Dzieci NEO na serwerze

Dyskusje, sparing partner, emulacja, emulatory, a także wszystko na temat pojedynków sieciowych za pośrednictwem Kaillery.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
xadrian
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 09-05-2007, 17:17

Dzieci NEO na serwerze

Post autor: xadrian »

Witam!
Dawno nie gralem online i postanowilem troche sie rozerwac i popykac z paroma osobami i co sie okzauje:
Po pierwsze dziala mi tylko jeden serwer Headoff Kaillera - Bulgaria
Po drugie jak sie tam wejdzie to co kilak sekund wpadaj tam jakies dzieciaki (wbiaja sie w moje gre) i sa strasze lagi

I z tad pytanka:
1) jak zmienic aby maxymalna liczab osob to 2 (tam gdzie jest to okienko nic nie moge wpisac) lub zapobiec tem zeby ktos mi sie nie wrzucal w gre?? (np ja do kogos nie moge)
2) mozecie podac jakies inne adresy gdzie mozna spokojnie pograc??
3) czy zeby miec wiecej serwerow albo mozliwosci blokowanie tych szkodnikow trzeba zainstalowac jakis mod albo cos (zainstalowalem tylko to https://www.honmaru.pl/download/index.p ... view&id=13 )

Prosze o odp pozdro..
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Dzieci NEO na serwerze

Post autor: Dumian »

Ja już od dawna nie gram na serwerach, więc mogę mieć nieaktualne info, ale to wbijanie w cudze gry (już odpalone jeśli dobrze rozumiem) to kwestia złośliwych botów na niezabezpieczonych serwerach, ewentualnie te typki mają jakieś hacki Kaillery, które to umożliwiają (ale też tylko na niezabezpieczanych serwerach). W każdym razie z tego co wiem takie włączenia się do cudzej gry jest niezależne od graczy, więc jedyne co możesz zrobić to zmienić serwer albo przerzucić się na klienta P2P (polecam).

Jeśli jednak zdecydujesz się na serwery to namiarów na aktualnie działające szukaj w tym temacie (sprawdź nowsze posty), a najlepiej użyj opcji Refresh List w Kaillerze aby odświeżyć listę i znaleźć aktywne serwery.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Dzieci NEO na serwerze

Post autor: Lukas »

Tu masz jeszcze wmiare grywalnego serwa, jest wprawdzie czynny okresowo, ale lepszy rydz, niz nic, jak juz jest czynny, to paru tam pyka w tekkena z reguły.
213.239.219.172:27888
xadrian
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 09-05-2007, 17:17

Re: Dzieci NEO na serwerze

Post autor: xadrian »

Oki dzieki Panowie przejrzę te temaciki odnosnie P2P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Emulacja & Kaillera Center”