Najpiękniejsze z pięknych.

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: mcl »

Sylvan Wielki pisze:

-najpiękniejsze mordobicie - SC3 i nikt mi nie powie, że DoA3 wygląda lepiej ,niż SC3 , czy T5.
Hm, w T5 czy SC3 nie wykorzystali poziomów plansz, przez co nie można spaść. Dzięki temu ps2 zyskuje troszkę mhz na swoim marniutkim 400mhz CPU. Analogicznie gry "może" wygladają lepiej ( Dałem w cudzysłowie bo nie grałem w t5 w realu, ale na emu ps2 i tam grafa = shit , jak caly emu zreszta ;p )
Pozatym DoA U wygląda lepiej od 3 i jest szybsza, więcej oferuje etc.
Sylvan Wielki pisze:-najlepiej wykonana gra wyścigowa - GT4, fakt FM wygląda podobnie....ale dla niewprawionego oka , GT4 to zbliżona liczba polygonów, jednak 2x płynniejsza animacja i wyższa rozdzielczość.
No fakt. GT4. Szkoda że gra nie obsługuje modeli rozbicia aut ;p przez co tez zyskuje na plynnosci i tej twojej wyzszej rozdzialki ( Która w ps 2 i tak jest wymuszona, ale to szczegół). BTW Jaka szybkość ? To jest realna gra, nie nfs z wyłączonymi wspomagaczami jazdy :P
Sylvan Wielki pisze:-RPG? Tu chyba nikogo nie zaskoczę - FF XII , choc notabene w tym segmencie X niczym sie nie może poszczycić
O taak. FFXII wymiata. Bez dwóch zdań, najlepszy RPG. Ale x nie ma się czym poszczycić ? Fable, Sudeki, Morrowind ? Bardzo dobre gry, bardzo wysokie noty.. Ilość nad jakość, ale zawsze.
Sylvan Wielki pisze:-gra act/adv....GoW 2. No chyba ,że ktoś jest ślepy i stwierdzi, że NG....
Sylvan Wielki pisze:

No i najistotniejszy aspekt.... PS2 ma najpiękniejszą grę poprzedniej generacji. Oczywiście to God of War II.
Oglądałem GP. Przenikanie i rozmazanie tekstur, brak SM, to nazywasz grą najlepszą graficznie ? :P NG graficznie rozwala ją na śniadanie, + dźwięk systemu Dolby Digital na zwykłym tv Stereo. Plus fabuła, nawiązanie do serii DoA, GoW może się schować :) . Aaa i masz na tej swojej psdwójce dodatkowe plansze ściągane przez internet ? Nie ? Szkoda..

EDIT : Z RPG zapomniałem o jade empire. Czyli razem 4 gry na 1 ze stajni sony. Hm, coś mało, nie ?
Edit2: 100 post, twoje zdrowie SW :D dzięki tobie tego dokonałem hehe ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Ana »

Wiesz mclxbox jeśli chodzi o (j)RPG to PS2 ma jeszcze conajmniej PIĘKNIE wyglądajace:
- Valkyrie Profile 2 (mimo, że to "tylko" 2,5D)
- Xenosaga 3 Also Sprach Zarathustra, która wygląda P-R-Z-E-C-U-D-N-I-E (monumentalizm Michtam do dziś mi się śni :D ),
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: mcl »

Heh :) Japonia od dawna rządziła w rpgach, to wiem. Ile czasu się spędziło przed Vagrant story czy finalu 8 :) .Tylko mnie zdenerwowało jedno stwierdzenie :
SW pisze:w tym segmencie X niczym sie nie może poszczycić
Jak wyżej wymieniłem MA się czym poszczycić :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Sylvan Wielki »

Miałem zaznaczyć VP2:S , jednak postanowiłem wybrać ta naj.... i jakoś ogólnie wyszło mi iż plamę pierwszeństwa ma jednak FF XII.

Choć nie należy zapominać o .... Odin Sphere
Artyzm 2d.
Hm, w T5 czy SC3 nie wykorzystali poziomów plansz, przez co nie można spaść. Dzięki temu ps2 zyskuje troszkę mhz na swoim marniutkim 400mhz CPU. Analogicznie gry "może" wygladają lepiej ( Dałem w cudzysłowie bo nie grałem w t5 w realu, ale na emu ps2 i tam grafa = shit , jak caly emu zreszta ;p )
ES: Morrowind oraz GTA: SA są TAK niesłychanie rozległe, że nie patrzmy na liche tekstury, niestabilne 20fps , kiepskie efekty , czy obiekty takie a nie inne. Niech będą piękniejsze niż U:D.Fortune na PS3, bowiem mniej rozbudowane.

