Action-Slashery

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Komandos »

Moim zdaniem GTA: SA było super. Najbardziej podobały mi sie tereny wiejskie bo w miastach to faktycznie można było sie pogubić. Jest to właściwie jedyna część GTA którą skończyłem i myślę, że najlepsza.
Żeby nie było OT- nowy filmik z Ninja Gaiden 2- http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3167249

a o GTA jest inny topic ;)
Ostatnio zmieniony 05-04-2008, 18:01 przez Komandos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Action-Slashery

Post autor: JJK »

danielmarley pisze:O matko weaklings :P ja przeszedłem całe i miałem 100% zajęło mi to 250 godzin
mi coś koło 170-180 ;], ale to nic przy czasie spędzonym na Morrowindzie - łącznie ok. 2,5 tysiąca godzin (razem z dodatkami)
danielmarley pisze:Jeszcze trochę i okaże się że wiele os nie przeszło FFX
a co to za problem :P

Kończąc offtopa.

Kurcze Ana, jaaaa kceeee NDS!!! :przestraszony: :placz: :P . Kolejna gra która przechyla u mnie szalę kieszonsolki Nintendo na niekorzyść PSP (Crisis Core ją wyrównał, ale jak przyjdzie premiera VP: Toga o Seou Mono, Sony nie będzie miało u mnie szans na pierwszeństwo :P)

Trzy wymienione w temacie serie uzupełniają się nawzajem (w sensie jedna uzupełnia braki drugiej w innych kwestiach) i dlatego dla mnie nie są żadną konkurencją. Każdą z nich na swój sposób lubię tak samo (to tak jakby wybierać między Sonicem, Mario, Spyro, Gexem i Crashem etc.).
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Action-Slashery

Post autor: Sylvan Wielki »

danielmarley pisze:trochę mnie to rozśmieszyło, pierwsze skojarzenie było takie, że ty nawet nie grałeś w tą grę to tak jak by powiedzieć, że GTA SA nie jest fajna bo ma za duży świat.
To złe masz pierwsze wrażenie. Przeszedłem NG, Black oraz Sigme . Ale ty chyba należysz do tych ludzi typu : co? Nie gloryfikuje mojej ulubionej gry? LOL 11!!

Jednakowoż nie wypada być niegrzecznym i ci nie wytłumaczyć tego. Otóż lubię gry act/adv.
DMC był czymś niesamowitym. Równająca z ziemia wszystko oprawa graficzna. Niesamowita sfera audi. Klimat , design i ta grywalność. Nikt nie biadolił co rusz jaki to przełom będzie.

Wyszło jak wyszło. Coś niesamowitego. Z NG było zupełnie inaczej .

Itagaki twierdził iż tylko ok 4oo osób na świecie na najwyższym poziomie przejdzie jego "dzieło". Pewna gazetka z Katowic przelewała informację iż to najtrudniejsza gra ostatnich kilkunastu lat. Dodaj do tego przygłupich fan boyów mających tylko X-box a otrzymałeś taką mieszankę, iż nawet osoby nie grające w NG twierdziły że to fenomen , arcy trudny fenomen.

Ja później ją zakupiłem i .... i okazało sie ,że to b. dobra gra, ale żadne "ach , och , Ja cię sunę". No i ten poziom trudności....coś przereklamowany.

Fakt , wiele załatwia tu "flying cheap swallow", ale gra bardziej irytuje niż jest trudna. Pomyślałem,ze to przez fakt iż gram już nie od dziś , jednak brat mojego Przyjaciela, PCtowiec rasowy zakupił X'a oraz NG i nie miał z gra problemów.

Mało tego, grając jakiś czas temu w Sigmę na PS3 myślałem, że wszelakie niedoróbki zniknęły - przecież od premiery lata upłynęły - ale gdzie tam.

Lubię Ninja Gaiden, podoba mi się jako gra, NG2 na pewno zakupię , jednak jak na razie DMC >>>> NG i to pod każdym względem - no może nie długości gry.
danielmarley pisze:GoW to objawienie PS2 więc nie ma co tu dyskutować PoP ma genialny klimat i te akrobacje zawsze chciałem chodzić po ścianach
Za dużo Spider Mana.
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: Action-Slashery

Post autor: danielmarley »

Sylvan Wielki, mógł bym się wdawać z tobą w dyskusje, ale mnie to wali i należę do ludzi co mają innych głęboko w du*** a tak na prawdę to Cię nie lubię xD

