Tekken 4

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
WMK
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06-08-2008, 09:09

Tekken 4

Post autor: WMK »

Mam zamiar ściągnąć Tekkena 4 na komputer, ale chciałem się najpierw spytać o parę spraw, i pomyślałem, że na tym forum ktoś mi pomoże. Otóż mam pytania:
-Jaki jest dobry emulator do gier na PS2 i skąd mogę go bezpiecznie ściągnąć?
-Skąd mogę bez obaw ściągnąć działającego Tekkena 4?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Tekken 4

Post autor: Aserot »

To nie warez więc z namiarem na T4 możesz mieć ciężko zresztą to, aż tak trudne do znalezienia nie jest :). Co do samego emu polecam PCSX2 v0.9.2 chyba jedyny emu PS2 ale ma on dość duże wymagania.

Sorki jest już nawet nowsza wersja v0.9.5 Public Beta więc spróbuj najpierw na nim.
http://www.pcsx2.net/downloads.php?p=publicbeta
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Tekken 4

Post autor: SubZero »

Wersji PCSX2 jest od groma, bo twórcy udostępnili publiczny dostęp do kodu źródłowego, więc każdy może sobie najnowszą wersję skompilować (co nie jest trywialne, ale inni to robią na bieżąco, np. powerzx na forum #emu-dreams), ale jeśli nie masz ochoty na długie zabawy z doborem odpowiedniej wersji emulatora i pluginów, odpowiedniej ich konfiguracji no i dość mocnej maszyny to radzę ci szczerze - odpuść sobie.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Tekken 4

Post autor: kemot722 »

WMK pisze:Skąd mogę bez obaw ściągnąć działającego Tekkena 4?
Jesli ściągasz Tekkena 4 po to, żeby uruchomić go na PCSX2, to wiedz, że nie będzie sprawny na 100%. Granie z prędkością zmienną ok. 30 fps może drażnić. Osobiście czasem sobie włączę "japonśkiego" Tekkena 4 na PCSX2, ale gospodarka emulatora zasobami sprzętowymi sprawia, że coraz mniej sie na ekranie wyświetla i w końcu emulacja pada. Zalecam reset emu po ok. 10 walkach, by uniknąć przykrych niespodzianek w stylu: dostałem sie wreszcie w Story do Final Stage, ale emulator pada przy intro do walki z Heihachi.

Japońskie wydanie możesz ściągnąć z mojego Chomika

Przy okazji.... Temat o emulacji Tekkenów na PS2 już JEST
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 4

Post autor: Dumian »

WMK pisze:Skąd mogę bez obaw ściągnąć działającego Tekkena 4?
Bez obaw i działającego możesz ściągnąć najpewniej stąd. Poza tym były już podobne tematy, skorzystaj z wyszukiwarki.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Tekken”