Co mnie interesuje wielopoziomowość? Gdybym tak miał patrzeć to DoA3>>>>VF5 a tak jest?

Może załącz SC3 oraz DoA3 i przyjrzyj się postacią , areną, et cetera.
mclxbox pisze:No fakt. GT4. Szkoda że gra nie obsługuje modeli rozbicia aut ;p przez co tez zyskuje na plynnosci i tej twojej wyzszej rozdzialki ( Która w ps 2 i tak jest wymuszona, ale to szczegół).
Tak jak powyżej. Czyli wg ciebie Destruction Derby z PSX wygląda lepiej niz GT5P z PS3, bo można auta zniszczyć....

I see.... -_-
mclxbox pisze: O taak. FFXII wymiata. Bez dwóch zdań, najlepszy RPG. Ale x nie ma się czym poszczycić ? Fable, Sudeki, Morrowind ? Bardzo dobre gry, bardzo wysokie noty.. Ilość nad jakość, ale zawsze.
Hmm, być może nie zauważyłeś, ale my tutaj oceniamy piękno gier a nie komu co się podoba.

Mnie nie podoba się Halo3 i za to admin na N+ dał mi ban i co?
Natomiast gdyby już napisać, że H3 to najpiękniejsza gra....to tylko wyśmiać takiego.

Poza tym Fable....loading non stop, jakieś 20fps i chrupie to niczym Bartoszek czipsy na dobranocce. Fable nie porywa grafika.
mclxbox pisze:Oglądałem GP. Przenikanie i rozmazanie tekstur, brak SM, to nazywasz grą najlepszą graficznie ? :P NG graficznie rozwala ją na śniadanie, + dźwięk systemu Dolby Digital na zwykłym tv Stereo. Plus fabuła, nawiązanie do serii DoA, GoW może się schować :) . Aaa i masz na tej swojej psdwójce dodatkowe plansze ściągane przez internet ? Nie ? Szkoda..

A co to ma z grafika wspólnego O_o

Poza tym jak już....każdy, może sprawdzić oceny. GoW2 lata po NG wyszedł i nikt nie dał za oprawę jej mniej niż max. notę. Natomiast z NG już różnie było, ale nikt max jej nie dał a przy tym gra starsza.

Zresztą wszędzie, czy to w polsce, czy za granicą GoW2 wygrywał jako "najlepsze grafika" i nie chodzi tu tylko o PS2.

No daj spokój ze stwierdzeniami,że NG > GoW 2 graficznie.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: mcl »

Sylvan Wielki pisze:ES: Morrowind oraz GTA: SA są TAK niesłychanie rozległe, że nie patrzmy na liche tekstury, niestabilne 20fps , kiepskie efekty , czy obiekty takie a nie inne. Niech będą piękniejsze niż U:D.Fortune na PS3, bowiem mniej rozbudowane.

Co mnie interesuje wielopoziomowość? Gdybym tak miał patrzeć to DoA3>>>>VF5 a tak jest?

Może załącz SC3 oraz DoA3 i przyjrzyj się postacią , areną, et cetera.
Tak jak powyżej. Czyli wg ciebie Destruction Derby z PSX wygląda lepiej niz GT5P z PS3, bo można auta zniszczyć....

I see.... -_-
Nie rozumiesz mnie. Wykorzystanie Procesora jest ważne. Wiadomo, że okroją gry na ps2, bo jakby dali te same mozliwosci co na xboxie to by grafika wypadla gorzej. A tego nie chcą, wolą wywalić np model uszkodzeń czy ustawic poziomą arenę bez schodów czy czegoś niż żeby mieli tracić na fps czy grafice.
Sylvan Wielki pisze:Hmm, być może nie zauważyłeś, ale my tutaj oceniamy piękno gier a nie komu co się podoba.

