST'ków których nie ma na GH/wielu innych stronkach :P )
Jest zestaw 81 tracków, ale tylko na MU http://www.megaupload.com/?d=S6RY4IRJ (wrzucam tu, bo może więcej osób skorzysta)
koffam Cie :*



to mówi wszystko, prawda?
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Post autor: JJK »

Ojej :zawstydzony: nie ma za co naprawdę... brak mi słów ;)

Edit. Mam request: impossible :P Ma ktoś z was namiary na OST z Dreams to Reality? (nie wiem czy ktoś pamięta, średnia gierka z gatunku a&a 3D ze świetną ścieżką dźwiękową (wielki sentyment ;)). Nigdzie tego nie mogę znaleźć (może źle szukam ;P). Miałem ten soundtrack już parę lat temu ,ale w kiepskiej jakości i na dodatek płyta gdzieś przepadła. Mierzę siły na zamiary, bo za kilka dni prawdopodobnie tę grę będę miał, ale to w razie czego gdyby nie udało mi się z niej nic wydobyć (nie pamiętam czy to był redbook :kwasny: ).

Edit. No i mam :D -
http://files.filefront.com/Eric+Los+Dre ... einfo.html

Teraz jeszcze muszę to samo zrobić z Ubikiem ;P (OST tego samego kompozytora).
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Muzyka z gier - rozmowy ogolne

Post autor: Dumian »

Ma ktoś muze z Kwonho? Ja niestety odinstalowałem grę i wywaliłem instalator ale jakby ktoś miał to gdzieś tam w folderze chyba siedziały wałki w zjadliwym formacie. Będę wdzięczny za jakiś up czy coś ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”