pad nie dziala :(

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: pad nie dziala :(

Post autor: JJK »

Skoro pożyczony pad też nie działa, stawiałbym raczej na jakieś błędy w systemie (możę sterowniki się kłucą - programowy błąd I/O). W Menadżerze urządzeń ci nic nie wyświetla (np. jakiś zółty wykrzyknik)? Radziłbym ci wywalić sterowniki dołączone z padem (jeśli nie da się z panelu i menadżera użyj jakiegoś programu do usuwania), odłączyć, zrestartować komputer i podłączyć z powrotem (nie instalować sterowników ). Skoro diody się świecą (nie migają), problem dotyczy transmisji danych między padem a komputerem.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: pad nie dziala :(

Post autor: mcl »

Jest rada na takich : opier...lić ich telefonicznie/ osobiście. Zwrot kasy gwarantowany, tym bardziej, jeśli postraszycie ich Federacją Konsumentów ;)

[ Dodano: 30-05-2008, 14:01 ]
JJK, niech on najpierw sprawdzi czy na innym pc ten pad chodzi na tych sterach, z drugiej strony,ja nigdy nie miałem tak, że mi pad nie działał, chociaż leciał na tym samym sterowniku co kolegi. I można było normalnie grać :P
Obrazek
l0ck
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 28-05-2008, 05:25

Re: pad nie dziala :(

Post autor: l0ck »

u kolegi dziala bez sterownikow
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: pad nie dziala :(

Post autor: mcl »

l0ck, to raczej cos z usb/ plyta glowna. Ja mam tak z jedna MP3 : na 1 pc starszym mi nie wykrywa jej wogole, na 2 dziala bez problemow. I jestem na 100% pewny ze to wina usb/MB :p
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”