Mnie nie podoba się Halo3 i za to admin na N+ dał mi ban i co?
Natomiast gdyby już napisać, że H3 to najpiękniejsza gra....to tylko wyśmiać takiego.
Widzę, że ty dajesz gry najpiekniejsze graficznie podobajace sie 100% userom tego 4um.
Poza tym Fable....loading non stop, jakieś 20fps i chrupie to niczym Bartoszek czipsy na dobranocce. Fable nie porywa grafika.
Ta, fable odpada. Ale Sudeki, JE graficznie ja przewyzszaja jak i i finala.
A co to ma z grafika wspólnego O_o
pierwsze zdanie przeczytaj.
No daj spokój ze stwierdzeniami,że NG > GoW 2 graficznie.
jak na razie to musze gow2 zobaczyc zeby stwierdzic jak jest. po zobaczeniu gp dla mnie lepsze jest ng i tyle. A jak to nie pasuje, to majstersztyk xboxowy, czyli black. Rozwalanie otoczenia, plansze duże jak kolej transsyberyjska, piekne shadery, dużo broni itd :p .
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Sylvan Wielki »

mclxbox pisze:Wiadomo, że okroją gry na ps2, bo jakby dali te same mozliwosci co na xboxie to by grafika wypadla gorzej.
Nie. Patrz SSX , który na PS2 ma lepsze (zdecydowanie) tekstury, lepiej odwzorowany śnieg i....60fps ( na x 30tylko). A MGS2 na x dropuje a ukazał się długo po premierze na sprzęcie sony.
mclxbox pisze:Widzę, że ty dajesz gry najpiekniejsze graficznie podobajace sie 100% userom tego 4um.
Jak na PE (stricte tekkenowe forum) pisałem ,że wole VF to trzcina szalał z 20/40 za prowokację - no bo przecież , kto normalny uważa ,że VF4e>T4, natomiast na N+ gdy wypowiadałem sie obiektywnie (mam i x0 jak i PS3 stąd widziałem obie VF, ba nawet na DCVF grałem w KKW i to jest pełny OBIEKTYWIZM) co 3/4 userom sie nie podobało (x boye w głównej mierze , to ..... pac bo wiadomo =)

A tak na poważnie, tu nie chodzi o to by przypodobać sie komukolwiek, gdybym chciał tak robic to piłbym alkohol, palił i używał wulgarnych słów-wszak to takie męskie^^

Mam prawo do własnego zdania i wyrażam je a to ,że 100% userów Honmaru twierdzi podobnie jak ja, że Raczet i Klank na PS3 jest śliczny to .... świadczy tylko o tym,że sie znają i maja dobre oczy i .... (co ważne) nie są x boyami.
mclxbox pisze:Ale Sudeki, JE graficznie ja przewyzszaja jak i i finala.
Nie ma najmniejszych szans.
mclxbox pisze:pierwsze zdanie przeczytaj.
Liczę na twa inteligencje , wiadomym jest o co mi chodziło, nie rozdrabniajmy się.
mclxbox pisze:to majstersztyk xboxowy, czyli black. Rozwalanie otoczenia, plansze duże jak kolej transsyberyjska, piekne shadery, dużo broni itd :p
Bo to "Black" na PS2 nie było O_o
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: mcl »

Sylvan Wielki pisze:Nie. Patrz SSX , który na PS2 ma lepsze (zdecydowanie) tekstury, lepiej odwzorowany śnieg i....60fps ( na x 30tylko). A MGS2 na x dropuje a ukazał się długo po premierze na sprzęcie sony.
Bo Dev. mieli w (_!_) boxa i robili gry na "odwal się" jeśli już coś wyszło.

PS: MGS dropuje ? Grałem i ful 60fps miałem, konsola aż błagała o 120, ale konami nie ryzykowało ;p; może masz jakąś zwaloną wersję ? :P
Sylvan Wielki pisze:
Mam prawo do własnego zdania i wyrażam je a to ,że 100% userów Honmaru twierdzi podobnie jak ja, że Raczet i Klank na PS3 jest śliczny to .... świadczy tylko o tym,że sie znają i maja dobre oczy i .... (co ważne) nie są x boyami.
Chodziło mi raczej że ja się nie zgadzam z co niektórymi twoimi opiniami na temat x ale spoko :) .
Sylvan Wielki pisze:
Ale Sudeki, JE graficznie ja przewyzszaja jak i i finala.
Nie ma najmniejszych szans.
Mejbi coś więcej ? Bo wiesz, mi tam final xii nie zaimponował graficznie, nie liczać CS'ów. Po prostu to widziałem i chce więcej, co te 2 gry mają. Grafikę, duże lokacje bez loadingów. Tego mi brakuje w xii . Z drugiej strony dużo nie moge chcieć od 32mb ram dla cpu i gpu w ps2.
Sylvan Wielki pisze:
to majstersztyk xboxowy, czyli black. Rozwalanie otoczenia, plansze duże jak kolej transsyberyjska, piekne shadery, dużo broni itd :p

