Aktualizacja listy graczy

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Czy jestes za usunieciem lisy graczy z strony www.honmaru.xt.pl

Czas głosowania minął 03-06-2006, 12:21

Tak
2
67%
Nie
1
33%
 
Liczba głosów: 3

Death
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 27-05-2006, 23:24

Aktualizacja listy graczy

Post autor: Death »

NIeiwiedzialem gdzie o tym napisac wiec napisalem tutaj chcilabym zaproponowac akutalizowanie Listy gracyz znajdujacej sie an www.honmaru.xt.pl poniewaz czesc graczy zgloszonych tam przestalo grac i gdy ktos chcac z nimi zagrac traci czas a oni pisza ze skonczyli.
Oznaczalo by to rowniez to ze gracze ktorzy chca zmienic nick beda to mogli beez problemu zrobic:D
Napiszcie co o tym myslicie:D
Ostatnio zmieniony 31-05-2006, 12:22 przez Death, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: Dumian »

No jasne, ciekawe tylko kto miałby się tym zajmować i na bierząco sprawdzać kto gra a kto nie? :niepewny: Pewnie nikt inny tylko ja ;P
Nawet jeśli byłaby możliwość usuwania swoich danych z listy graczy to i tak osoby, które przestały grać zapominałby o tym. Poza tym nawet jak ktoś przestał grać, to może kiedyś się nawróci :P

Ewentualnie jak ktoś ma za dużo czasu, to może sporządzić mi liste osób do usunięcia. Później powinno się jeszcze potwierdzić to usunięcie z konkretnymi osobami czy na pewno nie chcą znajdować się w spisie. Ogólnie myślę, że to strata czasu i gra nie warta świeczki, z drugiej strony jednak, gdyby ktoś naprawdę nie miał co robić i chciał się tym zająć to może udałoby się stworzyć aktualną listę graczy ;P

PS. Przeniosłem do działu "Strona/Forum" i zmieniłem nazwę tematu na bardziej pasującą.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Death
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 27-05-2006, 23:24

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: Death »

Ale ja to zle sformuowalem powiem prosciej bo chyba troche pokrecilem.
Chce zaproponowac wyczyszczenie listy graczy aby kazdy prawdziwy gracz ktory lubi ta gre powinien wchodzic na honmaru.xt.pl i wtedy z pewnoscia zauwazy ze lista zosala wyczyszczona i zapisze sei ponownie.
Bo dotej pory bylo tak ze ktos wchodzil gral jeden dzien zapiswal sie a potem przestawal.
Oczywiscie na stronie powinnismy zamiescic wiadomosc o tym ze bedzie czyszczona lista najlepiej 3-5 dni przed czyszczeniem.
Co wy na to??
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: Dumian »

To będą pojawiać się kolejni gracze, którzy grają 1 dzień a później przestaną. To się nigdy nie zmieni i lista nigdy nie będzie idealna :)

Poza tym żaden gracz nie ma obowiązku wchodzić na Honmaru, więc jęśli już raz się zapisał to nieuczciwe byłoby usuwanie go bez słowa. Jeszcze gdyby to naprawdę miało rozwiązać problem "przedawnionych" graczy to co innego ale tak jak pisałem, z każdym dniem takich graczy przybywa.

Ewentualnie można stworzyć drugą listę, tylko ze sprawdzonymi, aktywnymi graczami, wrzucić ją na forum i aktualizować co jakiś czas...
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Death
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 27-05-2006, 23:24

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: Death »

Moze zrobilibysmy tak ze kazdy zapisany na drugiej liscie musialby raz w tygodniu zglaszac swoja obecnosc i dalsza chec grania w tekkena.

[ Dodano: 2006-05-28, 22:27 ]
Ja moglbym sie tym zajac oczywscie jesli bym mogl
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: KorAs »

Na początek mała pochwała dla Detha za wniesienie nowego pomysłu na forum sam jak zaczołem uczestniczyć w życiu formu starałem się wprowadzić coś nowego na tę stronke ( patrz Junior turniej :) albo Serwer dla graczy T3 :P ) ja mam takie zdanie ze Lista graczy jest troche niepotrzeban gdyż Temat na forum, który brzmi "Sparing partner" a lista graczy to to samo z taką różnicą ze w temacie znajdziesz czynnych graczy takzawabych pewniaków jak to kiedyś mi Dumian uświadomił w odpowiedzi na temat "Serwer dla graczy T3" a więc trzeba mocno przemyśleć tą całą listę graczy czy ona ma sens istnienia.

