Rodzyny

Wszystko z czego można się pośmiać.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Rodzyny

Post autor: Schaiba »

A ja bym powiedział, że to Dydzio sprowokował (upierdliwością) taki bieg zdarzeń i zdenerwował Burego. A człowiek zły to różne rzeczy pisze.
Co z drugiej strony nie usprawiedliwia bezmyślnych wrzutów na rodziców.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Rodzyny

Post autor: Bury »

Nadine jaka ty jestes smieszn..a o mala dziewczynka skopiowala sobie rozmowe i jest fajnaaaa uuuu BLASK .Ogolnie nie bede za bardzo sie wypowiadal na temat tego calego shitu .Ja nie wiem czemu cargo uczepil sie tego teamu, co mu to przeszkadza? zamiast wysmiewac ze to wioska, ze to 1 i jedyny klan/team ,ze sobie wymyslilem :przestraszony: Kazdy wie ze jak mnie ktos wkurzy to nad soba nie panuje, jak teraz czytam ten tekst to jest mi autentycznie glupio ze pisalem takie teksty na swoje usprawiedliwienie mam to ze mialem naprawde hujowy dzien,nie chce zeby ktos myslal ze przepraszam dydzia i cargo. o nie ,ale po prostu sam jestm w szoku co ja tam pisalem :hyhy: .Ale uwazam ze mialem prawo tak zareagowc. Wkurzajace jest rowniez to ze kolejnym punktem zapalnym byl dydzio koles ktory nie wiem czemu mnie nie lubi ( chyba dlatego ze nie przytaknalem mu jak gadal ze ma zajebistego doktorka LITOSCI ,bo sie sral o to OMG)podlapal dzieciak temat i sie zaczelo.

Nadine pisze: Cargo w zamian za próbe rozmowy doczekał się takiego opisu:
* Bury ( exouNt Team ) left the partyline (Cargo dydzio jebac was bachory).
Wlasnie od tego sie zaczelo.Nadia jesli przez probe rozmowy nazywasz wysmiewanie sie z tego teamu itp itd to sorry kur** bardzo idz sie leczyc. BO moja reakcja nie wziela sie z powietrza .Odczulem jakas ''zazdrosc''?.niezrozumienie, ze strony cargo bo pozniej napisal sobie jakis tim i mowi ze on jest teraz kozak :znudzony:
Nadine pisze:<Cargo ( kutas tim, jestem fajn> teraz mozemy sie zmeirzyc bury tez mam tim i tez jestem fajny ;]
<Dydzio> ahahaha cargo dobre
<Dydzio> tak trzymac ;p
<Bury ( exouNt Team )> nie jestes
<Cargo ( kutas tim, jestem fajn> aha no tak... moja nazwa teamu nie ma duzych liter wiec nei jestem fajny
<Bury ( exouNt Team )> tylko ze mnie zaproili ktos a ty robisz Z siebie dglupka
<Cargo ( kutas tim, jestem fajn> mhm kto robi ten robi xDDD
<Dydzio> ty robisz bury
<Dydzio> ;p
LITOSCI i tak wlasni on/i reagowal/i na ten team .Ja nie wiem czy zly ze on musi sobie sam wymyslic cos przy nicku... serio nie wiem czemu to sluzy .NO jesli ja bedac w teamie mam to przy nicku i robie z siebie glupka ( kur** nie jarze niby czemu???jestem gdzies tam wiec gram z tagiem i kogo to boli ( no jednak jak widac kogos tak)] to jakim on jest glupkiem piszac sobie ''Cargo ( kutas tim, jestem fajn'' OMG

Ja nie mam tego tagu dla kozaczenie czy cos w tym stylu.A im oczywista reakcja JESLI CZEGOS NIE ROZUMIESZ NEGUJ .. cargo wlasnie tak postapil.

PS ten opis byj juz po wszystkim!! wiec nie dziwcie sie ze tak blysnalem :znudzony:


Nadine pisze:Później jeszcze bury podszywał siępod cargo za pomocą nicku.
Ze tak powiem ni huj&* zaraz potem poszedlem sie ''odstresowac'' i zagrac w weol co z reszta pisalem cargo na gg bo oczywiscie zaraz zaczal na mnie najezdzac.... ze wbijam na jego nicku. A powiedzcie mi ten niby ja na niku cargo cos pisal? obrazal??bo jesli nie to chyba maja juz wszyscy jasnosc ze to nie bylem ja :cool:



Ogolnie nie wiem po co ten temat wyszedl na honmaru ,to sprawa miedzy nami ale oczywiscie NAdia nasza gwiazda musi blyszczec ..w sumie lodewer

Zaraz oczywiecie padna odowiedzi ze strony cargo dydzia i tak dalej i tak dalej i sie zrobi brazylijska telenowela :padam:

a na koniec strona wcale nie znanego a juz objechanego exouNt :oczami: www.exount-gaming.com

