Talenty w tekkenie:)

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Talenty w tekkenie:)

Post autor: szyper »

a co w tym dziwnego? imo w t5 jest łatwo sie rwac z rzutów itp, a jeszcze jak dostal info jak to robic to normalne, a jak typ ma dobry reflex, bo na oko to ciężko ale tez sie daje... no to koles sie rwie i kontruje... oto cala filozofia ;)
A więc... Aby wyrywać na practice w tk5, to oczywiście wystarczy pół godziny, ale aby robić to w ferworze walki, gdzie nie każda akcja to rzut, to już naprawdę potrzeba długiego treningu a mimo to skuteczność i tak nie będzie wynosić więcej jak 80 proc. Natomiast w tk3 wystarczy wymaszować 3 kombinacje (wymaszować, bo guziki znajdują się obok siebie). Offline robiłem to ze skutecznością ok 85 proc. bez żadnego treningu (a nie grałem dużo w t3 OFFline).
Pjona i poćwicz!

P.S Koleś miał po prostu farta, bo jedyne na czym miał palce to pewnie rzuty (czyli i czikeny i wyrywki mogły mu dobrze iść).
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Talenty w tekkenie:)

Post autor: Frizen »

Szyper jeden wyjatek, Knee ma chyba 100% skutecznosci wyrywania sie z rzutow :szok:
bartaaz, jak jej powiesz ze ma robic to i to wtedy i wtedy ? :P
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Talenty w tekkenie:)

Post autor: bartaaz »

będe rozkładał kawałki banana na przyciskach:)chyba pamiętasz ten filmik z małpą karate...spinning kick
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Talenty w tekkenie:)

Post autor: Chinczyk »

Frizen pisze:Szyper jeden wyjatek, Knee ma chyba 100% skutecznosci wyrywania sie z rzutow :szok:
Nikt na świecie nie wyrywa sie w 100% z rzutów tak samo jaki i nikt nie zrobi EWGF'a za każdym razem.
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Talenty w tekkenie:)

Post autor: szyper »

faktycznie, jak koleś jest we formie, to wyrywa niemal wszystko i blokuje niemal wszystko. tak czy siak nawet on nie ma w szczycie 90% (w wyrywkach akurat Nin jest najlepszy, i być może on w szczycie osiąga 90, ale i tak watpie).
JędrnyCyc
Beginner
Beginner
Posty: 25
Rejestracja: 01-04-2008, 13:35

Re: Talenty w tekkenie:)

Post autor: JędrnyCyc »

szyper pisze:faktycznie, jak koleś jest we formie, to wyrywa niemal wszystko i blokuje niemal wszystko. tak czy siak nawet on nie ma w szczycie 90% (w wyrywkach akurat Nin jest najlepszy, i być może on w szczycie osiąga 90, ale i tak watpie).
Dokładnie ile razy widziałem jak Knee nie wyrywał się z mad axes albo innych bufforów. Poza tym teoria 100% legnie w gruzach przy Xiao i jej rzucie z którego rwiesz się z 1+2 a wygląda jak z 2, czy np. King i jego niewidoczne mutlipartsy z Jaguar stepa. Czyli wyrywanie na pijanego Krzysia.

Ja np. widzę z której ręki mnie się łapie, ale co z tego skoro jestem za słaby żeby zareagować tak szybko a tym bardziej jak dostaję rzut w czasie mojego ciosu. Wtedy dupa zbita. W sumie wychodzi jakieś 40-50% czyli janowanie xD

P.S. A wracając do kolesia który rwał się z rzutów i chickenował tak często po 5 min grania. To pewnie reversala mu robiliście zawsze na to samo i chwytaliście go z jednego rzutu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”