IMEEM.com

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

IMEEM.com

Post autor: Arucardo_1 »

Umie ktoś ściągać muzę z IMEEM.com? Jeśli tak to proszę żeby napisał tutaj albo na PW...

To ważne bo znalazłem kawałek, który spokojnie można nazwać "białym krukiem" :P nie ma go praktycznie nigdzie indziej, nawet serwerach w stylu na rapidshare.com a co dopiero w sklepie -_-

BTW. Proszę mnie nie odsyłać do tutoriali na youtubie, znam je i niestety trzeba do nich ściągać programy... a ja nic nie mogę zainstalować (winda mi się sypie, póki jej nie przeinstaluję - jakiś miesiąc - nic nie jestem w stanie instalować)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: IMEEM.com

Post autor: kemot722 »

Mam konto na IMEEM, ale to za mało by ściągać muzę. Potrzebujesz konta takiego pod iTunes - ja się tam na tym lepiej nie znam :/
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: IMEEM.com

Post autor: JJK »

Arucardo pisze:Umie ktoś ściągać muzę z IMEEM.com? Jeśli tak to proszę żeby napisał tutaj albo na PW...

To ważne bo znalazłem kawałek, który spokojnie można nazwać "białym krukiem" :P nie ma go praktycznie nigdzie indziej, nawet serwerach w stylu na rapidshare.com a co dopiero w sklepie -_-
Może mógłbym pomóc? Czy był byś w stanie podać tytuł, bądź jakieś wskazówki?
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: IMEEM.com

Post autor: Arucardo_1 »

thx :) zaraz podeślę linka do wałka na PW

EDIT: Już mam, wielkie dzięki JJK :D
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”