Tekken 6 na X360?

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
krakers
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 21-12-2007, 13:45
Lokalizacja: Lubsko

Tekken 6 na X360?

Post autor: krakers »

Ostatnio głośno w necie o tym że najnowszy tekken 6 ma wyjść również na konsole x360 czy to jest już oficjalnie potwierdzone??
Ostatnio zmieniony 23-02-2008, 19:09 przez krakers, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 6 na X360?

Post autor: Action »

Nic nie jest oficjalnie potwierdzone.
Awatar użytkownika
Vader171
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 10-04-2008, 17:58

Re: Tekken 6 na X360?

Post autor: Vader171 »

Tekken 6 na X360 nie, nie to chyba jakiś żart :dontgetit:
Awatar użytkownika
MatiByd
Master
Master
Posty: 259
Rejestracja: 27-07-2008, 07:29
Kontakt:

Re: Tekken 6 na X360?

Post autor: MatiByd »

Możliwe ze żart,ale nie jest to potwierdzone.Często w necie jest napisane w wiadomościach na ten temat że Haruki Saki mówi ze niewiadomo czy tak czy nie ?
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Tekken 6 na X360?

Post autor: mcl »

Zart, oczywiscie, szczegolnie po tym jak FFxiii wyjdzie na x360. Wszystko jest możliwe, jak m$ sypnie kasa, to nawet tekken wyjdzie jako exclusive dla x360. Ja się dziwię że mgs4 nie wyszedł..
Obrazek
Awatar użytkownika
Vader171
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 10-04-2008, 17:58

Re: Tekken 6 na X360?

Post autor: Vader171 »

Weź mnie kolo nierań, jak TK6 niewyjdzie na PS3 to ja sie chyba zabije, na cholera ja wtedy wydawałem kase na PS3 jak niepogram w TK ^^
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Tekken 6 na X360?

Post autor: mcl »

Spoko, to tylko najczarniejszy scenariusz ;) Ale teraz już widać, że m$ chce mieć monopol we wszystkim. Najpierw PC( na czym siedzimy ? Windows xp/vista/98[ w moim przypadku ;p ]), teraz konsole, zaraz będą urządzenia mobilne( komórki i PDA) , za 30 lat będziemy jeździć autami (C) by Microsoft po drogach (C) by Microsoft.. Ale się zaofftopowałem :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 6 na X360?

Post autor: Dumian »

Tekken 6 wyjdzie na PS3, nie jest tylko pewne czy wyjdzie jedynie na PS3 czy jeszcze na coś innego, ale póki co to tylko domysły.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Tekken 6 na X360?

Post autor: Mr_Editor »

Gdyby T6 wyszedł na X360 byłaby to katastrofa... Białas nie ma pada przystosowanego do tekkena... (i do reszty bijatyk jak np DoA 4)... już sobie to wyobrażam: granie w tekkena na "spustach" i tych debilnie ustawionych "szczałkach"... jedyne co mi się w tym padzie podoba to...a nie... nic mi się nie podoba :) w każdym razie gra w tekkena na x360 byłaby cholernie niewygodna, tak jak gra w jakiekolwiek FPSy (np. COD) na jakimkolwiek padzie...
Awatar użytkownika
kamilmedit
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 67
Rejestracja: 17-07-2008, 11:50
Lokalizacja: jesteś??

Re: Tekken 6 na X360?

Post autor: kamilmedit »

Jeżeli TK6 wyjdzie na xbx360 to będzie to całkowita katastrofa :przestraszony: ...
1.Tak jak mr.Editor mówił nie bedzie sie dało grać
2.xbx360 i tekken :/ ??Prędzej Ken Kutaragi zamieszka obok mojego domu.. :P
3.Tek zawsze sie kojażył z PS'em i wątpie żeby tak łatwo trafił na xbx360...

to tyle ode mnie... :/ :/ :/
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Tekken 6 na X360?

Post autor: mcl »

mr editor grzeszysz :P Nie grałem co prawda na x0-wym padzie, jednakże na s-ce od 1x tak. w doa2/3 gra sie... zajebiscie ^^ jak i w SC2 . Może kwestia przyzwyczajenia ? Nie wiem co ty masz do tych triggerow, sa perfect umieszczone ;p
Mr_Editor pisze: tak jak gra w jakiekolwiek FPSy (np. COD) na jakimkolwiek padzie...
Pograj trochę, a zobaczysz. Nie chce tu faworyzować konsol nad pc w kwestii fpp, ale takie jest uprzedzenie 90% ludu. Po prostu widzą gałkę i mówią od razu że to nie wygodne :P A jednak, serwery CoD4 są przesycone graczami konsolowymi. Po prostu, w to da się grać, wystarczy spędzić nad jakimś tytułem na konsoli troszkę więcej czasu niż w takim nfs na przykład. Samo w krew wejdzie i będzie się wymiatało w online :P

Ale dobra, za bardzo się zaofftopowałem. Tekken wyjdzie na 70% na x0, a jak tak, to sony straci dużo, bardzo dużo :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Tekken 6 na X360?

Post autor: Mr_Editor »

mclxbox pisze:Pograj trochę, a zobaczysz.
Grałem w quake 2 na psxsie daawno temu... nawet się nieźle grało ale po dłuższej przerwie nie mogłem się przyzwyczaić... a totalna katastrofa była po zagraniu w Gears of War na split screenie na dodatek na panoramicznym telewizorze... dla mnie konsola jest idealna do wyścigów, tony hawków, i bijatyk.... z tym że już wyścigi i tony hawki jako tako zniosę na xboxsie to już do bijatyk pad od xboxa mi za cholerę nie odpowiada...
___
wracając do tematu, to odkąd bandai połączyło się z namco to wychodzą z tego różne absurdy i nie zdziwię się, jeśli kolejnym z tych absurdów będzie wydanie i tak już zj**anej szóstej części tekkena na x360...
Awatar użytkownika
Vader171
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 10-04-2008, 17:58

Re: Tekken 6 na X360?

Post autor: Vader171 »

Eeee tam i tak pad do PS3 będzie lepszy do TK niż ten od X-Klocka... A zresztą co ja sie przejmuje jak nie będzie TK6 na PS3 to sobie automat kupie :P
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Tekken 6 na X360?

Post autor: simian_raticus »

Takie newsy to ja traktuję na miękko zawsze - tak samo jak na Xbox'a pierwszego Tekken 5 zapowiadały portale internetowe w plotkarskich NEWSach swoich ;]
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
Awatar użytkownika
MatiByd
Master
Master
Posty: 259
Rejestracja: 27-07-2008, 07:29
Kontakt:

Re: Tekken 6 na X360?

Post autor: MatiByd »

Racja zapytałem Kryształową Kule:Czy Tekken 6 wyjdzie na konsole Xbox 360 ?''Odpowiedziała:''Chyba zartujesz''
Zablokowany

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”