Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

subtag
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 15-06-2008, 14:00
Lokalizacja: Sz-n
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: subtag »

miesiac przygotowan?? to chyba na jakies PRO turniej bym musial isc. a taki zwykly konwentowy, to starczalby mi 1-2 dni... a nawet tego nie mialem.


hmmm.. kim gral jedrzej.. aaaa... mitsurugi ^^ ladna akcje mu sprzedaem ze sie sam zdziwil.
robil mitsem d+k,b, a jazablokowalem noge na low, i wbilem sie z qcf+B zanim mieczyk dosiegnal ^^ ostre to bylo.

walki w tk3 niewarte nagrywania, to bylo w PAL'u a poziom taki.. nijaki raczej

Wawrzyn nagrywal walki? tak... to byl wawrzyn?? bo j niekojaze xywek... oprocz autoBusa, i Adaxa.. no i BEF17


Przynajmniej widze jak malo znany jestem... ehh za malo sie udzielam w necie :P Tylko mnie Jedrzej znal ^^i starzy mango-lolki
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: Wawrzyn »

Ja też nic nie grałem przed turniejem, a najlepsze było to że wieczorem dzień przed turem rozpierniczył mi się pad, i w McDonald's wyciągałem z niego gumki i krzyżaka(ludzie dziwnie się patrzyli).Takim sposobem na 2h przed imprezą podrasowałem swojego srebrnego pada który potem był najbardziej pożądanym na turnieju :D

Fotki(przeważają plecy uczestników):
http://www.speedyshare.com/579965543.html
Wawrzyn nagrywal walki? tak... to byl wawrzyn??
Wracałem z Tobą na dworzec;d
Obrazek
Obrazek
subtag
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 15-06-2008, 14:00
Lokalizacja: Sz-n
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: subtag »

tak, tak, ja wiem, zeosoba z ktora wracalem to robila foty i nagrywala.. tylko nie wiem ze to wawrzyn ;P [tera juz wiem] dziex za focie, zawsze to lepsze jak nic.. i "kolegom' sie moge pochwalic... a inni wytykac mnie palcem ;)
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: Wawrzyn »

Mogę wrzucić Subtag vs Bus, tylko nie wiem czy serwer czy youtube.
Aha, ile walk graliście?2 czy więcej?
Obrazek
Obrazek
adax
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 10-04-2008, 07:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: adax »

Wawrzyn pisze:Mogę wrzucić Subtag vs Bus, tylko nie wiem czy serwer czy youtube.
Aha, ile walk graliście?2 czy więcej?
Wrzuć i tu i tu najlepiej jak możesz i dzięki za foty. :)
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: Wawrzyn »

Ehh no niestety okazało się że mam tylko 2 pierwsze walki a było ich więcej, pozostałe dwie ważą 0 mb , pewnie jakiś błąd podczas przegrywania.Niestety z aparatu już wywaliłem pliki;/
Szkoda, bo jedna z nich była interesująca(ta na crimson sunset z "greatem").

Edit:
Walki na YT:

Obrazek
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: Nadine »

Byla jakas dziewczynka, co grala Asuka i powiedzialbym ze dziewcze ma potencjal i moze pojawi sie na scenie PL TK nowa dziewczyna
ten text mnie zmiażdżył poprostu xD wiem ze młodo wyglądam... ale zeby od razu dziewczynka :P :rotfl:

Szkoda Nadine że szybko odpadłaś, a twoją siostrę to widywałem często w szkole a nawet nie wiedziałem że to ona
no fakt, za szybko... ale to nie moja wina :( Dziekuje temu kto mi napisal zeby nie brac własnych padów [Hi adax] :P no i trza bylo grac na tym co bylo pod ręką, gdzie wiekszosc z tych padow chodzila jak chciala :P 3 wygrane i 3 przegrane... nie tak zle ale mialo byc inaczej... pierwszy raz przegralam bo znowu ktos ambitny powiedzial ze nie mozna ustawiac spustów :rotfl: co bylo dla mnie smieszne, a potem okazalo sie ze to nieprawda :| druga porazka powstala z winy pada, ktory chodzil jak chcial, a niektore naciski niereagowaly wogole :zdziwko: a trzecią porazke zawdzieczam mojej kochanej siostrze [radze na przyszlosc nie brac rodziny na turniej] :wstyd: gdzie w walce z Jędrzejem [ktora imo byla do wygrania] stala i za przeproszeniem pierdolila mi jakies glupoty nad glową, przez co niedawalo sie normalnie grac... no i w taki oto sposob siostra zafundowala mi dogrywke o wyjscie z grupy... nie powiem ale ostro sie na nia wkurzylam i przerąbałąm dogrywke z łatwością.