PS. deth musimy zagrać spara, ale narazie musze się wziąść za foramt kompa bo mi sie coś wiesza. Jo-Jo wiem co to za ból :) :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: Jo-Jo »

Oj naprawde grzece....ty nie masz zielonego pojęscie o moim cierpieniu z tym zawieszaniem się i restartowaniem kompa.....naprawde....
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: KorAs »

Grzece ?? Jo-Jo chyba ci sie pomyliły nicki :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: Jo-Jo »

KorAs pisze:Grzece ?? Jo-Jo chyba ci sie pomyliły nicki :P
:zdziwko: o shit......pomyliło mi się, bo grzece też miał taki niby Lejkowy avek ;) ...
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: KorAs »

Nie ma sprawy :P
Obrazek
Death
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 27-05-2006, 23:24

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: Death »

KorAs pisze:Na początek mała pochwała dla Detha za wniesienie nowego pomysłu na forum sam jak zaczołem uczestniczyć w życiu formu starałem się wprowadzić coś nowego na tę stronke ( patrz Junior turniej :) albo Serwer dla graczy T3 :P ) ja mam takie zdanie ze Lista graczy jest troche niepotrzeban gdyż Temat na forum, który brzmi "Sparing partner" a lista graczy to to samo z taką różnicą ze w temacie znajdziesz czynnych graczy takzawabych pewniaków jak to kiedyś mi Dumian uświadomił w odpowiedzi na temat "Serwer dla graczy T3" a więc trzeba mocno przemyśleć tą całą listę graczy czy ona ma sens istnienia.

PS. deth musimy zagrać spara, ale narazie musze się wziąść za foramt kompa bo mi sie coś wiesza. Jo-Jo wiem co to za ból :) :P
Po pierwsze dzieki za pochwale.
Po drugie chetnie zagram spara.
Po trzecie szkoda ze sam o tym nie pomyslalem, masz racje trzba zdjac liste graczy z stronki i zrobic miejsce dla czegos innego niewiem czego ale to da sie wymyslic.
Pozdro a!!
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: KorAs »

No bo jak by ie patrzeć ja na początku przygody online w T3 szukałem graczy na tej liście i tak jak mówiłeś większość z nich juz nie gra, no więc Dumian dał mi rade zebym zajzał na temat "Sparin partner" no i mój problem się rozwiązał. A więc podsumowując, czy warto trzymać na stronce link do Listy graczy?

PS. Deth zajzyj do na mój temt Junior turniej :) w Tekken online moze coś wymyślisz pozdro.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: Dumian »

Na początku chiałbym wszystkim jasno powiedzieć, że jak najbardziej popieram wszelkie działania mające na celu wprowadzić coś nowego na Honmaru i jestem za nie wdzięczny. Wszystkie pomysły są mile widziane, ponieważ stronka jest tworzona dla (i po części przez) użytkowników :ok:
Poprostu trzeba się zastanowić czy niektóre pomysły mają sens istnienia.

Taka "moderowana" lista graczy na stronie nie sprawdzi się, ponieważ tak jak pisałem graczy, którzy jednego dnia się wpisują, a drugiego już nie grają będzie cały czas przybywać. Nikt nie będzie w stanie tego na bieżąco nadzorować.
Bardziej wytrwałe do gry osoby (jak np. KorAs) same trafią na forum, odnajdą dział sparing partner i poznają wiele osób chętnych do gry :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: KorAs »

Dzienki Dumian :)

No fakt, w sumie to jeśli komuś naprawde zalezy a tekken 3 jest dla niego prawdziwą zajawką to takie osoby łatwo wychwycić na www.honmaru.xt.pl
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez KorAs, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
grzece
Elite player
Elite player
Posty: 104
Rejestracja: 24-02-2006, 14:56
Lokalizacja: Tychy

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: grzece »

Wogole sama stronka slabo sie rozwija. Ja prawie wogole nie wchodze na stronke tylko na forum. Przydaloby by sie zeby ta liste po prostu wywalic skoro polowa ludzi tam sie znajdujacych nie gra. Mozna zrobic po prostu linka do tematy sparing partner.
PHPtournament progress
||||||______________ 30%
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”