Customize

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Customize

Post autor: kemot722 »

kamilmedit pisze:ooooo mój biedny bryan :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Z tym drugim ciuchem, rozchylony garniak by lepiej wyglądał. Tą bliznę na klacie już mogłeś zostawić. Każdy Hitman powinien mieć pamiątkę na ciele z mniej udanej misji ;)

Bardziej mi już niedokończonego Venoma przypomina ;)
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Frizen »

Obrazek
:D
Chcialem zrobic leiowi spodenki zielone jakby ktos wiedzial ktora texturka za nie odpowiada to pm ;)
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Mr_Editor »

Bryca nie będę komentował bo to ból i rozpacz...

Ale chciałem odnieść się do innego problemu z którym nasz kolega najwyraźniej nie może sobie poradzić
7. Dbaj o estetykę (nie nadużywaj emotikon, wykrzykników znaków zapytania itp.),(...)
dlaczego jeszcze nikt nie zwrócił na to uwagi?
__
Frizen> jutro ci powiem która to tekstura.. .dzisiaj mi się z tym nie chce bawić ;)

EDIT:
I dołączam się do apelu mclxboxa... Chłopcze! Wyłącz komputer wyjdź z domu... wyjmij rower z garażu! A w złą pogodę poczytaj jakąś książkę...
Awatar użytkownika
kamilmedit
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 67
Rejestracja: 17-07-2008, 11:50
Lokalizacja: jesteś??

Re: Customize

Post autor: kamilmedit »

mclxbox pisze:*mclxbox zwymiotował kolację, nastepnie zaciska nóż i kieruje go w strone klatki piersiowej....

Pierd..... kolejnego warna ! DAJCIE MU BANA NA TEN TEMAT, BARDZO WAS PROSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na to się patrzeć nie da ! Ludzie on kaleczy tekkena !!! Totalne bezguście, chłopie daj se spokój z modyfikacjami, get a fu...kin life, wyjdz na powietrze czy coś !

Teraz zaluje... wielu rzeczy ;/

Edit: Ku..a jak byś tylko sie dorwal do grafik z DoA to bym cie udusił własnymi rękoma, a twoją rodzinę spalił w kominku :ban: :ban: . Na te twoje "kustomy" z tekkena sie już patrzeć nie da...
hahaha lool nie chce warna ale nie martw sie.... Kasumi będzie miała przepiękne zielone włosy a Zack będzie chińczykiem (już wkrótce :rotfl: :rotfl: :rotfl: ) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Mr_Editor pisze:Dobry Custom nie jest zły :)
Całkowita racja...szczególnie mój


PS:Żebym nie był offtopiażem to teraz pracuje na xiajką...
niedługo zamieszcze swoje prace a mclxbox i editor trafią do wariatkowa (żal mi ich :rotfl: )

PS2:Nie wyjeżdżaj z regulaminami editor bo twoje początki były...nom..ekhem...nie wymyślili jescze takiego przekleństwa... :P
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Mr_Editor »

kamilmedit pisze:
Mr)Editor pisze:
Dobry Custom nie jest zły :)
Całkowita racja...szczególnie mój
Gratuluję jeśli nawet nie odróżniasz treści posta od podpisu. I jesteś ostatnią osobą z którą ten opis by się wiązał.
Xiao zostaw w spokoju! I przestań nam psuć nerwy! Przecież widzisz, że nikomu się to nie podoba to po co robisz to dalej? Myślisz, że jak dostałeś drugą szansę to wszystko ci wolno?
____
Uprzejmie proszę kogoś z moderatorstwa o ban na pisanie postów dla niego...
I z tym postem zaświadczam, że póki on tu jest, tak mnie tu nie będzie... albo on, albo ja.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Customize

Post autor: Bury »

Mr_Editor pisze:I z tym postem zaświadczam, że póki on tu jest, tak mnie tu nie będzie... albo on, albo ja.
Hehh to teraz zes pryje*** sadzisz ze tak cie wszyscy tu kochaja, ze bede banowac kogoa dla tego ze Ty tak sobie marzysz? LooL
Mr_Editor pisze: Przecież widzisz, że nikomu się to nie podoba to po co robisz to dalej?
NIe mow za wszystkich niektorym jego prace moze sie podobaja..(np ja mam jego jina):P Twoje prace tez na poczatku nikomu sie nie podobaly wiec o co robisz je dalej?? :P


Co do kamilmedit ok moze wiekszosc jego prac nie jest wyjebanych w kosmos)bo chyba kazdy takich sie spodziewa....),ale to nie oznacza zeby go za kazdym razem jechac na maksa,chlopak chce cos pokazac stara sie cos zrobc (za to szacun).Nie zapomnij ze twoje pierwsze prace byly okropnie tragiczne,a nikt po tobie tak nie jechal.Kazda prace musisz zjechac jakbys byl jakims mistrzem w customie moze i jestes ale MISZCZEM.