Bo to "Black" na PS2 nie było O_o
Było, ale nie w takiej oprawie jak na boxie. Tu w porównianiu lepiej wychodzi wersja boxowa. Jak i w większości, lepiej dopracowanych multiplatformerach. Bo np taki NFS to smiech na sali, grafa jak z d.py..
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Sylvan Wielki »

Bo Dev. mieli w (_!_) boxa i robili gry na "odwal się" jeśli już coś wyszło.
No właśnie . I to jest tłumaczenie zabawne.

Jak Splinter Cell wygląda lepiej na X , to znaczy to ,ze konsola M$ jest mocniejsza, jednak jeśli dana gra lepiej na PS2 wygląda....to wina konwersji ..... xD
Chodziło mi raczej że ja się nie zgadzam z co niektórymi twoimi opiniami na temat x ale spoko :) .
I na tym polega egzystencja na forum, jednak nie jak na N/PE, tylko dialog na poziomie a nie nikomu niepotrzebne wojenki coś tam boyów.

Choć dalej nie widzę tej przewagi X nad PS2. A jak już napisałem przeszedłem każdą liczącą się grę na obie platformy i klapek fan boya na oczach nie mam.

Poza tym nie widzę konkurencji graficznej dla GoW2 a już na pewno nie jest to NG któremu zdarzało się jak wiesz upuścić nieco z płynności ;)
mclxbox pisze:Było, ale nie w takiej oprawie jak na boxie. Tu w porównianiu lepiej wychodzi wersja boxowa. Jak i w większości, lepiej dopracowanych multiplatformerach.
Tak, ale mówmy tutaj o WYRAŹNYCH różnicach. Każdy powie ,że TTT na PS2 jest ładniejszy niz T3 na PSX, ale różnicy pomiędzy Burnout2/Soul Calibur2 na PS2 i na X box np moja dziewczyna nie dostrzeże a to ,że jej chłopak uchwyci wyższą rozdzielczość, jakiegos obiektu , czy lepszy bump mapping to raczej niuanse.

Widzisz, to tak jak mnie śmieszą te wojny fan boyów obecne z DMC4 i CoD4.
Jeden pisze :

"wersja na x0 jest lepsza, bo niektóre teksturki są ostrzejsze"

a inny na to "ale u nas na cut scenkach mamy 60fps a wy 30"

No porażka....
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: mcl »

Sylvan Wielki pisze:Jak Splinter Cell wygląda lepiej na X , to znaczy to ,ze konsola M$ jest mocniejsza, jednak jeśli dana gra lepiej na PS2 wygląda....to wina konwersji ..... xD
Nie, po prostu jedna firma jak Ubi dopracowuje gry multiplatformowe, a np EA odpier.... fuszerkę i wychodzą shity jakie wychodzą
Sylvan Wielki pisze:

