Najpiękniejsze z pięknych.

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Jo-Jo »

a idźcie w cholere :P
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: JJK »

Jo-Jo rozumiem, podskoczyło ciśnienie i masz prawo mieć swoje zdanie, ale tego już za wiele. Myślałem że nauczysz się w końcu panować nad sobą, i przymykałem oczy - widać myliłem się. Kolejne twoje wypowiedzi w tym temacie zaczynają coraz bardziej zionąć megalomanią i narcyzmem. Zaczynasz wyciągać pochopne tezy znikąd (nie masz żadnych dowodów żeby je poprzeć) przykład - Yamada może i jest maniakiem jRPG, ale to wcale nie znaczy że jest nimi zaślepiony i nie ma zdrowego rozsądku przy ocenie gier/OSTów z pozostałych gatunków (udowadniał to już nie jeden raz w swoich wypowiedziach i tekstach). To że czegoś nie lubisz wcale nie oznacza, że to be dla każdego. Uświadom sobie że twoja opinia nie jest świętym prawem które wszędzie należy szerzyć. Takie zachowanie będzie wszędzie potępiane. Skutek - twoja osoba zaczynie szybko maleć w oczach najbardziej wyrozumiałych osób na tym forum, a tego nie życzyłbym żadnemu członkowi żadnej społeczności.
Tak szczerze to tylko 10% z gier, które w swoim życiu ukończyłem to jRPG/cRPG, a do Vagranta mam szczególne przywiązanie - cuż twórcy trafili w mój gust w 100%. Jak ci się to nie podoba i sądzisz że jestem fanatykiem, uszanuję twoje zdanie, jednak w tej chwili nie będzie ono miało większej wartości.
To tyle. Mam nadzieję że jednak znowu się mylę i w końcu się opamiętasz.
Di pisze:Tylko żeby to nie był Amaterasu
była* - Ja też się nie mogłem powstrzymać ;)
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Jo-Jo »

tia ... tylko niech kiedyś ludzie zaczną tolerować moje zdanie ... bo jak narazie tlyko ja toleruję świat, a świat mnie nie ... anyway, to hell with that .... i tak mnie tutaj wszyscy nienawidzą i życzą mi wszystkiego najgorszego .... like I care ...


.. i nie mów do mnie jak do bachora ... poprostu odpierdala mi od zbyt długiego nieodzywania się do nikogo z wyjątkiem psa ...
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Ana »

Jo-Jo miałam już nie pisać w tym temacie, miałam dać sobie spokój i przenieść się na zasadę "let it be". Jednak, jak widać, nie można.
Rozumiesz co się do Ciebie pisalo? Tak słowo po słowie, zdanie po zdaniu. Nikt Ci nie wmusza, nie pcha na siłe i nie "reperuje" gustu jakimś stwierdzeniem (przykład), że Vagrant Story jest cudowny. Nikt Ci nie rozkazywał stawiać mu pomnika. Problem w tym, że Twoja argumentacja jest "o kant tyłka rozbić". Używając takich porównań jakich użyłes (masło maślane, aj noł) wykazałeś że nie masz zielonego pojęcia o grze, ba! że prawdopodobnie nie wiesz jak ona wygląda.

Chcesz aby świat Cie tolerował? To Ty daj się tolerować. Póki co wygląda na to jakbyś specjalnie dążył do kłótni z każdym i na siłę pokazywał, że jesteś oryginalny. Z resztą to tylko internet, tutaj każdy może być kim chce. Wystarczy, że potrafi sklejać literki w słowa, a później te słowa w zdania. Wystarczy, że umie użyć google czy wikipedii i już może być kim tylko sobie wymarzy. Tolerancja w internecie? Czym ma sie przejawiac? Tym, ze dadzą Ci jakąś śmieszną rangę na forum, to poczujesz się lepiej? Że zaproszą Cie do "przyjaciół" na naszej klasie czy innej patologii? A może tym, że ktoś dla świętego spokoju, zgodzi się z Tobą w jakieś kwestii (o której tak naprawde ma inne zdanie)?
Pierdolisz jak poparzony z tym "wszyscy mnie tu nienawidzą". Chcesz szczerości, to powiedziałam Ci ją na GG. Ja Cię bardzo lubię bo OFFLINE jesteś naprawde bardzo ok, ale online czasem nie potrafię znieść Twoich postów. Fakt faktem zdarzylo mi się Ciebie ostatnio pare razy upomnieć, ale to jest forum. Nie zgadzamy się w wielu kwestiach, ale to jest tak zwane "życie".Tylko, ze i forum i zycie maja swoje prawa (wylaczam z tego polska polityke, bo tam mozna mowic i robic wszystko :looka: ). Jesli chcesz wyrazic swoja opinie nikt Ci tego nie broni, ale dobrze jest ja argumentowac porzadnie a nie podac klika wyssanych sakds przykładów i na koniec "troche nie teges" porownanie, którym sie osmieszasz. Wierz mi, że jakbys napisał chocby "OST mi osobiscie nie podpasował bo wolę TO TO I TO" czy "Fabula jak dla mnie zbyt wolno sie rozwija, do momentu w ktorym rzucilem gre nie bylo nic co mnie przyciagnelo" to reakcja na pewno bylaby o polowe lzejsza.

