Action-Slashery

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Komandos »

KRELIAN pisze:Kurcze, ale jeśli nowy PoP będzie miał otwarty świat, to ja taki też chce w GoW3, no bo jak wtedy będzie wyglądać polemika ze szwagrem o wyższości Kratosa nad Księciem :(.
Może jeszcze niech w GoW3 będzie taxi i budka z hamburgerami :rotfl: Bez przesady GoW3 to ma być slasher a nie kolejny klon GTA. A nowy PoP wygląda IMO jak pisofszit.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: KRELIAN »

Widzisz, Tobie otwarty świat kojarzy się z kolejnym klonem GTA. Slashera ze swobodą rodem z chociażby nadchodzących Fallout 3, czy Far Cry 2 jeszcze nie było i już sama ta idea mocno mnie kręci, mimo tego że pojęcia nie mam, jaki byłby tego skutek.

Nie zmienia to jednak faktu, że mój wcześniejszy post był raczej pół serio i z pewnością GoW3 pójdzie śladem poprzedników po raz kolejny zmuszając do megowych postów ;).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Action-Slashery

Post autor: Sylvan Wielki »

Ten trailer to jakaś parodia :) Wszyscy fani czekają na E3 by dowiec czegoś nowego o GoW III a dowiadują się jedynie.... że gra powstanie o czym wiedzieli już od dawna z oficjalnych zapowiedzi. ;)
Jeszcze szczęki pozbieramy z podłogi. Przecież jak GoW II TAK dziś wygląda (notabene , gra jest lepiej animowana, niz niemal cokolwiek obecnie na PS3/x360/PC ), to aż ciężko sobie III wyobrazić.

Co do obszaru działań, skoro tak wybornie w trzech poprzednich odsłonach się sprawdziły tego typu lokację , to po co w nadchodzącej części to zmieniać?

A tak przy okazji....animacja MGS4 jest na poziomie MGS z PSX.... ><
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: KRELIAN »

Obszar działań sprawdzi się, bo ludziom wciąż za mało. Slasher z nieograniczonym terenem działań ... chyba to opatentuję póki czas :luka: .
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Action »

Sylvan Wielki pisze:gra jest lepiej animowana, niz niemal cokolwiek obecnie na PS3/x360/PC
Nothing compared to animacja z Prince of Persia! Przynajmniej jeśli chodzi o slashery ;)


PS Przenosić?

[ Komentarz dodany przez: KRELIAN: 18-08-2008, 23:46 ]
A w sumie ... :)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Action »

http://www.gametrailers.com/player/38686.html

Ten filmik mnie upewnił co do tego, że szykuje się stary dobry (a moze stary lepszy?;)) Prince. :)
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Action-Slashery

Post autor: eq2D »

Zgodzę się z Komandosem - otwarty świat w slasherach to chybiony pomysł z racji tego, że każda gra - z mojej perspektywy - która oferowała ten "otwarty świat" była po prostu nudna. Slasherki przykuwają głównie dynamiką. a już chodzenie 3h po pustym lesie w poszukiwaniu "czegokolwiek" (vide najnudniejsza gra wszech czasów - Oblivion) zahacza o symulacje anemika. Chcecie otwarty świat? W Warriors Orochi pole bitwy jest stosunkowo otwarte ;)

A nowy Książę jest jakiś mangowo-niewiadomo. Klimat i design - bueee... Takie odczucie po trailerach i shotach. I ta skacząca laska za Księciem... mnie to bardziej jakiś emo melo dramat pokroju romansów z Final Fantasy przypomina. Ok, nowa konwencja PoPa może się podobać ale mnie w żadnym stopniu nie rusza. Wole klimaty WW.

