Kasowanie użytkowników.

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Zablokowany

Czy mój pomysł jest dobry?

Tak
0
Brak głosów
Nie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 0

Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Kasowanie użytkowników.

Post autor: Mr_Editor »

Pewnie ten temat powinien znajdować się w innym dziale, ale pewnie i tak jest na tyle beznadziejny żeby wsadzić go do kosza. Ale zaryzykuję i zaprezentuję swój plan.

Otóż na Honmaru jest wielu użytkowników którzy się tylko zarejestrowali i ich konta są nieaktywne nawet latami. Takie konta zaśmiecają tylko forum... Wpadłem na pomysł, żeby usuwać userów którzy nie napisali ani jednego posta i nie byli na forum od dłuższego czasu (np. rok). Żeby to nie wyglądało jak masowa rzeź można usuwać takie osoby w dniu ich urodzin. Admin patrzy kto ma urodziny, wchodzi na podgląd konta i jeśli zauważy, że user napisał 0 postów 0 tematów a forum odwiedzał tylko raz i jeśli było to bardzo dawno temu to usuwa konto... W ten sposób się Admin nie narobi a zrobi pożyteczną rzecz dla forum... Co wy na to?
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Kasowanie użytkowników.

Post autor: Nadine »

o ile wiem takie czyszczenie forum odbywa sie regularnie co jakis czas i jest z gory zapowiadane :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Kasowanie użytkowników.

Post autor: Dumian »

Czasem są masowe czystki kont, zabawa w pojedyncze usuwanie nie ma sensu, poza tym jeśli ktoś nie odwiedza forum od długiego czasu to nie znaczy, że nie zamierza kiedyś tu wrócić, dlatego kasowane są tylko nigdy nie używane konta. Innej formy kasacji nie przewiduję, więc temat można zamknąć, info jest tutaj.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Strona, forum, sociale”