Btw kamilmedit moglbys troche przystopowac z tymi emotkami ... bo to az przesada.

Co to "eleganckiego" :D Bryana to zrob nine w dlugiej sukni i bedzie git :D :D

mcl cos tam obetnij PW
Ostatnio zmieniony 05-08-2008, 13:30 przez Bury, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Customize

Post autor: mcl »

Bury pisze:Hehh to teraz zes pryje*** sadzisz ze tak cie wszyscy tu kochaja, ze bede banowac kogoa dla tego ze Ty tak sobie marzysz? LooL
Nie wiem.. wasza sprawa czy chcecie porzucic utalentowanego customera czy jakies dziecko neostrady( Tak Ana, nazywam rzeczy po imieniu !) które tyle co nauczyło się rysować w paincie ?
Bury pisze:NIe mow za wszystkich niektorym jego prace moze sie podobaja..(np ja mam jego jina):P Twoje prace tez na poczatku nikomu sie nie podobaly wiec o co robisz je dalej??
Może zrobimy ankiete pt: " jak oceniasz >>dzieła<< kamilam ?"? Nie zdziwiłbym się gdyby twój głos był jedynym na plus.
Bury pisze:


Co do kamilmedit ok moze wiekszosc jego prac nie jest wyjebanych w kosmos)bo chyba kazdy takich sie spodziewa....),ale to nie oznacza zeby go za kazdym razem jechac na maksa,chlopak chce cos pokazac stara sie cos zrobc (za to szacun).Nie zapomnij ze twoje pierwsze prace byly okropnie tragiczne,a nikt po tobie tak nie jechal.Kazda prace musisz zjechac jakbys byl jakims mistrzem w customie moze i jestes ale MISZCZEM.
Szacun ? Chyba wśród 11latków z osiedla.. Nie wnikam czy do nich należysz. Jak coś pokazuje publicznie musi się liczyć z krytyką- proste. A on się z nią nie liczy i przez 5 stron daje nam te same g.wna do oceniania. A Editor przez 5 stron zrobił naprawdę wielkie postępy ! I teraz to "miszczem" jest... hm kamilm ? Logiczne ? Załapałeś czy powtórzyć ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Dumian »

Większość "prac" które wrzuca kamilmedit są tak słabe, że trudno byłoby zrobić coś gorszego (np. Bryan) i co do tego nie ma żadnych wątpliwości, dlatego ciągłe ich komentowanie jest raczej zbędne. Ogólnie to jak czytam te posty to trudno oprzeć się wrażeniu, że kamilmedit znalazł swoją piaskownice, a niektórzy się z nim tu bawią jak dzieci napędzając całą zabawę. Takie dziecięce pyskówki i pojazdy tylko nakręcają sytuację, ale widać niektórym się to podoba.
Co do emotek to jak ich nie ograniczysz kamilmedit to niestety poleci kolejny warn.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Mr_Editor »

Bury pisze:twoje pierwsze prace byly okropnie tragiczne,a nikt po tobie tak nie jechal
Nikt po mnie nie jechał, ale ja po nim jade... Gdyby był tu ktoś taki jak ja to też by mnie jechał... byłem spokojny do czasu jak przeczytałem, że ma zamiar "zkustomować" Xiao...

Ty sobie chyba jaja robisz! Bryckiem nie gram ale żałosny, Kingiem, Hwo, i resztą tych z których zrobiłeś wybryki też dużo nie grałem. Ale jak zobaczyłem, że masz jakieś plany co do Xiao to mnie normalnie skręca....

Napinam się tak bo Customize to praktycznie jedyna rzecz dla której siedzę na honmaru i szlag mnie trafia jak widzę co ktoś z tym wyprawia... opadam z sił...

EDIT:
Sorry Dumian... nie zauważyłem twojego posta...
__
Koniec OT
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Mr_Editor »

[obrazek usunięty]
Tak to wygląda :) ^^
Dawno moich prac nie pokazywałem więc czas nadrobić zaległości.
Jin jeszcze do szlifu ale już wgląda :)
Ostatnio zmieniony 13-08-2008, 20:54 przez Mr_Editor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Aserot »

Mr. nawet nawet nieźle to wygląda :D.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Mr_Editor »

Chyba zrezygnuję z tego "Czegoś" na rękawicach... jakoś to średnio wygląda... jeszcze tattoo na klacie, ciemniejsze "coś" na nogach i IMO będzie gites :)
Awatar użytkownika
MysteriousYoshi
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 02-08-2008, 18:05

Re: Customize

Post autor: MysteriousYoshi »

no niezly ten jin ;)
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Mr_Editor »

Obrazek
Finalna wersja ^^
Ostatnio zmieniony 13-08-2008, 21:01 przez Mr_Editor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Customize

Post autor: Dismaster »

Jak mozesz to dodaj mu jakis pasek taki z czacha! :D
Before you see the light you must die...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”