A GoW3? Szkoda, że w chuja przygrali i pokazali coś co nic nie mówi. Czy krew będzie bardziej krwista niż w Gears of War? Czy Kratos znów straci moce i trza je będzie odzyskiwać (buee)? Czy może w końcu przyszedł czas na detronizacje Kratosa? I w końcu czy gra będzie jeszcze bardziej brutalna? Oby nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: KRELIAN »

eq2D pisze:Zgodzę się z Komandosem - otwarty świat w slasherach to chybiony pomysł z racji tego, że każda gra - z mojej perspektywy - która oferowała ten "otwarty świat" była po prostu nudna. Slasherki przykuwają głównie dynamiką. a już chodzenie 3h po pustym lesie w poszukiwaniu "czegokolwiek" (vide najnudniejsza gra wszech czasów - Oblivion) zahacza o symulacje anemika. Chcecie otwarty świat? W Warriors Orochi pole bitwy jest stosunkowo otwarte ;)
To, że dla Ciebie każda gra oferująca otwarty świat była nudna, nie znaczy, że slasher z otwartą przestrzenią nie ma racji bytu ;). Starożytna Grecja jako jeden wielki świat wcale nie musi się sprowadzać do ubijania przeciwników raz na 3h, grunt to zachować odpowiedni balans, gdyż nawet w wydanych już GOWach nie tłukło się bezustannie, ale był też czas na podziwianie miejscówek i bawienie zagadkami. Na pewno jestem w stanie to sobie wyobrazić i zapewne wzorem Bethesdy, Far Cry 2, czy PoPa (który dla mnie jako gatunek slasher jest średni) takowy z czasem powstanie.

I żeby nie było, wcale mi na tym jakoś specjalnie nie zależy w jaką stronę pójdzie GoW. Trójka w stylu poprzedników mi w zupełności wystarczy. Ot szczypta dywagacji nie zaszkodzi ;).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Action-Slashery

Post autor: Sylvan Wielki »

A GoW3? Szkoda, że w chuja przygrali i pokazali coś co nic nie mówi. Czy krew będzie bardziej krwista niż w Gears of War? Czy Kratos znów straci moce i trza je będzie odzyskiwać (buee)? Czy może w końcu przyszedł czas na detronizacje Kratosa? I w końcu czy gra będzie jeszcze bardziej brutalna? Oby nie.
Jedno jest pewne, skoro GoW II jest najpiękniejszą grą poprzedniej generacji i do dziś dzień jedną z najlepiej animowanych w ogóle , dodatkowo każda odsłona jest tak grywalna i oceniana oraz brutalna.... To możemy się na PS3 spodziewać tylko jednej z najgłośniejszych gier najbliższego okresu i tym samym ( za jakiś czas oczywiście ) przepięknej, wspaniałej pozycji.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Action »

Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Action-Slashery

Post autor: Sylvan Wielki »

Z Action'a wychodzi mały x boy ^^'

[ Komentarz dodany przez: Action: 05-09-2008, 19:45 ]
Pakt z PC mi na to nie pozwala;)

Kontrakt na GTX 260 obowiązuje ^^'
Ostatnio zmieniony 06-09-2008, 17:59 przez Sylvan Wielki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Action-Slashery

Post autor: eq2D »

Ruskie zrobili slasherka na PC! Ha! Oniblade / X-Blades (http://www.x-blades.com/).
Zapowiada się całkiem nieźle. Laseczka wygląda na rip-off Noriko, a sstem na bardzo mało skąplikowany ale... to slasher na PC! Cieszymy się?
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Action »

W dobie nowego DMC i PoPa na PC nie ma co wpadać w zbytnią euforie ;)
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Action-Slashery

Post autor: Sylvan Wielki »

Nowy PoP to raczej już nie będzie slasher jak poprzedniczki 2 . Bo i co to za shasher , w którym walczymy raz na jakiś czas i to z 1-2 przeciwnikami góra O_o
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Action »

Co to za slashler? Zobaczymy, póki co powiedzieli tylko, że będziemy walczyć z 1-2 przeciwnikami na raz, a jak często? Tego nie wiemy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”