Piłka nożna

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Piłka nożna

Post autor: szyper »

dno, chleje pol nocy, pierdole
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

POLSKA POLSKA POLSKA XD

Post autor: Bury »

Juz na poczatku meczu myslalem ze krzynowek strzeli na jeden zero ( przestrzelil na prawie pusta bramke) gdyby tak sie stalo mecz ukladal by sie bardzo dobrze dla nas ,obrona wyniku gra z kontry...Niestety nasza obrona dala DUPY i to strasznie szczegolnie golanski przy 2 bramce nooo masakra!!Jestem dobrej mysli i licze na zwyciestwa z Austria I Chorwacja i awansa z 2 miejsca,pozniej prawdobopodnie trafimy na portugalie xD.POchwalic trzeba rogera!bardzo dobrze gral ,dobrze ze zmnienil zurawskiego bo maciej strasznie cienko heh.Ogolnie wg mnie nasze "gwiazdy" zawiodly zuraw smolarek grali masakrycznie.krzynowek 1 polowe mial slaba, w 2 troche sie rozkrecil.

[center] POLSKA GOLA[/center]
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Piłka nożna

Post autor: Schaiba »

Krzynówek (z całym szacunkiem, to dobry piłkarz) jak to on, gwiazda trochę. Ogólnie nie przypadły mi do gustu jego poczynania =|

Niemcy jednak byli trochę lepsi. Ale prawdę mówiąc i tak podobała mi się gra naszych, świetnie rozciągali grę, nie robili jakiś głupszych błędów.

Ja wierzę, zobaczymy co dalej. Wszyscy tacy byli pewni "słabej" Austrii, ale prawda jest taka, że Chorwaci mieli z nimi problemy. Zobaczy. Leo, jazda =). Myślę, że awansujemy, ale w najlepszym wypadku w play-offach wygramy góra jedno spotkanie.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Dumian »

Niestety nie miałem okazji obejrzeć (pewnie nadrobie) a jedynie słuchałem relacji (radio). Szkoda tego meczu z Niemcami. Pierwsza bramka Niemców niby ze spalonego, później nieuznany gol Polaków a ogólnie nasza reprezentacja podobno nie grała najgorzej. Trzymam kciuki za awans, na pewno jest w zasięgu biało czerwonych. Oby tylko nie skończyło się jak zwykle, że pierwszy mecz w plecy, drugi o wszystko a trzeci o honor...
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Piłka nożna

Post autor: Arucardo_1 »

ja się dziwię, że Leo wystawił taki skład jak wystawił, Łobodziński to przeciętniak a na prawą obronę przecież idealnie nadaje się Krzynówek z jego trademarkowym atomowym strzałem z lewej nogi w słupek (i odbita od bramkarza piłka wpada) po ścięciu do środka...

Ogólnie pozimo gry naszych był niezły. W przewciwieństwie do mundialu 2006, w którym zabunkrowaliśmy się pzred bramką i nie robiliśmy nic, tutaj mecz był wyrównany, potrafiliśmy zamykać Niemców w polu karnym.

Jedyne, co robili źle to jak zwykle grali górne piłki w pole karne ch*j wie po co, przecież wiadomo, że niski Smolarek był skazany na pożarcie przez Metzeldera i Mertesackera...

A podejrzewam, że działacze PZPN jeszcze nie zrozumieli jak są głupi... Zmarnowali szansę na to by dla nas grali Podolski, Szetela... i to się mści... kto następny do zmarnowania? Boenisch? Obraniac?



Moja 11 na mecz z Austrią: (ustawienie 4-4-1-1)


Saganowski
Roger

Smolarek Dudka Lewandowski Krzynówek

Golański Żewłakow Bąk Wasilewski

Boruc


BTW. Żurawski kontuzjowany :/
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka nożna

Post autor: Wawrzyn »

Schaiba pisze:iemcy jednak byli trochę lepsi. Ale prawdę mówiąc i tak podobała mi się gra naszych, świetnie rozciągali grę, nie robili jakiś głupszych błędów.
Ja jestem optymistą i zawsze jestem za Polakami ale w tym meczu grali słabo nie ma co się oszukiwać;/

Oglądałem mecz od 4 minuty i po następnych pięciu wiedziałem na 100% że Polacy stracą bramkę jeszcze w 1 połowie.Krycie słabe, zero konsekwencji w odbiorze piłki.Miałem wrażenie że tylko biegają i czekają na niedokładne podanie Niemców.U Niemców na odwrót, agresywne krycie, gra piłką.W ogóle jakieś dziwne konstruowanie ataków przez naszych, stoją tyłem do bramki przeciwnika i próbują coś wymęczyć :zdziwko: A Krzynówek dawno nie grał tak słabo...;/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Piłka nożna

Post autor: Schaiba »

Kto widział, ten widział. Patologia w pierwszej połowie, moim zdaniem nie było spalonego, ale 1:0

I... wspaniały sędzia sędziujący jednak dla gospodarzy. W takich momentach marzy się człowiekowi, żeby jednak FIFA mogła interweniować =/
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Piłka nożna

Post autor: Arucardo_1 »

W wywiadzie Leo przyznał, że zgłosi sprawę do UEFA.
Tylko nam to nic nie da :/
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: Piłka nożna

Post autor: danielmarley »

Porażka na całej linii nawet piwo mi przestało smakować jak widziałem co robił ten jebany sędzia na boisku, a ten karny w 93 min to niech sobie w dupę wsadzi, powinni go zbanować do sędziowania młodzieżówki do lat 17 ....
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Aserot »

Ja krótko i na temat POLSKA!!! A sędzia to *********** i tyle.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Piłka nożna

Post autor: szyper »

ŁYSY HUJ.
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Piłka nożna

Post autor: czit »

co sie dziwicie, trener austri - anglik, sedzia tez angol
to nic ze nie udalo sie wygrac bo chorwaci i tak nas zjadą
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Argoh
Elite player
Elite player
Posty: 143
Rejestracja: 27-12-2006, 09:10
Lokalizacja: Słomniki

Re: Piłka nożna

Post autor: Argoh »

W meczu Pol-Nie najlepszym niemcem był polak a najlepszym Polakiem brazylijczyk, :zdziwko: a po meczu z Austrią myslałem ,że Leo przy****** temu sędziemu :rotfl:
"Why don't you ask the kids at Tinamen Square?"
System of a Down

Game Master: Mag atakuje Gracza 1.
*Mag używa Fire Ball'a
Game Master: Mag zamienia Gracza 1 w popiół.
Gracz 2: No to teraz mamy Barbarzyńce instant...
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Piłka nożna

Post autor: Schaiba »

Też wątpię, że z Chorwacją będzie cud =] Tylko jedno mnie zastanawia... Jak oni mogli grać jak równi z Portugalią (a nawet lepiej) a teraz takie jaja. Jeden Błaszczykowski?
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Piłka nożna

Post autor: Arucardo_1 »

kontuzja Ronaldo, brak Quaresmy, Naniego, Meiry i kilku innych

najciekawsze, że ten remis wcale nie zmniejsza naszych szans. Wręcz odwrotnie, bo teraz Chorwacja ma gwarantowany awans i wystawi rezerwowy skład, żeby dać odpocząć Modricowi i i innym...

O ile Niemcy nie wygrają z Austrią, nadal mamy szanse :D


BTW. http://wiadomosci.onet.pl/1768723,69,item.html - lol xD
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”