Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: yarosh »

Blackbird pisze:strasznie lamiłem :D jak kazy szanujacy sie n00b lubilem Ediego Korbola na ktorego nie moge teraz patrzec

ja tam dalej go lubię szkoda ze za ciężko coś ugrać z lepszymi zawodnikami ale od czego jest lei :]
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Hworuś
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 25-07-2007, 09:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Hworuś »

Ja kiedy miałem z 8 lat w familly parku na utomatach prałem róznych Jina Yoshiego i tych najlepszych ;)
Kage Bunshin no Jutsu!Odama Rasengan!
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: yarosh »

Hworuś pisze:Ja kiedy miałem z 8 lat w familly parku na utomatach prałem róznych Jina Yoshiego i tych najlepszych ;)
ale chyba chodzi ci o postacie a nie sterujących nimi graczy jakby co to zawsze chętny jestem na małe batelki eddy vs eddy sorki za offt
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
Młody
Student
Student
Posty: 48
Rejestracja: 29-07-2007, 17:26
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Ogrywam: TTT2, MK9
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Młody »

Pierwszy raz zagrałem na automatach w Tekkena 2. Pamiętam, że głównie grałem Paulem (deadfist i kosa-łokieć ;P ) i był moim topem do czasu T3 gdzie pojawiła się Xiaoyu, choć Phoenixem dalej lubię popykać.
Obrazek
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."
Awatar użytkownika
Te'qu
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 24-08-2007, 17:16
Lokalizacja: Mielec

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Te'qu »

Blackbird ja od 3dni gram w tekkena o to mi chodzilo :D
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Bury »

Ja pierwszy raz gralem w Tekkena 2 w wypozyczalni kaset VHS :) stal 1 automat ,zeby mozna bylo zagrac to sie stalo dluuuuuugo w kolejce :) a w dodatku ze bylem smarkacz to mnie zawsze starsi gonili :( :(
Awatar użytkownika
Vader171
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 10-04-2008, 17:58

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Vader171 »

Moja przygoda z Tekkenem zaczeła sie bardzo dawno w czasach PSX i TK3. Ale niestety PSX był pożyczony i tak sie rozstałem z TK. Jakiś rok temu byłem na biwaku w Górach i tam odwiedziłem salon gier gdy zobaczyłem w środku TK3 i TTT to szczęka mi opadła :szok:. Po powrocie z biwaku przypadkiem odwiedziłem sklep z gierkami no i zobaczyłem TK5, niemogłem sie oprzeć :)
Awatar użytkownika
Angela
Student
Student
Posty: 48
Rejestracja: 17-04-2008, 14:37
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Angela »

ja grałam w Tekkena 3 parę lat temu i fajne nawet było
Sadness of Sorrow.
Awatar użytkownika
NoobLX
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 30-05-2008, 12:14

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: NoobLX »

Za czasów gimnazjum czyli jakieś 7 lat temu pożyczyłem od kumpla konsolke i gry a wśród nich był TK3 :D Niestety, cieszyłem się nim tylko 3 dni ;( po 3 latach znalazłem emulator i miałem kompa na którym to nawet działało;) jednak gra z CPU nie była zbyt ciekawa. No i niecały rok temu nadeszła era netu, znalazło się honmaru, nareszcie :D
Gram tylko Xiao!
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Schaiba »

Jeszcze tu nie pisałem?
Moja przygoda z Tekkenem była pełna nieświadomości i młodzieńczej głupoty ^^. Otóż pamiętam jak w zamierzchłej przeszłości zwanej podstawówką chodziłem do kumpla potyrać na szaraku =]. Widziałem tego Tekkena, ale wcale mi się nie podobało, że kumpel mnie tak okrutnie prał =| Dlatego wolałem bodajże Vigilante 8 : 2nd offence. Innych grzechów nie pamiętam ;)
Minęło parę lat.
Potem z ciekawości i nudów bawiłem się w gierki na emulatorze psa. Tekken? A niechże z nudów sprawdzę. Zakochałem się ;D. Moja poczatkowa faza gry w T3 opierała się na KING KING KING, a w przerwach KING! Dobre pół roku prałem CPU, ale zaczęło się mi to nudzić. I w chwili gdy już miałem zerwać z Tekkenem dostałem wiadomość na wspaniałym serwisie epuls.pl od pana "Mucha_ziom" znanego dziś jako "Mr_editor" (chyba nic nie pokręciłem?) czy jestem na Honmaru. I kierowany złotą myślą (WTF?) gram tu oto już prawie 2,5 roku (mało chyba).
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Ysuki
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 01-07-2008, 09:35

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Ysuki »

Ja zaczełam grać dopiero dwa lata temu grałam w teken 3 ,4 ,5 i w 5 dr. :) :] :P :)
Awatar użytkownika
Cinek
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 08-07-2008, 19:16

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Cinek »

tekken 3 na szaraku ... bodajze 9 lat temu ;D;D
ból jest przemijający ,a skutki rezygnacji pozostają na zawsze..
Kipa
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20-07-2008, 07:20

Ech

Post autor: Kipa »

Moja historia zaczęła się jak 8 lat temu brat pożyczył od swojego kolegi PSX i tekkena tylko nie pamiętam którą część grałem cały czas teraz mam własne PS2 i Własnego tekkena 5
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Arris »

hmmm...pierwsza przygoda z tekkenem dziala sie gdy mialem ok. 10 lat...nie pamietam dobrze wchodze do salonu gier we wrocku (korona rulez ;] ) byla wtedy wycieczka szkolna o ile sie nie myle patrze...ciekawy automat tekkena 4 i jako jedyny fan bijatyk zlotoweczka i jedziemy z koksem...instynktownie wybralem Krysie...i od tamtej pory zakochalem sie w tej grze x]
Awatar użytkownika
Feudaliz
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25-07-2008, 20:59

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Feudaliz »

Ja zacząłem grać w tekkena tak już bardziej na poważnie gdzieś od hmm.. 2-3 miesięcy :P
Teraz gram tylko w 3 ale nie długo kupuje sobie ps2 to bd miał od razu 5 :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”