Muzyczny quiz

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: KRELIAN »

Wiem, to jest błąd akurat, Cure The Princess to w oryginale kawałek z ósmej misji. Też mam obie wersje OST ale na pewno oryginał ma taką nazwę jak podałem ;).

A z tym wałkiem dla Dumiana to nieźle trafiłeś - Prezes w życiu żadnego jrpga nie skończył (jeśli zaliczać Jade Cocoon) :P.
Ostatnio zmieniony 23-07-2008, 23:39 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Action »

Uważam, że wałki 11-15 naruszają prawa człowieka, zryły mi psyche do tego stopnia, iż nie jestem w stanie się skopić nad dalszymi utworami, które kojarzę:P Kto normalny czegoś takiego słucha?:P

P.S. Cos mi sie wydaje, że bede sie wieszał na klamce (kto ja teraz ma?) po zakończeniu tej kolejki. ;)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Yamada »

K, szukamy swojego

1 strzał:
19. Nobuo Uematsu, Lost Odyssey OST, ~Howl of the Departed~

Cure the Princess? Ale to przecież tytuł wałka z 8go stagea :) . (razem z Eternity i Add'ua bezapelacyjnie najlepszy kawałek na albumie)

edit:Krelian był szybszy:P
Ostatnio zmieniony 23-07-2008, 22:44 przez Yamada, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

KRELIAN pisze:Wiem, to jest błąd akurat, Cure The Princess to w oryginale kawałek z siódmej misji. Też mam obie wersje OST ale na pewno oryginal ma taką nazwę jak podałem ;).
Yamada pisze: Cure the Princess? Ale to przecież tytuł wałka z 8go stagea :) . (razem z Eternity i Add'ua bezapelacyjnie najlepszy kawałek na albumie)
Wiem że ten utwór jest w tej misji. Ale to serio dziwne O.O , że tyle razy napotkałem ten "błąd" nawet na japońskich stronach, że już sam traciłem pojęcie co jest prawdą. Była też taka teoria że kompozytor zrobił ten podkład do tej misji, ale ostatecznie zostały one zamienione. Z tąd niby te pomyłki :P. Ale mi się też tak wydaje, że jakoś ten kawałek bardziej pasuje do Cure The Princess.

Edit. Nie usiłuję tu udowodnić, że ktoś jest w błędzie ;). Ten kawałek wydawał mi się bardzo interesujący właśnie z powodu tego całego "zamieszania" dlatego też go wrzuciłem :)
KRELIAN pisze: Edit:

JJK: z tą zmianą wałków przed wydaniem gry jeszcze mogę zrozumieć (jeśli to prawda to dobrze że pozmieniali kolejność :) ) skoro mówisz że i na japońskich stronkach tak podają. Pamiętam, że kilka lat wstecz jak zasysałem ten ost to widziałem tylko nazwy utworów wg. misji. Pierwszy raz tą zmianę spostrzegłem przy okazji takich stron jak KH insider, a z nimi wiadomo jak bywa ;).
Twoje zdanie.
Ja tę zmianę widziałem już z 7 lat temu i przypomniała mi się ostatnio przy okazji szukania nut do tego utworu. Ale nie chce mi się dalej kłócić/polemizować, bo nie o to mi chodziło ;) Chodziło mi o to - viewtopic.php?p=34938#34938 ;)
KRELIAN pisze:A z tym wałkiem dla Dumiana to nieźle trafiłeś - Prezes w życiu żadnego jrpga nie skończył (jeśli zaliczać Jade Coccon) :P.
Ale przyznawał się że słuchał OSTka :]
Ostatnio zmieniony 24-07-2008, 00:10 przez JJK, łącznie zmieniany 7 razy.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: KRELIAN »

Góry, jaskinie, kwiatki itepe - wiadomo ;) my bad :P

Edit:

JJK: z tą zmianą wałków przed wydaniem gry jeszcze mogę zrozumieć (jeśli to prawda to dobrze że pozmieniali kolejność :) ) skoro mówisz że i na japońskich stronkach tak podają. Pamiętam, że kilka lat wstecz jak zasysałem ten ost to widziałem tylko nazwy utworów wg. misji. Pierwszy raz tą zmianę spostrzegłem przy okazji takich stron jak KH insider, a z nimi wiadomo jak bywa ;).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

Yamada pisze: 1 strzał:
19. Nobuo Uematsu, Lost Odyssey OST, ~Howl of the Departed~
pudło ;P to znaczy 2 pkt. ;)
Action pisze:Uważam, że wałki 11-15 naruszają prawa człowieka, zryły mi psyche do tego stopnia, iż nie jestem w stanie się skopić nad dalszymi utworami, które kojarzę:P Kto normalny czegoś takiego słucha?:P
Japończycy :]
Niezłe wałki co nie xD. Chciałem coś szurniętego wrzucić dla odmiany, człowiek ma do tego prawo niestety :D. A jeden z tych utworów stworzył tak poważny kompozytor, że właściwie nikt by się tego po nim nie spodziewał :D . Co do dwóch pierwszych z tych wymienionych to... wara od klasyków ;)
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Ana »

33. Tales of Destiny "A Snowscape" Motoi Sakuraba
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

Ana pisze:33. Tales of Destiny "A Snowscape" Motoi Sakuraba
2 pkt. :) No i wiadomo też, kto będzie zadawał :victory:
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Jo-Jo »

oj - zapomniałem ...

05 - Silent Hill 2 ( Akira Yamaoka ) - Music Box
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

Jo-Jo pisze:oj - zapomniałem ...

05 - Silent Hill 2 ( Akira Yamaoka ) - Music Box
3 pkt. :)

Edit: Jutro wrzucam podpowiedzi ;)
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Yamada »

To gdzie te podpowiedzi?:P
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

Yamada pisze:To gdzie te podpowiedzi?:P
Gomen ;/ właśnie nad nimi siedzę. Jakoś nie udało mi się znaleźć czasu wcześniej xP

Edit:
Polsiem :oczami:

01. Mały niepozorny instrument mający niewyobrażalną moc.
02. "Największa Melodyjka" ;P
04. "All Men Are Brothers"
06. "Zaskakujący chłopak"
07. Futrzak kontra dinozaury
08. Ambicja
09. "Brzask wojny" ;P
10. Zemsta mechanicznych żołnierzy
11. Okręt - Klasyka anime I
12. Kwiat - Klasyka anime II
13. "Brak słuszności" dolnego świata ;)
14. Sentajowa bijatyka od Konami
15. "Wielbiciel lwów" ;P
16. 1917
17. "Bliźniacze Wymiary"
20. Wielki Geniusz podbija świat
21. Wojna szogunatów
22. Przeznacznie i Pokuta
23. Fałszywy krokodyl
24. Kaukazki samuraj
26. "Pieśń wędrownego śpiewaka" ;P
27. Online multiplayer FPS po raz czwarty
28. Dwa jeże
29. "Zużyty miecz" ;)
31. Wiarołomny kapłan wskrzesza wieczną noc
32. Ląd który pochłonął ocean
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Jo-Jo »

28 - huh .... jak ja mogłem zapomnieć .... Sonic CD ( Naofumi Hataya, Masafumi Ogata ) - Final Fury
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Aserot »

01 - Legend of Zelda Ocarina of Time - Serenade of water - Koji Kondo
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

Jo-Jo pisze:28 - huh .... jak ja mogłem zapomnieć .... Sonic CD ( Naofumi Hataya, Masafumi Ogata ) - Final Fury
Aserot pisze:01 - Legend of Zelda Ocarina of Time - Serenade of water - Koji Kondo
po 2 pkt. :)
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”