PSP vs. NDS

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: PSP vs. NDS

Post autor: Pattrick »

Final Fantasy Tactics Adv. jest świetną grą , choć fakt infantylną . Mogę się jednak sprzeczać z banalnością (mówie tu o trudności gry) , która fakt nie jest hardkorowa , ale w niektórych momentach wręcz Zabójcza bez koksowania.

Psp vs NDS - hmmm.... NDS

- Psp to w sumie mniejsza wersja ps2
- NDS ma całkiem dobre gry (Final Fantasy Tactics Adv. 2,Zelda,Yu-gi-oh [choć tutaj lepsza jest gra na psp/ps2],Harvest moon,Ninja Gaiden i jeszcze można spokojnie wymieniać...)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: PSP vs. NDS

Post autor: SubZero »

Pattrick pisze:- Psp to w sumie mniejsza wersja ps2
http://www.benheck.com/Games/Sony_proje ... 2p%204.htm :P
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: PSP vs. NDS

Post autor: Sylvan Wielki »

Final Fantasy Tactics Adv. jest świetną grą , choć fakt infantylną . Mogę się jednak sprzeczać z banalnością (mówie tu o trudności gry) , która fakt nie jest hardkorowa , ale w niektórych momentach wręcz Zabójcza bez koksowania.
Co tam sprawiło ci trudność? Zwykłe potyczki są niesłychanie proste, a walki z bossami tylko dwa razy zaskoczyły ( przynajmniej mnie ). Pierwsza to "Aderlek" w towarzystwie kilku dragonów - choć tutaj wystarczy ubić jako pierwszego miłośnika EWGF , następnie ognistego i już w domu jesteśmy . Ice drg. nie sprawia problemów , głównie zajmuje sie podnoszeniem ataku głównego przeciwnika , co niwelujemy dzięki magic brake

Ostatni przeciwnik może zaskoczyć też, jednak wystarczy mieć u 2-4 postaci 10 JP i ubijamy bez problemu przeciwnika - jak ochrona zostanie ubita, to panna nie ma szans.

Oczywiście jest jeszcze tz true final boss, jednak to tez nie problem.
Pattrick pisze:- Psp to w sumie mniejsza wersja ps2
Tak i dla tego , to moc w czystej formie.
Pattrick pisze:- NDS ma całkiem dobre gry (Final Fantasy Tactics Adv. 2,Zelda,Yu-gi-oh [choć tutaj lepsza jest gra na psp/ps2],Harvest moon,Ninja Gaiden i jeszcze można spokojnie wymieniać...)
Ja dodałbym jeszcze ( i to zdecydowanie ) Castlevanie obie.
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: PSP vs. NDS

Post autor: Chinczyk »

Wedlug mnie NDS jest lepszy ,mialem PSP przez tydzien i jedyna gra w ,ktora gralem byl tekken dr przez godzine pierwszego dnia ,nic nie da tam sie zrobic 'ukos' jest ciezki do wcisniecia w inne gry nawet mi sie grac nie chcialo bo wszystko jest prawie na PS2.DS'a mam juz od 2 lat gralem na nim okolo 30 godzin jest na nim kilka fajnych gier ,ale pomysl Nintendo z dotyjowym ekranem i tym ,ze gry sa 'inne' niz na PS jakos tez mi sie nie podoba.
Ja bym nie kupil zadnej z nich ;) (DS'a kupil moj brat)
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: PSP vs. NDS

Post autor: Pattrick »

Głównie chodziło mi o Remedy i jej atak nazywał się Magi chyba :P , a poza tym ta ochrona... jak bym miał kupić jakąś konsolkę to chyba bym kupił NDS'a tylko z tego co mi się wydaje to dosyć szybko się rozładowuje i się trochę ładuje :P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: PSP vs. NDS

Post autor: KRELIAN »

Ja niedługo będę miał NDSa to się zobaczy co w nim takiego rewelacyjnego :P.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: PSP vs. NDS

Post autor: Sylvan Wielki »

Chinczyk pisze:nawet mi sie grac nie chcialo bo wszystko jest prawie na PS2
Nieodpowiednie podejście, bowiem niby jak w takiego GoW w PKS'ie pograsz ?
Ciężko tak ze sobą nosić PS2+TV.

Poza tym co to w ogóle za marudzenie i wybory. Ja lata temu przeszedłem Valkyrie Profile , czy FFT a gdy tylko na PSP się udały z miejsca je zakupiłem .

Jeszcze Suikoden 2 by się przydał.
Wedlug mnie NDS jest lepszy ,mialem PSP przez tydzien i jedyna gra w ,ktora gralem byl tekken dr przez godzine pierwszego dnia
Nie ma to jak obiektywna ocena....sigh.
krln
Ja niedługo będę miał NDSa to się zobaczy co w nim takiego rewelacyjnego :P .
Nic....no chyba ,że Castlevanie.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: PSP vs. NDS

Post autor: Ana »

http://www.square-enix.co.jp/ctds/ tik tak tik tak... :)

Aj Sylwan nie powiedziałabym, troche fajnych gier jest.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: PSP vs. NDS

Post autor: Yamada »

No, te porty pierwszych finali z PSXa na PSP to klasa sama w sobie i przyklad na to jak powinno się robić remake'i. FF3 i 4 z DSa sie nie umywa, phi!
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: PSP vs. NDS

Post autor: Sylvan Wielki »

Ana pisze:Aj Sylwan nie powiedziałabym, troche fajnych gier jest.
Pewnie tak Ana, z tym że , patrze na półkę i jakby na PSP mam "trochę" więcej tych gier niż na DS. A przecież dobrych gier nie brakuje DS a sam nie widzę przeszkód by je zakupić. Stąd musi być coś na rzeczy dlaczego ów stosunek wygląda tak a nie inaczej.

Nie będę na siłę niczym koso gloryfikował sprzętu Niny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”