Nowy Polski Tekken xD

Wszystko z czego można się pośmiać.

Moderator: ModTeam

Zablokowany

Czy kamilmedit zasługuje sobie na bana??

Czas głosowania minął 26-08-2008, 10:14

Zaraz po rejestracji xD
0
Brak głosów
Zobaczmy co jeszzcze wymyśli...jak pomysły mu sie skończą to wtedy
0
Brak głosów
Ten koleś to załość na 2 nogach
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 0

Awatar użytkownika
obserwator
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 08-08-2008, 11:50

Nowy Polski Tekken xD

Post autor: obserwator »

Właśnie sie zalogowałem po czym spojrzałem na shoubox i własnym oczom uwierzyć nie mogłem...
Czyżby użytkownik kamilmedit podpisał umowe w namco o spolszczeniu tekkena? :padam:

Nie dość że w Tekkenie 3 jest angielskiego jak na lekarstwo to jeszcze sie tym chwali i myśli że to dzieło stulecia :D
W każdym razie jeśli ukażą sie screeny z owego "polskiego tekkena" :rotfl: to bedzie oznaczać tylko jedną rzecz

ZAGŁADA HONMARU

Ludzie!!!Dajcie mu bana całkowietego i nie zawracajcie sobie nim głowy
https://www.snesorama.us/board/showthread.php?t=18779 NET YAROZE development cd for psx game hacker and creators :D
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Nowy Polski Tekken xD

Post autor: Dumian »

Słyszeliście kiedyś stwierdzenie "nie karmić trola"? Co chwile ktoś się ekscytuje jego żałosnymi pomysłami/wypowiedziami nakręcając całą zabawę. Zasłużył sobie na 4 warny i odpoczywa od pisania na forum, jak widać nic go to nie nauczyło, teraz czas na shouta.
Żeby zapobiec kolejnym tematom otworzyłem już istniejący, więc jeśli ktoś chce się koniecznie wypowiedzieć w tej sprawie to zapraszam tutaj.

A ja dodam tylko, jak już mam wyjść na upierdliwego moda, że kolega tą ankietą w sumie obraża Usera forum, czym też zasłużyl na +1OST. Jako, że upierdliwy mod ma dobry dzien (a wlasciwie to mu sie siusiu chce i nie moze juz siedziec przy kompie) to daruje Ci
Ostatnio zmieniony 12-08-2008, 21:36 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Humor”