(najlepsze) intra z gier

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
ślimak
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 71
Rejestracja: 25-07-2007, 11:13
Lokalizacja: Warmia

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: ślimak »

Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Primo »

Dziwne że nikt nie wspomniał o Resident Evil 2.
Intro w przeciwieństwie do jedynki już bez aktorów ale jako render, charakteryzuje się tym że składa się z dwóch uzupełniających się części. Każda z nich wyjaśnia okoliczności trafienia do miasta Raccon Leona i Claire zależnie którą postać wybierzemy. Historie te zazębiają się i jest to idealne wprowadzenie do konwencji gry w której wydarzenia dziejące się równolegle poznajemy z dwóch punktów widzenia

Niezłe jest też intro z Resident Evil: Outbreak w którym z widoku FPP szczura obserwujemy drogę rozprzestrzeniania się zarazy, gdzie w międzyczasie fragmenty mutującego wirusa przekształcają się w nazwiska twórców, a całość dopełniona klimatyczną muzyką stwarza wrażenie czołówki jakiegoś wysokobudżetowego filmu :P

Wspomniana wcześniej Onimusha 3 rzeczywiście robi WRAŻENIE :zdziwko: . Przez pierwsze 7-8 razy kiedy uruchamiałem tą grę specjalnie nie wciskałem wcześniej startu ;)

Killzone też pozytywnie zaskakuje, zarówno wykonaniem jak i treścią, szkoda tylko ze końcówka już taka fajna nie jest :/
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: danielmarley »

Hmm na pewno już padło ale moje ulubione intra to:
-Soul Edge - wypas i tyle co tu dużo gadać
-FF8 jak zobaczyłem intro pierwszym razem od razu się zakochałem o dziwo z wzajemnością :P
-Ridge Racer 4, fajna muza, dynamika i laseczka :) jak byłem mały to na mnie działało

Bardzo lubię tęż intro z Suikodena 2 i Chrono Crossa, dziwne dawno nie grałem w te gierki a intra pamiętam ze szczegółami :D
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Di »

Takiego voice-actingu nigdzie nie ma. No a w 2. części na DS-a można ubrać bębenka jako Devil Pandę, poważnie o_O
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: JJK »

Pograłem nieco na częściach wydanych na PS2, ale jak zwykle musiałem DS2 grać (ja kcem bębenek!!! :rozpacz: ) . I połowę zabawy szlag trafił :(. Z imidżu przypominają popeny - takie kawajowate :) . Seria świetna jako przerywnik między poważnymi grami i na rozgrzewkę.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Jo-Jo »

o - to ta gierka w której ownowałem cały Dojicon 7 i Magnificon 6 :P
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: kemot722 »

Intra z gier, które przyjemnie mi się ogląda i chętnie je odtwarzam nawet z klipu bez uruchamiania gry:

1. Soul Edge - nawet sobie ściągnąłem motyw muzyczny The Edge Of Soul
2. ONI - gra została wydana w roku 2000, a mody do niej cały czas gęsto sie produkują...
Awatar użytkownika
Fury
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 29-11-2006, 20:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Fury »

Hmm wszystkie intra ze strony Blizzarda, Diablo, WoW itd. Dalej Legacy of Kain: Soul Reaver :P Hm... nie zapadło mi w pamięci nic więcej. xd
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: mcl »

final 8, gran turismo 2 , tekken3... w sumie intra nalogowo ogladalem tylko na szaraku, teraz to naciskam jak najszybciej sie da przycisk escape [ czy na xboxie start/b] ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Sylvan Wielki »

Ana pisze:Zdecydowanie NAJlepsza gra Namco:

Taiko no Tatsujin 1
To się w głowie nie mieści. jest jakaś bardziej zrozumiała wersja? Coś niebywałego. Typowy "musisz-mieć".
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Ana »

http://www.dailymotion.com/Ana-PL/video ... videogames

Generalnie to sory za jakość, specjalnie zaniosłam PSXa do pokoju rodziców aby tam nagrać bo mają wiekszy i lepszy TV ale wyszła kupa i na kablu rgb miałam obraz em... czarno-biały O.o Łatewa, bo nie o obraz chodzi... wsłuchajcie się xD
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: K' »

W tej wersji Soul Reavera na początku gry tekst Raziela: "Co to za brzydkie potwory" (TEN akcent xD ) w momencie kiedy potworki wcinają jakieś zwłoki totalnie mnie zniszczył :D

......................