Choć dalej nie widzę tej przewagi X nad PS2. A jak już napisałem przeszedłem każdą liczącą się grę na obie platformy i klapek fan boya na oczach nie mam.
Ja też nie jestem fanbojem, w końcu w "oszonie" czy innym MM zagram na standzie z ps2 :) Mówię tylko na podstawie tego co widziałem, a dużo nie widziałem :P Np jedyną grę którą mogę porównać to MoH EA, który wypadł lepiej na boxie : Mniejsze doczytywania pauzy , lepsze tekstury, większy draw distance. Ale to i tak różnice niezauważalne w większości, bo MoH oprócz wersji na psxa, majsterszytykiem graficznym nie był( np Frontline był gra żywcem i za flaki wyciągnięty z psxa, tylko zamiast rozdziałki 320x240 dali 640x48, czy tam ntsc ;p )
Sylvan Wielki pisze:Poza tym nie widzę konkurencji graficznej dla GoW2 a już na pewno nie jest to NG któremu zdarzało się jak wiesz upuścić nieco z płynności
Ja też nie widziałem... ale tej gry na oczy :) nie wiem co sądzić, jak skombinuje ps2 i dorwę tą grę to wtedy pogadamy co może być dla niej konkurencja, bo nie lubię pisać o grach w które nie grałem :)
Sylvan Wielki pisze:Tak, ale mówmy tutaj o WYRAŹNYCH różnicach. Każdy powie ,że TTT na PS2 jest ładniejszy niz T3 na PSX, ale różnicy pomiędzy Burnout2/Soul Calibur2 na PS2 i na X box np moja dziewczyna nie dostrzeże a to ,że jej chłopak uchwyci wyższą rozdzielczość, jakiegos obiektu , czy lepszy bump mapping to raczej niuanse.
Szczegóły, wiadomo. Ale to i tak o czymś świadczy, że jedna konsola jest w stanie więcej wyciągnąć niż druga. Tak samo jak zrezygnowali z Dooma 3 na ps2, oczywiście fanboje zalali fora, ale dzięki temu że została wydana na jednej platformie mogła być dopieszczona graficznie. eot :)
Sylvan Wielki pisze:Widzisz, to tak jak mnie śmieszą te wojny fan boyów obecne z DMC4 i CoD4.
Jeden pisze :

"wersja na x0 jest lepsza, bo niektóre teksturki są ostrzejsze"

a inny na to "ale u nas na cut scenkach mamy 60fps a wy 30"

No porażka....
Ano bywa. Są ludzie i parapety :) Ja tam zawsze wolałem prowadzić normalną dyskusję, wymieniając argumenty i poglądy niż sypać txtami w stylu : " bo my mamy na tym kawałku chodnika teksture rozdzielczości 32x32 a wy 16x16". Oczywiście nikt tego nie zauważy podczas jazdy samochodem 150km/h ale zawsze argument jest :|

PS: Czy ktoś to czyta oprócz mnie i SW ? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Sylvan Wielki »

mclxbox pisze:Mówię tylko na podstawie tego co widziałem, a dużo nie widziałem :P
Czyli mamy jasność w tej materii ^^
tak jak napisałem, mam oba sprzęty, przeszedłem wszystkie najważniejsze gry na nich i teksty w takim PE gdzie ktoś gloryfikował przeolbrzymią różnice na korzyść x , wzbudzało u mnie tylko salwy śmiechu . Pamiętaj również , iż w takich gazetach gro ludzi to ..... (współ)pracownicy X i masz jasność w tym segmencie.

Tak też jest na wszelakich forach, zobacz ilu tak jest tz. V.I.G. gamerów. Jakbyś dostał x360 za darmo to nie celebrowałbyś bardziej (czy nawet tylko) gier nań?


Chyba nie myślisz,że taki TomisH jest na tyle głupi by dostać zabawkę za ponad 1.6k i pisać "PS3 rox i grafika też". A takich x boyów jest więcej.
mclxbox pisze:Szczegóły, wiadomo. Ale to i tak o czymś świadczy, że jedna konsola jest w stanie więcej wyciągnąć niż druga. Tak samo jak zrezygnowali z Dooma 3 na ps2, oczywiście fanboje zalali fora, ale dzięki temu że została wydana na jednej platformie mogła być dopieszczona graficznie.
Podobnie z SC2 było. Miałem jap. ver i praktycznie grać się nie dało (strasznie chrupała) , w PAL/USA było juz niebo lepiej ale i tak, kilka klas gorzej niż przy SC3 na PS2.

A taki fanboy może napisać "SC3 wyszło tylko na PS2, bo x nie pociągnie".
mclxbox pisze:Ja też nie widziałem... ale tej gry na oczy :) nie wiem co sądzić, jak skombinuje ps2 i dorwę tą grę to wtedy pogadamy co może być dla niej konkurencja, bo nie lubię pisać o grach w które nie grałem :)
To czym prędzej pożycz PS2 z GoW2 i zmienisz zdanie .
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Ana »

Panowie, ale troszkę zbaczacie z tematu. O X360 vs PS3, o ile sie nie myle, jest juz topic
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: mcl »

Jestem w stanie podgorączkowym dzisiaj, więc z góry sorry, jeśli moja wypowiedź nie będzie do końca składna :P
Sylvan Wielki pisze:Czyli mamy jasność w tej materii ^^
tak jak napisałem, mam oba sprzęty, przeszedłem wszystkie najważniejsze gry na nich i teksty w takim PE gdzie ktoś gloryfikował przeolbrzymią różnice na korzyść x , wzbudzało u mnie tylko salwy śmiechu . Pamiętaj również , iż w takich gazetach gro ludzi to ..... (współ)pracownicy X i masz jasność w tym segmencie.