Zaraz ktos bedzie narzekal ze oooo uuu jak malo zawodnikow w sesju Tekken :przestraszony: To sa doiero poczatki tego klanu/teamu/druzyny jak i calej strony, gdy administartor tej strony zaproponowal mi gre dla nich zgodzilem sie bo mialem i mam nadzieje ze z czasem wyjdzie z tego cos fajnego ,jak wiadomo nie od razu rzym zbudowano xD lae ze niektore osoby tego nie rozumieja to nie moj problem .

to na tyle w tym temacie ech mialem sie nie rozpisywac :)
Awatar użytkownika
Fury
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 29-11-2006, 20:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Rodzyny

Post autor: Fury »

Bury pisze:Nadine jaka ty jestes smieszn..a o mala dziewczynka skopiowala sobie rozmowe i jest fajnaaaa uuuu BLASK .Ogolnie nie bede za bardzo sie wypowiadal na temat tego calego shitu .Ja nie wiem czemu cargo uczepil sie tego teamu, co mu to przeszkadza? zamiast wysmiewac ze to wioska, ze to 1 i jedyny klan/team ,ze sobie wymyslilem :przestraszony: Kazdy wie ze jak mnie ktos wkurzy to nad soba nie panuje, jak teraz czytam ten tekst to jest mi autentycznie glupio ze pisalem takie teksty na swoje usprawiedliwienie mam to ze mialem naprawde hujowy dzien,nie chce zeby ktos myslal ze przepraszam dydzia i cargo. o nie ,ale po prostu sam jestm w szoku co ja tam pisalem :hyhy: .Ale uwazam ze mialem prawo tak zareagowc. Wkurzajace jest rowniez to ze kolejnym punktem zapalnym byl dydzio koles ktory nie wiem czemu mnie nie lubi ( chyba dlatego ze nie przytaknalem mu jak gadal ze ma zajebistego doktorka LITOSCI ,bo sie sral o to OMG)podlapal dzieciak temat i sie zaczelo.

Nadine pisze: Cargo w zamian za próbe rozmowy doczekał się takiego opisu:
* Bury ( exouNt Team ) left the partyline (Cargo dydzio jebac was bachory).
Wlasnie od tego sie zaczelo.Nadia jesli przez probe rozmowy nazywasz wysmiewanie sie z tego teamu itp itd to sorry kur** bardzo idz sie leczyc. BO moja reakcja nie wziela sie z powietrza .Odczulem jakas ''zazdrosc''?.niezrozumienie, ze strony cargo bo pozniej napisal sobie jakis tim i mowi ze on jest teraz kozak :znudzony:
Nadine pisze:<Cargo ( kutas tim, jestem fajn> teraz mozemy sie zmeirzyc bury tez mam tim i tez jestem fajny ;]
<Dydzio> ahahaha cargo dobre
<Dydzio> tak trzymac ;p
<Bury ( exouNt Team )> nie jestes
<Cargo ( kutas tim, jestem fajn> aha no tak... moja nazwa teamu nie ma duzych liter wiec nei jestem fajny
<Bury ( exouNt Team )> tylko ze mnie zaproili ktos a ty robisz Z siebie dglupka
<Cargo ( kutas tim, jestem fajn> mhm kto robi ten robi xDDD
<Dydzio> ty robisz bury
<Dydzio> ;p
LITOSCI i tak wlasni on/i reagowal/i na ten team .Ja nie wiem czy zly ze on musi sobie sam wymyslic cos przy nicku... serio nie wiem czemu to sluzy .NO jesli ja bedac w teamie mam to przy nicku i robie z siebie glupka ( kur** nie jarze niby czemu???jestem gdzies tam wiec gram z tagiem i kogo to boli ( no jednak jak widac kogos tak)] to jakim on jest glupkiem piszac sobie ''Cargo ( kutas tim, jestem fajn'' OMG

Ja nie mam tego tagu dla kozaczenie czy cos w tym stylu.A im oczywista reakcja JESLI CZEGOS NIE ROZUMIESZ NEGUJ .. cargo wlasnie tak postapil.

PS ten opis byj juz po wszystkim!! wiec nie dziwcie sie ze tak blysnalem :znudzony:


Nadine pisze:Później jeszcze bury podszywał siępod cargo za pomocą nicku.
Ze tak powiem ni huj&* zaraz potem poszedlem sie ''odstresowac'' i zagrac w weol co z reszta pisalem cargo na gg bo oczywiscie zaraz zaczal na mnie najezdzac.... ze wbijam na jego nicku. A powiedzcie mi ten niby ja na niku cargo cos pisal? obrazal??bo jesli nie to chyba maja juz wszyscy jasnosc ze to nie bylem ja :cool:



Ogolnie nie wiem po co ten temat wyszedl na honmaru ,to sprawa miedzy nami ale oczywiscie NAdia nasza gwiazda musi blyszczec ..w sumie lodewer

Zaraz oczywiecie padna odowiedzi ze strony cargo dydzia i tak dalej i tak dalej i sie zrobi brazylijska telenowela :padam:

a na koniec strona wcale nie znanego a juz objechanego exouNt :oczami: www.exount-gaming.com