Każdy gra w to co lubi, a wmawianie komuś która gra jest lepsza to dla mnie dziecinada.
Nawet Devil King ma w sobie coś ciekawego dlatego nie ma sensu się licytować.
JJK pisze: Trzy wymienione w temacie serie uzupełniają się nawzajem (w sensie jedna uzupełnia braki drugiej w innych kwestiach) i dlatego dla mnie nie są żadną konkurencją. Każdą z nich na swój sposób lubię tak samo (to tak jakby wybierać między Sonicem, Mario, Spyro, Gexem i Crashem etc.).
podpisuję się pod tym rękami i nogami z mojej strony koniec tematu ...
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Action-Slashery

Post autor: Sylvan Wielki »

danielmarley pisze:Każdy gra w to co lubi, a wmawianie komuś która gra jest lepsza to dla mnie dziecinada.
Zaiste dobrze powiedziane. Teraz możesz spokojnie zostać adminem na pewnych forach gdzie "władza" daje bany za stwierdzenie typu "Halo3, to jak dla mnie gra na 6/10 , wole KillZone" .
JJK pisze:Trzy wymienione w temacie serie uzupełniają się nawzajem (w sensie jedna uzupełnia braki drugiej w innych kwestiach) i dlatego dla mnie nie są żadną konkurencją. Każdą z nich na swój sposób lubię tak samo (to tak jakby wybierać między Sonicem, Mario, Spyro, Gexem i Crashem etc.).
Tak, jednak tym sposobem rozumowania , istnienie np tego forum byłoby zbędne. Wszak chodzi o dialog i wymianę (grzeczną) spostrzeżeń .
danielmarley pisze:Sylvan Wielki, mógł bym się wdawać z tobą w dyskusje
Nikt ci nie broni.
danielmarley pisze:należę do ludzi co mają innych głęboko w du***
A to nie ładnie....
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Action »

http://www.gametrailers.com/player/36271.html. I inne premiery w tym momencie poszły się schować...


Jeżeli ktoś nie widział - poprzedni trailer, który klimatem także po prostu rozwala.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Aserot »

Robi wrażenie :), btw nie wiecie może jaki tytuł ma przygrywający w tle utworek.

[ Komentarz dodany przez: Action: 15-07-2008, 23:37 ]
Takze bede wdzieczny :)

Edit:

Thx Sub.
Ostatnio zmieniony 16-07-2008, 09:03 przez Aserot, łącznie zmieniany 1 raz.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: SubZero »

Książę imho nieco pedalsko wygląda :P ale towarzyszkę ma niezłą, no i podoba mi się pomysł wspólnych 'akcji' :D

A muza zwie się Saeglópur (by Sigur Rós)

Edit:
Mała pomyłka, dobry wykonawca, zły tytuł :P
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Yamada »

Komandos ale grasz na kopiach zapasowych przez neta?:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Komandos »

Yamada pisze:Komandos ale grasz na kopiach zapasowych przez neta?:)
No teraz nie gram bo mi się Live Gold skończył ale wcześniej grałem i wszystko było OK nawet jak jeszcze starego flasha miałem.

[ Komentarz dodany przez: Action: 19-07-2008, 15:50 ]
Takze gralem jakies poltorej miecha w CoD4 z iXtreme 1.4 po czym wygasł gold na dwóch kontach (trzecie, ostatnie z darmowym Goldem wygasło juz wcześniej:P)
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Action-Slashery

Post autor: Sylvan Wielki »

Action pisze:http://www.gametrailers.com/player/36271.html. I inne premiery w tym momencie poszły się schować...
Nie bluźnij :P Co z Diablo III.

Jednak faktycznie, zapowiada się kawał znakomitej przygody ww powalającej oprawie - a teraz na tym silniku nowy Suikoden/Castlevania powstają.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: KRELIAN »

Jeszcze niech wyjdzie ten GOW3 szybko i znów będę mógł ze szwagrem szydełkować kilkumegowe posty :P.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Action-Slashery

Post autor: Sylvan Wielki »

krln....a widziałeś relację z targów i trailer GoW III ?
Świat po raz wtóry się zatrzęsie ..... to będzie coś niebywałego.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Action »

Sylvan Wielki pisze:krln....a widziałeś relację z targów i trailer GoW III ?
Świat po raz wtóry się zatrzęsie ..... to będzie coś niebywałego.
Ten trailer to jakaś parodia :) Wszyscy fani czekają na E3 by dowiec czegoś nowego o GoW III a dowiadują się jedynie.... że gra powstanie o czym wiedzieli już od dawna z oficjalnych zapowiedzi. ;)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: KRELIAN »

Kurcze, ale jeśli nowy PoP będzie miał otwarty świat, to ja taki też chce w GoW3, no bo jak wtedy będzie wyglądać polemika ze szwagrem o wyższości Kratosa nad Księciem :(.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”