Aha i na zakonczenie, nikt nie pisze do Ciebie jak do bachora. Po prostu czasem wydajesz sie na tyle zaslepiony jakas chora wizja "nikt mnie nie kocha" że najprostsze zdania zdaja sie do Ciebie nie docierac.

PS. Sylvan ja to juz mam w dupie, róbta co chceta, topic najwyzej sie zamknie albo oczysci... lol
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Jo-Jo »

hm... to może zrobię to w twoim stylu ....

.. ekhm ... po głębszej analizie dochodzę do wniosku, że mam Vagranta w dupie i nadal wolę FF8, FF7, SaGa Frontier 2, Chrono Cross ( z jRPGów na PSX ) ...

no coz Jo-Jo, szkoda ze z tego co napisałam zrozumiałes tylko "Vagrant Story", ale skoro tak nie dziw sie juz naszym reakcjom
Ostatnio zmieniony 09-07-2008, 20:49 przez Jo-Jo, łącznie zmieniany 1 raz.
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: JJK »

Jo-Jo, nikt się nie czepia ciebie dlatego że czegoś nie lubisz, a tylko dlatego że nie potrafisz uszanować odmiennych opinii wyrażonych przez innych, na siłę próbując udowodnić, że są oni w błędzie. Tak szczerze to nie chcę się odwracać od nikogo, nawet jeśli nieraz plecie 3 po 3. Widać nienawidzisz tej gry, dla mnie to jest jednak zbyt błahy powód by się kłócić i obrażać. Trudno, ja już mam dość. Wyluzuj i zapomnijmy o całej sprawie :)
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Jo-Jo »

... teraz troszkę grzeczniej ...

Ana - nie zrozum mnie źle - doskonale zrozumiałem twoją ostatnią wypowiedź, ale w tym momencie tylko podsumowałem moje podejście do Vagrana tak ja kty podsumowałaś swoje do moich bardzo ładnych piosenek ( Shamani Duo, Eluveitie, Temnozor i inni ) ... i nie chodzi mi o ich " ostre " kawałki, tylko o " klimatyczne " ... jak widzisz niezbyt przyjemnie się słucha takich rzeczy na temat czegoś co się bardzo lubi ...

z Jo-Jo wyjasnione, wiec klaniamy sie publice, konczymy "szopke" i zaslaniamy kurtyne :padam:
Ostatnio zmieniony 09-07-2008, 21:45 przez Jo-Jo, łącznie zmieniany 1 raz.
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Sylvan Wielki »

Może zanim odniosę się don kilku wypowiedzi, to przypominam, że to temat o wizualiach gier , to która na nas zrobiła wrażenie z naciskiem na te naj.... a nie kto jest fan boyem jRPG i czy czworonóg z Okami to pies, wilk czy lis.... Bo tak sobie czytam kilka ost. wypowiedzi i nawet pomyślałem,że do innego tematu zajrzałem....
Fel pisze:Dyskusja na temat "Która gra jest najpiękniejsza" przerodziła się w dyskusję "Która gra jest najbardziej zaawansowana technicznie" a to różnica, czasami wręcz kolosalna,
Oczywiście. Wiemy wszak, iż Okami nie jest tak technologicznie zaawansowane jak Gears of War, ale za serce może nawet bardziej chwycić.


Z tym , że ja zaznaczyłem, by wypisywać komu co się bardziej podoba. Nie narzucałem odgórnie by pisać "Crysis" ....
Fel pisze:w dodatku zaśmierdziało mi tu fanboystwem na kilometr, panowie.
To looknij na N/PE , wtedy fanboyostwo namacalnie odczujesz jak polecisz z BANem, gdy twe zdanie ze zdaniem admina/moda się nie pokryje.

