Diablo III

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Czy wieść o Diablo III zelektryzowała cię niczym EWGF na MC?

Tak, uwielbiam tą serię. Ubijemy rogacza.
12
46%
Nie, raczej jest mi DIII obojętne.
14
54%
 
Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Diablo III

Post autor: Sylvan Wielki »

Gra została zapowiedziana. Czyli za jakiś czas dostaniemy zapewne wielki hit.
Pierwszą część bardzo lubiłem. Kolejna jest jedną z moich ulubionych gier po dziś dzień.
Kto nie grał wiele stracił, lub po prostu nie gustuje w tego typu rozrywce, wszak ma prawo.

Oczywiście graficznie całość podciągnięta do obecnych standardów została i prezentuje się wybornie - a utwory już zachwycają ( niesamowicie klimatyczne ), podobnie jak bestiariusz a przecież niewielki fragment gry został pokazany.

Czyli możemy zapewne liczyć na kilkadziesiąt godzin ( co najmniej ) w single i przy najmniej kilka razy więcej w multi.

Zatem za kilka(naście) miesięcy, do zobaczenia przy odcinaniu uszu, albo i nie.

\m/ '-_-' \m/
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Diablo III

Post autor: Jo-Jo »

ekhm .... dobrze będzie jeśli Diablo 3 raczy wyjść pod koniec 2010 :niepewny: ....
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Diablo III

Post autor: Hakuzaijo »

Wystarczyło zarzucić jednym trailerem i fragmentem gameplay a już się lud podnieca :)
Spoko, spoko, wszyscy liczymy na Diablo 3 lecz swoje, znając życie, będziemy musieli odczekać. No i dobrze; wytrzymaliśmy tyle to dajmy im jeszcze ze 2 - 3 lata (jak nie więcej) żeby odpicowali grę maksymalnie; bo ta gra MUSI zmiażdżyć ;)
A jeżeli będzie tak doskonała jak mocarna jedynka i miodna dwójka to nie pozostanie nam nic innego jak tradycyjne: :padam:
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Diablo III

Post autor: Schaiba »

Hm... Blizzard zrobił kiedyś jakieś naprawdę słabe gry? Nie przypominam sobie. Zawsze powtarzałem, że jeżeli będzie coś co zmusi mnie do kupna nowego kompa (mój ma z dobre 6 lat jak nie więcej) to prawdopodobnie będzie to Diablo 3.
Czekaliśmy już tyle czasu to co to są te 3 lata ;D

Już mam mokro... xD

D2 jest jedną z tych gier do których wracałem naprawdę wiele razy i gdybym się cofnął w czasie o czas przy niej spędzony to sporo młodszy bym był ^^. Mam nadzieję, że szkoły nie zawalę przez 3kę ;D Chyba, że to będzie jak z Duke Forever...
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Diablo III

Post autor: kemot722 »

Pamiętam, że w "dwójkę" grałem jak tylko miałem czas. Niestety mama miałą zdanie, że gra jest zbyt brutalna, ale teraz jestem za stary na takie teksty, więc poczekam na "trójkę" :D
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Diablo III

Post autor: Sylvan Wielki »

Hakuzaijo pisze:Wystarczyło zarzucić jednym trailerem i fragmentem gameplay a już się lud podnieca :)
Tak bywa z wielkimi grami. Czy sądzisz, że po jednej zajawce God of War III tak nie będzie? Albo po ogłoszeniu pierwszych informacji o Halo 4....przecież każdy zielony x boy aż wypieków dostanie.
Hakuzaijo pisze:No i dobrze; wytrzymaliśmy tyle to dajmy im jeszcze ze 2 - 3 lata (jak nie więcej)
Raczej już spora część jest gotowa. Wydaję mi się iż spokojnie w 2k9 będziemy mogli już ja kupić. Przecież oni już przy niej pracują jakiż czas.
Schaiba pisze:Zawsze powtarzałem, że jeżeli będzie coś co zmusi mnie do kupna nowego kompa (mój ma z dobre 6 lat jak nie więcej) to prawdopodobnie będzie to Diablo 3.
Czekaliśmy już tyle czasu to co to są te 3 lata ;D
Sporo wydasz. Ja mam całkiem dobry sprzęt ( "Crysis"/CoD4 na max chodzi bez dławienia się ) a w lipcu/sierpniu przynajmniej 1.4 poleci na nowego Radeon'a....

