King

Subforum przeznaczone do opisywania postaci z Tekkena 3.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: King

Post autor: Schaiba »

Aj, wydziwiasz, jak wklepiesz moją sekwę to twoja też wchodzi. Może Twoja łatwiejsza, bardziej kumata dla noobów, no ale człek z głową tak czy siak by to zrobił :P
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Jedi665
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22-04-2008, 05:19

Re: King

Post autor: Jedi665 »

Jak wykonac Reverse Arm Clutch ? U mnie non stop King zawiesza sie na glowie przeciwnika i wyrzuca go przed siebie...
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: King

Post autor: Schaiba »

przed RAC będzie wyraźnie robił dasha (czyli taki jakby krok kucając), Ty robisz standardowego throwa.

dla przypomnienia RAC - f,df+1+3
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Jedi665
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22-04-2008, 05:19

Re: King

Post autor: Jedi665 »

Taaaa. Problem w tym, ze jak on tego kroka zrobi, to juz nie chce zbytnio throwa robic. A jak juz zrobi, to robi nie to co trzeba
Awatar użytkownika
peruzi
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 24-05-2008, 08:55
Lokalizacja: Włocławek

Re: King

Post autor: peruzi »

mam pytanie powie mi ktos jak niektorzy wykonuja cos takiego ze gdy raz cie rzuca na ziemie okizame chyba to juz rzucaja nonstop toba ja jak przezuce gracza nigdy nie moge go chycic lezacego i dalej ?
W roku 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na ksiżyc ,na VISTE trzeba mieć Pentium 4 3,0 Ghz


WWW.PIECING.XT.PL
życie to bół
Awatar użytkownika
ślimak
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 71
Rejestracja: 25-07-2007, 11:13
Lokalizacja: Warmia

Re: King

Post autor: ślimak »

Chyba o to ci chodzi

D/F+1+2 Full Nelson potem 2,2,1+2 Cannonball następnie 1,2,3+4 Power Bomb i na koniec 2,1,3,4 Giant Swing
To taki najłatwiejszy chyba jak chcesz coś więcej zobacz to http://tekkenzaibatsu.com/tekken3/movelist.php?id=king
Awatar użytkownika
peruzi
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 24-05-2008, 08:55
Lokalizacja: Włocławek

Re: King

Post autor: peruzi »

taka seria combo wychodzic ma przerzutow wiem jak zrobic pojedynczy rzut ,a chcialbym przeciwnika lezacego na ziemi daej eee poniewierac nowy jestem nie wiem jak to fachowo nazwac opisuje to co mi zrobiono.

glownie mi chodzi moze bardziej o moment w ktorym trzeba naciskac kolejna sekwencje by po 1 rzucie wyszedl 2 kiedy wklepuje kolejna komende
W roku 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na ksiżyc ,na VISTE trzeba mieć Pentium 4 3,0 Ghz


WWW.PIECING.XT.PL
życie to bół
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: King

Post autor: Schaiba »

a) włącz practice i ćwicz. Znalezienie listy multithrow'ów (czyli sekwencji rzutów) to chyba nie problem. (poprzedni post?)
b) chodzi ci o chwyt leżącego. db+[1+3_2+4] o ile się nie mylę.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
peruzi
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 24-05-2008, 08:55
Lokalizacja: Włocławek

Re: King

Post autor: peruzi »

tak ze przeciwnik lezy bo juz raz go przezucilem i teraz siadam na lezacego i mu dalej cos robie zanim wstanie taka sekwencja
dokladnie to co kliknac by po 1 rzucie go nie puscil a cos dalej
W roku 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na ksiżyc ,na VISTE trzeba mieć Pentium 4 3,0 Ghz


WWW.PIECING.XT.PL
życie to bół
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: King

Post autor: Schaiba »

Strzelam, że powinieneś wklepać 2,1,1+2. Albo 2,2,1+2.

Ale weź odpal practice i sam se sprawdź xD Jeez. To nic trudnego.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
peruzi
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 24-05-2008, 08:55
Lokalizacja: Włocławek

Re: King

Post autor: peruzi »

jakby ktos szukal filmik z practic mode z pokazem klawiszy kiedy wciskac by wyszlo

kilka King Multithrows

W roku 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na ksiżyc ,na VISTE trzeba mieć Pentium 4 3,0 Ghz


WWW.PIECING.XT.PL
życie to bół
Awatar użytkownika
Argoh
Elite player
Elite player
Posty: 143
Rejestracja: 27-12-2006, 09:10
Lokalizacja: Słomniki

Re: King

Post autor: Argoh »

Moze nup jestem ale czegos takiego jeszcze nie widzialem w 53sek co to za throw?
"Why don't you ask the kids at Tinamen Square?"
System of a Down

Game Master: Mag atakuje Gracza 1.
*Mag używa Fire Ball'a
Game Master: Mag zamienia Gracza 1 w popiół.
Gracz 2: No to teraz mamy Barbarzyńce instant...
Awatar użytkownika
ślimak
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 71
Rejestracja: 25-07-2007, 11:13
Lokalizacja: Warmia

Re: King

Post autor: ślimak »

Stretch Buster a robi sie go tak b,f+1+2 łapiąc od tyłu
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: King

Post autor: Dismaster »

No wlasnie king ma zajebiscie duzo fajnych rzutow/kombinacji a wszyscy robia w kolko te same sciery ;/ Got by gral to by pokazal co jest 5 ;] jak sie z nim gralo mozna bylo sobie popatrzec co ma king w zanadrzu
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
ślimak
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 71
Rejestracja: 25-07-2007, 11:13
Lokalizacja: Warmia

Re: King

Post autor: ślimak »

Jak sie zwie ten rzut kinga qcb,F+2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 3 Postacie”