Zaraz ktos bedzie narzekal ze oooo uuu jak malo zawodnikow w sesju Tekken :przestraszony: To sa doiero poczatki tego klanu/teamu/druzyny jak i calej strony, gdy administartor tej strony zaproponowal mi gre dla nich zgodzilem sie bo mialem i mam nadzieje ze z czasem wyjdzie z tego cos fajnego ,jak wiadomo nie od razu rzym zbudowano xD lae ze niektore osoby tego nie rozumieja to nie moj problem .

to na tyle w tym temacie ech mialem sie nie rozpisywac :)
Bury... ośmieszasz się trochę. Radzę to skasować. Nadine i Cargo w rodzynach? Nadine mała dziewczynka? Muhaha. Daj sobie sianka.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Rodzyny

Post autor: Bury »

Fury pisze:Bury... ośmieszasz się trochę. Radzę to skasować. Nadine i Cargo w rodzynach? Nadine mała dziewczynka? Muhaha. Daj sobie sianka.
A to co jakies bostwa??"Znam" Nadine i wiem ze jest hmmm ''LadyOfTheDarkHeart'' xD nie chodzilo mi o to ze ma 9 lat czy cos...

Pan wybaczy ale raczej nie skasuje lool osmieszam sie?? czym ?? tym ze staram sie wyjasnic ta sprawe??ludzie kur** wezcie sie ogarnijcie .
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Rodzyny

Post autor: SubZero »

Ludzie dajcie se spokój bo polecą warny...
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Rodzyny

Post autor: Action »

Póki co jest tutaj "akcja i reakcja"™ wiec nie ma sie czego czepiać vide Fury (z tego co widzę Bury próbuje po prostu to jakoś racjonalnie wytłumaczyć) i rozdawać warnów. Chociaż cała ta sytuacja jest chora...


btw. Bury, czekam na odpowiedz na GG.
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Rodzyny

Post autor: szyper »

Bury ma pęknięcie w głowie, ale tamci się we dwójkę zebrali, przytakiwali sobie i myślą, że są fajni. Bury kończył rozmowę kilka razy, ale oni musieli pisać jakieś bzdury dodatkowo.
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Rodzyny

Post autor: Cargo »

Kod: Zaznacz cały

Odczulem jakas ''zazdrosc''
Tak, masz racje to byla zazdrość
loldwa...

Musze ostrozniej dobierac sobie rozmowców, ponieważ pózniej konwersacje kończą się tak, jak widać na załączonym obrazku. Cóż... po prostu niektóre osoby egzystują w brodziku intelektualnym.

Co do Dyzia - nie znam kolesia, nawet z nim nie gadalem, a to ze on komentowal nasza rozmowe, to juz jego sprawa.

To tyle co mialem do powiedzenia temat tej rozmowy, koncze bo sie flamewar robi.
Peace
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Rodzyny

Post autor: Nadine »

po tych kłótniach wracajmy do tematu...
<sagdi_pl> gra ktos spara w t3?
<kepinho> ja
<sagdi_pl> ale ty masz weol'a
<kepinho> no i co z tego
<sagdi_pl> ty masz pilke ja tekkena
<kepinho> a co to za roznica
<kepinho> pograc mozna
:zdziwko:
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Rodzyny

Post autor: Tygrys »

Hahaha, a swoja droga ciekawe jak by wygladalo polaczenie tych dwoch gier :PP
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Rodzyny

Post autor: KRELIAN »

Ja jeszcze pozwole sobie wrócić do sprawy Burego ale pod innym kątem.

Fajnie, że powstaje jakaś liga zrzeszająca grających w TK3 online i ludzie do niej dołączają. Tylko jak już coś takiego powstaje to niech mi ktoś wyjaśni co to ma być:

Liga Freeplay jeszcze rozumiem ale Liga Honmaru? :niepewny:

No i o co chodzi z tym rank 2 i w osiągnięciach 'TEKKEN 3 ONLINE TURNAMENT'.

Jakby ktoś nie zauważył chodzi mi o te linki:

http://www.exount-gaming.com/index.php? ... only=squad

http://www.exount-gaming.com/index.php? ... =37&page=1

Edit:

Nie było sprawy :oczami:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Rodzyny

Post autor: Nadine »

.Czy ktoś wie jak używać broni wTK5 bo kupiłem kunaie dla Ravena i nie wiem jak je wyciągnąć
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Rodzyny

Post autor: Jo-Jo »

A ja wiem jak szczelać z pistoletu Niny w T5 .... wystarczy zrobić w przeciągu dwóch klatek pięćdziesiąt pięć EWGF'ów połączonych z dwudziestoma Twister-Bakuś Dashami .. sprawdźcie to - to działa ;)
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Rodzyny

Post autor: K' »

Wiedziałem, że ktoś się nie powstrzyma :D
Awatar użytkownika
heroes112
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 14-06-2008, 18:53
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Rodzyny

Post autor: heroes112 »

nie bardzo czaje weź jakoś jaśniej wytłumacz jak używać broni
ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor”