B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Awatar użytkownika
shinmoteuchi
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 16-09-2007, 22:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: shinmoteuchi »

Witam serdecznie,

Kilka dni temu, w Toruniu, na Pierniconie, odbyl sie lokalny turniej Tekken 5 DR, organizowany przez InnerWorld.pl i Gildia.pl.
Turniej okazal sie duzym sukcesem nie tylko dzieki dobrej organizacji, ale rowniez dzieki doskonalym gracza (na turnieju polawili sie Matt i Devil X, jesli wiecie o kim mowa).

Grupa InnerWorld.pl i Gildia.pl pragnie powtorzyc turniej zelaznej piesci, ale tym razem na krajowa skale.
Jako osoba kompetentna pragne prosic Was o pomoc w organizacji turnieju, ktory odbedzie sie na konwencie B.A.K.A. we Wroclawiu, 4-5 pazdziernika.

Potrzebuje nie tylko duzej ilosci ludzi do takiej imprezy (planujemy miec turniej na ponad 100 osob), ale takze wasze uwagi:
- Organizacja turnieju (energy drinki, jedzenie, przerwy, itd.)
- Sposob rozgrywki, rodzaj tabel, system rozgrywania walk
- Zasady podczas walk turniejowych

Jezeli chce ktos z Was pomoc w organizacji, prosze o kontakt telefoniczny (+48510636331) lub e-mail ([email protected]).

Z gory dziekuje i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: eq2D »

Tylko Tekken? Może coś bardziej retro - klasycznego...? I nie mam tu na myśli objechanych GG XX, CvS2, czy SFIII... Taki Samurai Shodown 4 właśnie pojawił się na składaku i można go nabyć na play-asia. Jak macie dobrych sponsorów...
http://www.play-asia.com/paOS-13-71-40- ... -2qn0.html
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: vho »

Termin nawet spoko...
Co do zasad turnieju, to nic innego niż grupy (2 walki, 3 rundy, 100%) + DE (3 walki, 3 rundy, 100%, finał do 5 winsów) nie wchodzi w grę jak dla mnie :)

Co do innych gier, to fajnie gdyby odbył się jakiś miniturniej Virtua Fightera 5 :oczami: Tylko ciekawe ilu byłoby chętnych na takowy...
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: szyper »

@shinmoteuchi:
napisz info na psxextreme.info w forum bijatyk, bo tutaj beda Ci marudzic ze chca turniej w jakies syfy typu Samurai Shodown 4. no i tam jest scena, ktora wlasnie tekkenem moze byc zainteresowana. pozdro
Awatar użytkownika
shinmoteuchi
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 16-09-2007, 22:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: shinmoteuchi »

eq2D pisze:Tylko Tekken? Może coś bardziej retro - klasycznego...? I nie mam tu na myśli objechanych GG XX, CvS2, czy SFIII... Taki Samurai Shodown 4 właśnie pojawił się na składaku i można go nabyć na play-asia.
Robilem turnieje w GGXX i CvsS2, gora 10 osob na 30pare potrafila zrobic jakikolwiek special. Poprostu nasze spoleczenstwo nie jest na to jeszcze gotowe.
vho pisze:Co do innych gier, to fajnie gdyby odbył się jakiś miniturniej Virtua Fightera 5 :oczami: Tylko ciekawe ilu byłoby chętnych na takowy...
Nie wiem czy sie odbedzie, bo malo wiary gra w VF ogolnie, a do tekkena przyjda nawet laiki.
szyper pisze:napisz info na psxextreme.info w forum bijatyk, bo tutaj beda Ci marudzic ze chca turniej w jakies syfy typu Samurai Shodown 4. no i tam jest scena, ktora wlasnie tekkenem moze byc zainteresowana. pozdro
Dobrze mowisz, tak tez zrobie. :)

Jeszcze mam ogole pytanie. Lepiej robic turniej w Tekken 5 czy Tekken 5 DR? Mysle, ze w 5-tke bedzie wiecej ludzi umialo grac.
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: vho »

Jeszcze mam ogole pytanie. Lepiej robic turniej w Tekken 5 czy Tekken 5 DR? Mysle, ze w 5-tke bedzie wiecej ludzi umialo grac.
Jeśli myślisz o robieniu turnieju w T5, to lepiej nie rób go wcale :P DR tylko i wyłącznie. W T5 już nikt nie gra. Chyba że w domu 4fun only.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: Yamada »

Konwentowy tur na 100 osób? Gud lak.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: KRELIAN »

Już widzę jak w klasie 3C będzie pociskać 100 osób, oczywiście wyrabiając się w czasie i czerpiąc radość z TK5.

Zróbcie już lepiej tura w SC4, setki nie będzie ale tur na pewno wypali. Ewentualnie na siłę może być ta DRka.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
shinmoteuchi
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 16-09-2007, 22:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: shinmoteuchi »

Yamada pisze:Konwentowy tur na 100 osób? Gud lak.
Na ostatnim turnieju bez problemu zarzadzalismy turniejem i sala konsolowa (w sumie 100 osob) i niebylo zadnych problemow, dlatego sie podejmujemy tego.
KRELIAN pisze:Już widzę jak w klasie 3C będzie pociskać 100 osób, oczywiście wyrabiając się w czasie i czerpiąc radość z TK5.

Zróbcie już lepiej tura w SC4, setki nie będzie ale tur na pewno wypali. Ewentualnie na siłę może być ta DRka.
1. Mysle, ze to nie bedzie problem, zmieszcza sie spokojnie.

2. Nie, podziekuje. Ostatnio na SC4 ludzie prawie sie pozabijali. Pozatym w Tekken gra wiecej osob moim zdaniem.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: eq2D »

szyper pisze:@shinmoteuchi:
w jakies syfy typu Samurai Shodown 4
Gdyby nie ten syf i jemu podobne byś dziś grał w raczej "inne" Tekkeny. Ale co Ty możesz wiedzieć... i zresztą też się nie dziwię. Pokolenie fanów czasopism co recki na piratach robią (vide Thrill Kill), oj!


A na te 100 osób w T5 - 90 nie będzie wiedziało o co chodzi w ogóle w Tekkenie. I nie powiesz mi, że nie. Twoja (Wasza) sprawa - fanów 2D (może zbyt ogólnie) właśnie wyeliminowałeś jako uczestników tego konwentu. Powodzenia!


...i właśnie dlatego 2D u nas żadnego poparcie publiczno-komercyjnego nie ma... strach przed jakąkolwiek inicjatywą... i mastahy typu szyper. Polska ciągle zacofana :-/
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: KRELIAN »

Owszem gra więcej, ale po co robić tura w grę, którą jarają się ludzie najwyżej na konwentach. Chcecie zrobić tur na wysokim poziomie to inwestujcie w DR jak już uparcie ma być ten Tekken. Problem z wystarczającą ilością PS3? Zresztą TK5 pewnie też się sprawdzi, ale to przecież gniot i już lepiej zrobić turniej w Taga.

Czemu ja mam wrażenie, że ten tur, jeśli zostanie pozostawiony ludziom nie siedzącym w temacie, będzie miał podobny klimat do Baki 2k7 i banowania stickow ... zresztą co mnie to, skoro i tak nie będe tam dla grania.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
shinmoteuchi
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 16-09-2007, 22:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: shinmoteuchi »

KRELIAN pisze:Problem z wystarczającą ilością PS3?
Ne, mamy mowe z Sony, bedziemy miec tyle PS3 ile trzeba. Najwyzej na PSP odpalimy :P
KRELIAN pisze:Czemu ja mam wrażenie, że ten tur, jeśli zostanie pozostawiony ludziom nie siedzącym w temacie, będzie miał podobny klimat do Baki 2k7 i banowania stickow ...
Mylisz sie. Prosze Was dlatego o zdanie zeby ten turniej byl robiony przez graczy dla graczy. Sam osobiscie kocham grac w Tekkena na sticku zadbam o to aby byl dozwolny, tak samo jak wlasne pady.
KRELIAN pisze:zresztą co mnie to, skoro i tak nie będe tam dla grania.
Jak to? Org?
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: Jo-Jo »

IMO warto zaryzykowac malym turniejem w GG ( tym razem w Accent Core ) :D ( moze bedzie tak elo jak na Asu XII bylo :P )
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: KRELIAN »

shinmoteuchi pisze: Mylisz sie. Prosze Was dlatego o zdanie zeby ten turniej byl robiony przez graczy dla graczy. Sam osobiscie kocham grac w Tekkena na sticku zadbam o to aby byl dozwolny, tak samo jak wlasne pady.
No ja właśnie mam nadzieję że się mylę, dlatego też fajnie jakbyś poszedł za radą i jednak zrobił tura w DRke skoro ze sprzętem nie ma problemu. TK5 po prostu nie ma już racji bytu. No i tak jak pisze szyper, zerknij na forum pe jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i napisz tam stosownego newsa.
shinmoteuchi pisze: Jak to? Org?


Org nie ;).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
shinmoteuchi
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 16-09-2007, 22:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: B.A.K.A. 2008 - Turniej Tekken 5 / Tekken 5 DR

Post autor: shinmoteuchi »

Jo-Jo pisze:IMO warto zaryzykowac malym turniejem w GG ( tym razem w Accent Core ) :D ( moze bedzie tak elo jak na Asu XII bylo :P )
Myslisz, ze kto go organizowal ;]
KRELIAN pisze:TK5 po prostu nie ma już racji bytu.
Szkoda, moje PS2 pojdzie w zapomnienie, haha.

Ok, teraz poprosze o zasady. Kogo nie wolno uzywac, bo ostatnio Jimpachi i Kangoo byli zabronieni. Kogos jeszcze? Moze Pande (haha)?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”