Piłka nożna

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Dumian »

No Polska sie nie popisała nawet z drugim składem Chorwacji to teraz dadzą chociaż Webbowi spokój bo wygrana z Austrią i tak nic by nie dała. Niestety prawda jest taka, że byliśmy jedną ze słabszych ekip na tym turnieju...
Znów trzeba sobie szukać jakiś team do kibicowania, jestem za Holandią i Hiszpanią, grają w sumie fajny futbol, dobrze sie to ogląda i trzymam za nich kciuki. Przy okazji: link czy piłka nie jest piękna? :D
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Piłka nożna

Post autor: Schaiba »

Jak się patrzy na to co Holendrzy grają w tym roku to nie sposób nie krzyknąć : TAK
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Piłka nożna

Post autor: Arucardo_1 »

Kurde po dzisiejszym meczu odechciało mi się oglądać Euro -_-
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
ślimak
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 71
Rejestracja: 25-07-2007, 11:13
Lokalizacja: Warmia

Re: Piłka nożna

Post autor: ślimak »

Ale cristiano zawiódł a juz myslalem ze niemcy odpadna a tu niespodzianka ale i tak holandia da rade i tytul pojedzie do kraju tulipanow
Awatar użytkownika
Nadra
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 13-04-2007, 06:41
Lokalizacja: Ciechanów
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Nadra »

Kraj tulipanów? Chyba innej rośliny :D Nie no Holandia, myślę że po tym co prezentuje ma wielkie szanse. Chociaż ten kraj był jednym z faworytem moim za nim ten turniej się zaczął. Stawiałem jeszcze na Francję. Ale to już przeszłość...
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Piłka nożna

Post autor: Arucardo_1 »

Ja liczę, że Szwaby dostaną ostrej biegunki, nie stawia sie na półfinał i wywalą ich z turnieju :D
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Angela
Student
Student
Posty: 48
Rejestracja: 17-04-2008, 14:37
Lokalizacja: Koszalin

Re: Piłka nożna

Post autor: Angela »

Dzisiaj Rosja przegrała z kretesem :(
Sadness of Sorrow.
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Piłka nożna

Post autor: Schaiba »

Bo Hiszpanie zasłużyli na zwycięstwo.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Piłka nożna

Post autor: szyper »

OLE!! Kapitalne spotkanie ze strony Hiszpanii. Zneutralizowali Rosyjskie atuty, zniszczyli ich fizycznie w pierwszej polowie (jak wszystkie druzyny, z ktorymi gra). Pilkarsko, Hiszpania, jest duzo lepsza od Szkopow, ale biorac pod uwage farta Niemcow, szanse i tak rozkladam 50/50 (kibicuje jednak od poczatku Hiszpanom).
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: KRELIAN »

Dawno nie widziałem tak nudnego półfinału w jakiejkolwiek dyscyplinie sportowej. Ja nie wiem jak Holandia mogła z Rosją przegrać. Cóż, tak czy siak wciąż będę nimi kapił :luka:.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Piłka nożna

Post autor: szyper »

Bo Holandia była słabsza od Rosji? I to dużo, tylko fartem mogli się prześlignąć do pólfinału w tamtym meczu.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: KRELIAN »

Dzisiejszy mecz tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że farta miała właśnie Rosja zachodząc tak daleko (fart porównywalny do Grecji ale takie już uroki tej imprezy), Holandia zaś 8 minutowy okres. Na tym euro było już wystarczająco zonków, ale nikt mi nie sprzeda, że obecna reprezentacja Rosji jest lepsza od Holandii. Na upartego wiadomo, że Rosja była lepsza w końcówce bo wygrała, ale to już inna historia.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka nożna

Post autor: Wawrzyn »

Moim zdaniem Rosja zasłużyła sobie na ten półfinał, szkoda że dzisiaj zagrali tak słabo;/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Piłka nożna

Post autor: szyper »

Krelian, ty chyba nie ogladasz pilki noznej. Patrzysz glownie na wyniki :D. Co z tego ze Holandia rozgromila Wlochy i Francje jesli ich przeciwnicy zagrali tragiczna pilke?
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Piłka nożna

Post autor: Schaiba »

To czemu wszyscy mówili o fenomenie? Przecież Holandia niszczyła w obronie i gromiła w ataku. Zaprzecz. A to przypadek, że akurat mistrz i vicemistrz świata zagrali słabe mecze przeciw tej samej drużynie? Dla mnie naciągane. Tak poza nie mieli jakiś przypadkowych, tylko naprawdę piękne bramy.
Z Rosją mieli prawdopodobnie ten tzw. kryzys kondycyjny. A Rosja ich rzeczywiście zabiegała.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”