Tak też jest na wszelakich forach, zobacz ilu tak jest tz. V.I.G. gamerów. Jakbyś dostał x360 za darmo to nie celebrowałbyś bardziej (czy nawet tylko) gier nań?


Chyba nie myślisz,że taki TomisH jest na tyle głupi by dostać zabawkę za ponad 1.6k i pisać "PS3 rox i grafika też". A takich x boyów jest więcej.
PE nie czytam, moim źródłem informacji o gierach jest net :) . to rozwala całą strukturę recenzji : musi być obiektywna . Ktoś kto będzie wywższał małe wady i podkreślał nieznaczące zalety w porównaniu np x0 do ps3 z góry naraża siebie, bo jesli da grze na ps3 dajmy 7/10 a na x0 9/10 , gdzie inne liczące serwisy dadzą np 9 dla x0 i 9- dla ps3 to ludzie uznają go za dziwaka :P
Sylvan Wielki pisze:Podobnie z SC2 było. Miałem jap. ver i praktycznie grać się nie dało (strasznie chrupała) , w PAL/USA było juz niebo lepiej ale i tak, kilka klas gorzej niż przy SC3 na PS2.
Ja mam wersję... nie wiem :P Wiem że jest szybka jak diabli, ale zaś nie tak jak doa2u ;]
A taki fanboy może napisać "SC3 wyszło tylko na PS2, bo x nie pociągnie".
I tu fanboj mógłby napisać " DoA3, DoA2ult. i DoA X wyszło na xboxa bo ps2 nie uciągnie" Taka niekończąca się pętla :P Prawda jest taka, że ms zażyczył sobie tej gry jako flagowej produkcji na swojej konsoli :)
To czym prędzej pożycz PS2 z GoW2 i zmienisz zdanie .
W tej zapyziałej dziurze pctowców kolesia z ps2 bedę szukał wieczność :P a kupno nie wchodzi w grę, zbieram do xo ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Yamada »

Nigdy nie zgodzę się ze stwierdzeniem, ze GoW II to najlepsza gra na PS2. Jest świetna, ale do miana najlepszej trochę jej brakuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kazner
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 02-07-2008, 15:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Kazner »

Atari 2600: Yar's Revenge

NES: Powiedzmy - Seirei Densetsu Lickle

SNES: Donkey Kong Country

NeoGeo: Metal Slug(cala seria)

PSX: Tekken 3 (wycisnął ostatnie soki z poczciwego PS'a)

PS2: Black

PSP: GoW

X360: Hmmmm, Gears of War

PS3: Gran Turismo 5 (obecnie w wersji Prolog)

PC: Crysis


EDIT:
mclxbox pisze:Dzięki temu ps2 zyskuje troszkę mhz na swoim marniutkim 400mhz CPU.
Po pierwsze nie mhz (mili hz? lecz MHz - mega Hz), po drugie nie 400 gdyż PS2 ma około 300MHz, po trzecie nie taki słabiutki gdyż 128bitowy jest to procesor :)
Ostatnio zmieniony 08-07-2008, 15:13 przez Kazner, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
janix
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 96
Rejestracja: 19-01-2007, 23:38

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: janix »

Panowie, ale troszkę zbaczacie z tematu. O X360 vs PS3, o ile sie nie myle, jest juz topic
PRzynajmniej się coś dzieje. Nie bądźmy tacy szczegółowi. Są osoby, którym miło się to czyta. To nie jest temat pt. "Co kupić (jaką kartę graficzną), w którym spam jest np. przeze mnie bardzo niemile widziany. To jest temat na luzie i nie widzę wnoszenia o offtop tylko z racji pedantycznych zapędów dla samej idei walki z offtopami.

Ja pamiętam, że przez długi okres czasu grałem w Quake 3 Arena na DC (na padzie). Przyszedłem po takich 2-3 miesiacach grania do kumpla i zobaczyłem Quake 3 na jego PC-cie. Normalnie myślałem, że z krzesłą spadnę (naprawdę). Nigdy później nie miałem takiego uczucia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”