Znaki i zjawiska paranormalne

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Znaki i zjawiska paranormalne

Post autor: ryu116 »

Czy kiedykolwiek mieliście do czynienia z dziwnymi sytuacjami kiedy to w waszym domu spadł obraz, talerze potłukły się bez żadnej przyczyny albo zobaczyliście zjawę a kilka dni później ktoś z wasze rodziny zmarł ???
Ja od prawie godziny mam takiego kaca strachu że, musiałem się z kimś podzielić tym co mnie spotkało tego dnia :

Mianowicie dzisiaj po godzinie trzynastej usłyszałem mocny huk aż wszyscy w domu się tym zaniepokoili. Po krótkiej penetracji daliśmy sobie spokój i wszyscy zrzucili winę na mojego małego brata który to czasami nie wie co wyprawia. Po dwóch godzinach mama wkracza do mojego pokoju w którym aktualnie oglądałem Air-a. Odwracam się do niej gdy nagle widzę w jej dłoniach wyrzeźbiony obraz Jezusa( obraz wyrzeźbił kolega mojego starszego ). Moje ręce zaczynały się trząść ( i drżą aż do teraz ) bo zorientowałem się że to właśnie ten obraz spadł kilka godzin temu. Raczej bym się tym nie przejmował gdyby nie fakt że, za trzy dni opuszczam Polskę i trochę się martwię czy wszyscy będziemy cali.

Mam nadzieję że, nic się złego nie stanie bo cały dzień rozmyślam jak to by było gdyby moje życie się skończyło, przecież tylu animek jeszcze nie widziałem :D

Podobny znak pojawił się tydzień przed śmiercią mojej babci. Od dłuższego czasu leżała w szpitalu chora na raka kości a każdy wie że, tą chorobę ciężko jest wyleczyć. Znak pojawił się wczesną niedzielą, usłyszałem bicie po szybie... rodzina też się obudziła nie wiedząc co jest grane. Spojrzałem w kierunku schodów prowadzących na strych a przy oknie ujrzałem wronę która powodowała ten hałas i co dziwne nie chciała odlecieć. W następną niedzielę babcia już od nas odchodziła.

Rodziców mojego kolegi też spotkała nie miła sytuacja. Właśnie się pobierali a czasy były biedne więc wesele urządzili we własnym domu. Jak to na weselach bywa wszyscy się dobrze bawili gdy nagle zza okna zobaczyli zmarłą osobę ( chyba babcia lub prababcia ) która coś im przekazała ( nikt nie zrozumiał o co jej chodziło ) i po chwili znikła. Możliwe że, ktoś sobie z nich jaja zrobił ale zabawa odbyła się na drugim piętrze a kto potrafi latać :P
Nastała grobowa cisza a po kilku dniach dowiedzieli się że, ich babcia nie żyje.
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Znaki i zjawiska paranormalne

Post autor: Schaiba »

Jako takich większych zdarzeń paranormalnych nie doznałem, poza szczegółami, na które codziennie zwracam uwagę, ale to już kwestia wiary.
Dorzucę tylko ciekawy wątek - telepatia. Mi nie raz zdarzyło się, że intensywnie o kimś myśląc dostawałem od niego znak na mojego koma. Czy es czy strzał... Jak dla mnie to nie przypadek. W telepatię akurat wierzę.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Znaki i zjawiska paranormalne

Post autor: Yamada »

Osobiście miałem styczność z takim zjawiskiem, jakieś 13-14 lat temu.
Wolałbym nie wypisywać szczegółów, ale jestem pewien tego co wtedy czułem i nikt mi nie wmówi, że to była tylko moja dziecięca wyobraźnia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Argoh
Elite player
Elite player
Posty: 143
Rejestracja: 27-12-2006, 09:10
Lokalizacja: Słomniki

Re: Znaki i zjawiska paranormalne

Post autor: Argoh »

Ja tego nie pamietam ale matka mi mówiła ze jak moj dziadek umarł to moja siostra (miała ok. 4 lata) rano powiedziała że dzadek był na balkonie. Jak sobie coś jeszcze przypomne to napisze. Ogólnie jestem katolikiem ale wierze w takie rzeczy.
EDIT: Przypomiałem sobie coś :P . Koleżanka mojej siostry ze starej klasy gimnazjum ma babke która wywołuje duchy :] bratowi tej dziwczyny na seansie "ktoś" powiedział ile bd. miał procent matury i miał dokładnie tyle samo :]
"Why don't you ask the kids at Tinamen Square?"
System of a Down

Game Master: Mag atakuje Gracza 1.
*Mag używa Fire Ball'a
Game Master: Mag zamienia Gracza 1 w popiół.
Gracz 2: No to teraz mamy Barbarzyńce instant...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”