To ty nadrabiając 6 lat będziesz w plecy....huh.
kemot722 pisze:Niestety mama miałą zdanie, że gra jest zbyt brutalna
Powiedziałeś, że ubijasz stwory piekielne w imię dobra ^^
Już mam mokro... xD
Schaiba....na tym forum są kobiety....
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Diablo III

Post autor: Schaiba »

Wylewny jestem bo mnie boli xD

Nowy komp to nowy komp. Szacuję wydatek rzędu 4k. Zobaczymy, jeszcze się nie pali.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Diablo III

Post autor: KRELIAN »

Diablo 3 już na filmiku wygląda za ładnie, żeby było satanistycznie rodem z jedynki i to w sumie jedyna rzecz, która może średnio leżeć. No chyba że ktoś biegał po piaskach i lasach w dwójce i mu to pasowało.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Diablo III

Post autor: Schaiba »

Nie lasach tylko bagnach ;D
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Diablo III

Post autor: KRELIAN »

A właśnie że nie bo 'bagniste lasy', ewentualnie 'lasy bagienne' :drink:

http://www.firingsquad.com/media/articl ... .asp/506/2

A tak serio, to tylko świadczy o tym jak mocno ucierpiał pierwotny klimat tej serii. To mniej więcej tak jak wrzucać Predatorów do statków kosmicznych albo Alienów do jungli. Multum fanów D2 zachwalało większą ilość postaci, ulepszony system rozwoju i manczkinizmu. W temacie miejscówek jednak spuszono kurtynę milczenia, co teraz właśnie może odbić się na D3 - wszystko będzie ładne, kolorowe, dopracowane ale ... no właśnie, gra i tak się sprzeda, ale jak pójdzie torem dwójki to specjalnie nabije ten sam level jaki miałem w każdej części i dam sobie spokój :P.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Diablo III

Post autor: Schaiba »

Może za młody jestem by się wypowiadać, ale dla mnie D2 było, jest, będzie genialne ^^. Ze wszechstron. Chociaż jako jedyną wadę mogę dać to, że niektóre momenty w singlu były zbyt przegięte. Szczególnie po update'cie "11" o ile się nie mylę ^^. Ale dobra, kończę, offtop :P
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Diablo III

Post autor: Sylvan Wielki »

KRELIAN pisze:Diablo 3 już na filmiku wygląda za ładnie, żeby było satanistycznie rodem z jedynki i to w sumie jedyna rzecz, która może średnio leżeć. No chyba że ktoś biegał po piaskach i lasach w dwójce i mu to pasowało.
Nie no, jakaś mroczna łąka po której hasa sobie Uber zgnita Strzyga (ShitniGami?) będzie pasowała do klimatu. Podobnie jak las (moczary), ileż po katakumbach plątać się można.
KRELIAN pisze:A tak serio, to tylko świadczy o tym jak mocno ucierpiał pierwotny klimat tej serii. To mniej więcej tak jak wrzucać Predatorów do statków kosmicznych albo Alienów do jungli.
Pradator w dżungli się spisał. Choć wolałbym nie przemierzać w DIII nekromantom żadnego statku kosmicznego.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Diablo III

Post autor: KRELIAN »

Doszedł Monk i miejscówa kojarząca się z Oazą z FFX - prawie jak "arabskie klimaty" w D2. Chyba jednak wolałbym znów chodzić po tych katakumbach - jedyna fajna lokacja w D3 póki co to sanktuarium. Co dalej? ...
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Diablo III

Post autor: Arris »

ja się nie mogę doczekać!!!!
tylko że chciałbym coś jak amazonka w d2
ps jak ktos gra w d2 na battle net to pisac na gg : 5947021
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Diablo III

Post autor: Sylvan Wielki »

to jak chłopak sobie radzi.

a tu on sam z bliska (będę nim grał, wygląda niczym Akuma).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”