Hacki

Bijatyki 2D mimo upływu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Czy zawdzięczają to rozbudowanemu systemowi gry, czy też ponadczasowej grafice? Z pewnością coś w tym jest, sprawdź sam!

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Hacki

Post autor: eq2D »

Tutaj dyskutuje o koreańskich (i nie tylko) wynalazkach.
Go
Obrazek
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Hacki

Post autor: Arris »

hmm moze pogralibysmy w jakiegos hacka na turnieju?? moze w kofa?
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Hacki

Post autor: eq2D »

hmm moze pogralibysmy w jakiegos hacka na turnieju?? moze w kofa?
Absolutnie. Hacki to wynalazki ludzi, którzy myślą, że mogą jakoś usprawnić oryginalny tytuł i... zawsze im to nie wychodzi (jeno Metal Slug 6 daje rade).
Co jest panowie? Nie macie zdania na temat hackow?
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Hacki

Post autor: kemot722 »

Skoro dorwałem temat o hack'ach... Let's rock!

Ultimate Mortal Kombat Trilogy (Genesis/MegaDrive)

Mocno zmodyfikowany rom Ultimate Mortal Kombat 3 dla Genesis/MegaDrive. Dorzucono postacie z MK1 i MK2, oraz te, które przy konwersji sie "nie zmieściły się" w romie np. Sheeva. Przy dodawaniu postaci w poprzednich wydań gry, nie zapomniano o ukrytych postaciach z MK2 i MK1. Dlatego mamy grywalnych Noob Saibota MK2, Smoke'a MK2, Jade MK2 i Reptile MK1. Właściwie dodano każdą postać, w każdej wersji z MK1 do UMK3 i do tego jeszcze mod'ujący postarał sie o Cage'a z MKT. Mamy ponad 55 postaci do wyboru. Zadowoliła mnie możliwość grania Sub Zero MK2 przeciwko postaciom z UMK3. Moder zadbał oto by każda postać miała zaprogramowane combosy (nawet kilkanaście takich stringów) i dodał też własne wersje Fatality. Dodał intro, logo oraz możliwość stworzenia własnej kolumny z przeciwnikami (w Options). Kawał roboty, jak dla mnie dobrej.
Rom ma większy rozmiar niż ustawowe 4 mb, więc potrzebujemy do gry zmodyfikowanego emulatora Gens zdolnego do czytania większych romów niż 4 mb.
Co do wejścia w posiadanie romu i odpowiedniego emulatora...
strona projektu
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Hacki

Post autor: Chris »

Odkryłem całkiem fajny hack Mortal Kombat II - Unlimited Sega Genesis

Kod: Zaznacz cały

Added a combo system; 
Secret fighters now fully playable; 
Bosses now fully playable; 
More new sounds; 
New Select Screen and Main Menu; 
New stages and music from Mortal Kombat 1; 
New moves such as Brutality; 
New Game Modes such as Practice and Endurance; 
and many more...
kilka screenów
[Spoiler ]
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Link do strony autora
Link do 'gotowego' modu -> download and play
Ostatnio zmieniony 09-10-2010, 08:57 przez Chris, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Hacki

Post autor: eq2D »

"404 - Oops! Page not found."

A hack zapowiada się przekozacko. Combo system? No trza to sprawdzić!

edyta

poprawny link
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Hacki

Post autor: Chris »

poprawilem linka i screeny ,dziwnie zniknely :P swoja droga wczoraj link dzialal grr
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Hacki

Post autor: kemot722 »

O Mortal Kombat II Unlimited dla MegaDrive/Genesis właśnie chciałem wspomnieć, ale ktoś mnie wyprzedził :)

MK2U pozwala na granie ukrytymi postaciami (Jade, Smoke, Noob Saibot) i bossami, ale mam spore zastrzeżenia co do palety ciosów "odkrytego" tercetu, szczególnie Smok'a i Noob'a. Smoke nie ma podbiegane rzutu, którym CPU lubi atakować gracza, naprzemiennie ze Spearem. Noob też zdaje sie stworzony na nowo wedle uznania hackera. CPU Spearem spamuje, a ten Noob go nie ma.

Teraz o innym hacku - Ultimate Mortal Kombat 3 Zeus Hack Edition dla MAME

Obrazek

Warunkiem by móc na nim pograć jest podmiana oryginlanego romu umk3 i NIE ODŚWIEŻANIE listy romów w emulatorze. Jak Ultimate Mortal Kombat 3 zniknie z listy to nie pogramy. Po uruchomieniu emulator wykryje różnicę względem oryginału, ale klepniemy O i K, i będzie po sprawie.

Zeus Hack pozwala nam na łatwy dostęp do Noob Saibota, którym będzie można grać nie tylko przeciwko innemu graczowi jak w oryginale, ale i przeciwko CPU. Będzie można też łatwo wybrać i Smoke Human na ekranie wyboru postaci. Jeśli jednak ktoś wybiera w oryginalnym UMK3 ludzkiego Smoke'a przy pomocy opcji Custom Button (gdzie custom to 1+2+3+6 i tylko dociska sie 'lewo'), to jemu nie zrobi to większej różnicy.

Coś za coś - 2 ukryte postacie na Select Your Fighter, to 2 inne postacie niedostępne. Mowa tu o Shang Tsungu i Strykerze, których będziemy oglądać tylko w walce przeciwko nim.

Ultimate Mortal Kombat 3 Zeus Hack Edition
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bijatyki 2D”