A myslalam ze jednak wyjde i sie zacznie grac z najlepszymi, i zobaczyc na co mnie tak naprawde stac, no ale nie mialam wiekszych szans na to z takim sprzetem [nie ma to jak wlasny pad] i siorką na plecach :(

EDIT
nawet sie na fotce znalazlam o lol xD jednak moj ryj troche fotogeniczny :D [IMG_2683]
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: Di »

subtag pisze:robil mitsem d+k,b, a jazablokowalem noge na low, i wbilem sie z qcf+B zanim mieczyk dosiegnal ^^ ostre to bylo.
Okno na trafienie przed drugim ciosem po zablokowaniu pierwszego jest mniejsze niż w SC2 (bo tam siedziało FC 1B Ivy), ale jeśli Sophie opóźni trochę 236B to jest double hit, Mitsu dostaje stuna i na gwarancie Sophitia robi 66B A+K 236B :)
subtag
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 15-06-2008, 14:00
Lokalizacja: Sz-n
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: subtag »

dzieki Di za info.... jak wczesniej napisalem, 2lata nie grania robi swoje, i tylko na tyle mnie bylo stac ;) Totalne zero pametalem z tej gry(systemu), wiec gralem we wlasnego "kalibura" .. kałabanga i do przodu :)

Nadine... przepraszam jesli urazilem.. ja wiem ze kazda chce byc zaraz kobieta... ale nic nie poradze ze postrzegam swiat w kategoriach innych niz wszyscy ;)
Siostre zabieraj, to ja sie nia zajme ^^ a co do padow, i ustawien... to sie zawsze bierze i ustawia, a psioczy sie dopiero jak zabronia tego robic.

Wawrzyn, super ze sa walki.. nom, szkoda tej ostatniej, bo byla dosc przednia :) Kto widzial, niech wspomina, kto nie widzial, niech zaluje :P

Power łykacz rulez^^
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: Di »

Akurat o tym co Ci napisałem to wie niewiele osób na świecie :P
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: Nadine »

subtag pisze:Nadine... przepraszam jesli urazilem.. ja wiem ze kazda chce byc zaraz kobieta... ale nic nie poradze ze postrzegam swiat w kategoriach innych niz wszyscy
urazic to nie :) ale rozsmieszyc to ci sie mnie udalo ;) ja rozumiem gdybym to ja jeszcze miala 17 latek... to se tam moge byc dziewczynką :P no ale starosc nie radosc :P

a co do samego tura to fakt, poczatkowo chaos totalny, no ale pozniej jakos sie uspokoilo. Fakt, w pomieszczeniu duszno jak cholera mimo otwartych okien, ale dalo sie jakos wytrzymac. Z pewnoscia dobijala tak mala liczba stanowisk do gry, ale ogólnie dawalo rade.

Gratki dla zwyciezców :)

<bo juz mi sie pisac nie chce>
Awatar użytkownika
Mastachi
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 20-08-2007, 12:48
Lokalizacja: Z Wyspy Wikingów
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: Mastachi »

.... zapomnialem... dopiero dzisiaj mi sie przypomnialo. Ku.rwa...
subtag
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 15-06-2008, 14:00
Lokalizacja: Sz-n
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: subtag »

omg... to juz nie masz 17 latek?? Zapewne jestes pelnoprawna 18'ka ^^
chyba zbaczam z tematu wlasciwego :P [wiadomo dlaczego tak malo sie udzielam na forach]


... a siostra blondyneczka, to starsza czy mlodsza??

---
Adax.... czekamy na walki :P

Cos wiadomo moze o koljenej edycji konwentu?? bo chyba jako taki okazal sie sukcesem, zainteresowanie przeroslo oczekiwania.
adax
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 10-04-2008, 07:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: adax »

No to są walki ale nie krzyczeć na mnie że wszystkie z Tekkena 3 :kwasny: Dojdzie jeszce jedna z Tekkena 5 ale to jutro

Befko 17(Jin) vs BUS(Heihachi) niekompletna :( (finał Tekken 3)


ustawienia :P


BUS(Heihachi) vs jakiś gość(Eddy)


jakiś gość(Bryan) vs Subtag(Yoshimitsu) niekompletne :(


jakiś gość(Heihachi) vs BUS(Heihachi)


jakiś gość(Mokujin) vs BUS(Heihachi) niekompletne :(


Tekken 5(NEW)
1/16 finału Prince(Steve) vs BUS(Heihachi) niekompletne :(

BUS wygrał tą walkę(3:2) a w sumie wygrał 2:0

A specjalne przeprosiny dla Nadine. Pady tam rzeczywiście były strasznie marne i sam z bratem musiałem lecieć do chaty po swoje :zawstydzony:
Szkoda też że nie ma żadnej mojej walki, ale mój brat jest czasem zbyt ciemny żeby sam wyskoczyć z inicjatywą :/
Ostatnio zmieniony 17-06-2008, 09:13 przez adax, łącznie zmieniany 1 raz.
subtag
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 15-06-2008, 14:00
Lokalizacja: Sz-n
Kontakt:

Re: Turniej Tekkena 3 i Tekkena 5 w Szczecinie

Post autor: subtag »

nie zganiaj na braciszka, bylo jak bylo. ja to mowie z perspektywy tego, ze o turnieju sie dowiedzialem wtedy kiedy, dowiedzialem :P Ale inni mieli czas na przygotowania :)

Ale jestem zly.. jak tak patrze i wspominam... 10-ke Yoshem robilem :P omg... zero litosci ;)

dzieki za walki repszy rydz jak nic, zatem nie ma co narzekac.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”