A to,że ktoś (hi mclxbox) raz na jakiś czas napisze bzdurę typu "NG > GoW2 graficznie, ale może dla tego,że GoW2 nie widziałem/grałem"...to =)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Ana »

bez zbednego chrzanienia o mocy konsoli, moze NAJpiekniejsze nie jest, ale w tej chwili grafika chwycila mnie za serducho:
http://www.gametrailers.com/player/36087.html Tales of hearts na DS-a :)
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: mcl »

Sylvan Wielki pisze:

A to,że ktoś (hi mclxbox) raz na jakiś czas napisze bzdurę typu "NG > GoW2 graficznie, ale może dla tego,że GoW2 nie widziałem/grałem"...to =)
Tylko tyle wywnioskowałeś z naszej rozmowy :?: To może odpowiem w twoim stylu : "rzal.pl" ..

Ostatnio grałem w Painkillera : Hell Wars. I powiem wam, oczekiwałem czegoś lepszego. I nie chodzi tu o multum potworów, duże lokacje i wysokiej rozdizelczości textury. Ale o to że animka czasem chrupnie, gdyby dali 30fps byloby si ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Sylvan Wielki »

A Ja ostatnio przeszedłem "Crysis" (oczywiście ultra ver. ) i powiem ci, że Painkiller może się skulić , schować łeb w piaskownicy , udawać martwego...cokolwiek. Zresztą by nie było, że tylko przy "Maximum game". CoD4 , również piękniejszy kilka klas jest.
Ana pisze:bez zbednego chrzanienia o mocy konsoli, moze NAJpiekniejsze nie jest, ale w tej chwili grafika chwycila mnie za serducho:
http://www.gametrailers.com/player/36087.html Tales of hearts na DS-a :)
Hmm, nie wiem, czy cię udusić,że przez ów post będę z 140zł w plecy , czy cię obsypać różami w podzięce ^^'
róże też mają kolce więc na jedno wyjdzie
Ja z miejsca gdy tylko się nań natknę, to kupuję.
Uwielbiam taki styl graficzny i jak dla mnie mogliby ja spokojnie na PS3 wydać z dodatkowymi efektami i w fHD. Coś niesłychanego, a że będzie to dobra gra , to pewne.
Ostatnio zmieniony 13-07-2008, 19:58 przez Sylvan Wielki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Ana »

Obrazek

z pozdrowieniami
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Sylvan Wielki »

Ktoś tu napisał, że MGS3 to najlepiej wykonana gra poprzedniej generacji.... Bzdura totalna. Fakt CS wygladaja oszałamiająco, ale sama gra już nie zachwyca - stonowana kolorystyka to jeszcze żadna wada , jednak wystarczy spojrzeć na wygląd broni i kilka innych elementów ( że choćby o spadkach framerate nie wspomnę). Taki Splinter Cell 3 , wyglądał dużo lepiej, o GoW2 nie wspomnę.

p.s. Ja takie bez kolców kupuje ;)
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Jo-Jo »

IMO to, że GOW 2 ma jakieś " strickowane " monumentalne lokacje i czasami przeciwników wcale nie znaczy, że jest najładniejszą grą ( bo prawdę mówiąc tylko to ją wyróżnia pod względem graficznym ) .... poza tym GOW2 też klatkuje ( w cutscenkach ) ...

Obecnie obok MGS3 trzeba jeszcze wyróżnić SOTC ( i nie chodzi mi tu tylko o te kolosy ), Tomb Raider: Anniversary, Gran Turismo 4, FF XII, Silent Hill 3 i ... to chyba wszystko z najlepiej zaawansowanych graficznie gier na PS2 ...

a - i żeby nie było ... nie oceniam gier " która ma ładniejszą grafę " ... najbardziej interesuje mnie muzyka, klimat i grywalność ( i jeszcze w zależności od gatunku - fabuła ) ... a jeśli mam jużoceniać grafikę to oceniam ją pod kątem roku w którym gra wyszła ...

OT: Nie mogę się doczekać Sonic Unleashed :D :D :D
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Najpiękniejsze z pięknych.

Post autor: Yamada »

Jest jeszcze kilka tytułów wartych wspomnienia.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”