Problem z TK3

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
bijacz
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22-06-2008, 11:48

Problem z TK3

Post autor: bijacz »

Czesc, mam pytanie, da się jakoś odblokować pełną liste ciosów w tekkenie?

Pamietam, że miałem kiedyś wersje w której miałem wszystkie ciosy w practice. Niedawno od nowa scaignelem TK3 online oraz zwykłego, na pełnym CD (PAL) i chciałem sobie przypomnieć ciosy i combosy.

z czego podaje ta strona: http://tekkenzaibatsu.com/tekken3/movelist.php?id=yoshimitsu, to sa wszystkie podstawowe ciosy Yoshiego. I tyle ich mniej wiecej faktycznie miałem wtedy. Kiedy odpalam teraz gre na PRACTICE, mam może 1/4 tego 0.o. Prosze o darowanie sobie tekstów "po co ci ciosy w grze skoro znalazles liste", bo nie o to mi chodzi. List z neta nie czaje, a w grze mam wszystko po murzyńsku napisane i tak mi jest uczyc sie / przypominać najwygodniej.

Czy to zależy do wersji gry, memorki z savem czy jakiegos odblokwania?

Prosze o pomoc!
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Problem z TK3

Post autor: Schaiba »

Jak dla mnie movelisty są tak prosto napisane, że nie ma większego sensu się bawić w to, co opisałeś. Jak chcesz to uderz na priv, to mogę Ci wyjaśnić te tajemnicze znaczki. A tak poza :
viewtopic.php?t=1090

To naprawdę jest proste.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
bijacz
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22-06-2008, 11:48

Re: Problem z TK3

Post autor: bijacz »

Jak bym sie skupil, to rozpracuje movelisty sam. osobsicie wolal to bym miec in-game.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Problem z TK3

Post autor: SubZero »

Lista ciosów w grze jest jaka jest i zmodyfikować się jej w żaden sposób nie da. A że Namco nie wszystko tam umieściło to już pretensje do nich kierować.
bijacz
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22-06-2008, 11:48

Re: Problem z TK3

Post autor: bijacz »

hm, moze i masz racje, moze to myle z tekkenem 5... ale praktycznie pewien jestem, ze mialem wersje gdzie jest komplet ciosow 0.o...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”