Z intr swego czasu bardzo podobał/podoba mi się wprowadzenie z Silent Hilla 3 z wspaniałym utworem Melissy Williamson - You're Not Here



:3
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Jo-Jo »

to ja przedstawię może i średniawe intro, ale ze wspaniała piosenką ;) ( IMO najlepsza piosenka KOTOKO ) z gry Baldr Force EXE ;)

( zapewne wszyscy to już słyszeli .... ja sam mam tą piosenkę od dawien dawna ;) )
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: JJK »

Ana pisze:wsłuchajcie się xD
Pozwoliłem sobie nawet spisać skrypt xDDD
arigato!! :zawstydzony:


R: Kain jest nieśmiertelny, o nim chodzą legendy. Jedyni niewielu zna prawdę. Kiedyś jak my wszyscy on był śmiertelny, jednak pogarda ludzkości zmusiła go do stworzenia mnie i moich braci. Jestem Raziel, pierwszy z jego sług. My służyliśmy przez wieczność. Ja i moi bracia staliśmy z nim w nadzorze imperium. Razem prowadziliśmy armię, która podbili Norgots. Ta rozwijał się. My stawaliśmy więcej bogami niż ludźmi. Kain musiałby przyjąć te zmiany i on dał nam nowy dahr. Za kilka lat nastąpiłaby nasza ewolucja. Jednak zostałem uhonorowany i wyprzedziłem swego pana. Za swój grzech otrzymałem nową nagrodę. Agonię. Dla mnie pozostawało tylko jedno wyjście, wieczne męczarnie. Mnie, Raziela, oczekiwał los złodziejów i zdrajców. Ja musiałem wiecznie płonąć w głębinach jeziora śmierci.

K: Rzucajcie go!

R: Płonąc piekielnym ogniem ja spadałem do głębin przepaści. Niewiarygodny ból, wieczna agonia. Czas nie istniał. Jedynie ta tortura i nienawiść do tej niesprawiedliwości, która rzuciła mnie do tego piekła. Minęła cała wieczność i moja męczarnie się skończyły. Wróciłem z szaleństwa przepaści. Zło zniszczyło mnie. Jednak przeżyłem.

M: Raziel jesteś wybrany!

-----------

M: Ja znam cię Raziel. Ty jesteś wart.

R: Co to za szaleństwo, co to za brzydkie ciało w którym się znajduję. Śmierć byłaby zwolnieniem z tej koszmarnej egzystencji.

M: Po prostu nie mogłeś zaginąć w przepaści. Ja odwołałem ciebie od rozproszenia.

R: Jadłem lepiej, spaliłem się

M: Wybierać nie tobie.

R: Jestem zniszczony.

M: Ty ponownie urodzony. Potwory stworzone przez króla to są pułapki dla esencji życia, to znaczy te życia, które wskrzesza łasze ciała. A to Raziel śmierć dla Mozgota (?). Brak równowagi. Dusze martwych zostają kwiekiem (?). Ja nie mogę rzucić je do wiru losu i oni nie mogą skończyć to co jest przepowiedziane. Ładuj siebie, albo jeśli wolisz zemścij się za siebie. Skończ swój spór z Kainem i zniszcz jego i swoich braci. Zwolnij ich dusze i niech rodzi się wir losu. Niech twoja nienawiść pomorze ci porłać ich dusze i ja pomogę ci. Zostań moim PARŁACZEM dusz, moim aniołem śmierci.
Ostatnio zmieniony 30-08-2008, 08:25 przez JJK, łącznie zmieniany 1 raz.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”