Aktualizacja listy graczy

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Czy jestes za usunieciem lisy graczy z strony www.honmaru.xt.pl

Czas głosowania minął 03-06-2006, 12:21

Tak
2
67%
Nie
1
33%
 
Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: Dumian »

Stronka się nie rozwija, ponieważ niestety tylko ja się tym zajmuje, a nie mam póki co czasu ani materiałów na rozwinięcie strony. Ostatnio mam sporo spraw na głowie i gdy tylko znajdę trochę czasu postaram się przysiąść nad stroną. Korzystając z okazji zachęcam do podawania swoich pomysłów odnośnie strony, co chcielibyście jeszcze na niej widzieć, co zmienić itd? Wszelkie uwagi zamieszczajcie tutaj. Jeśli ktoś jest chętny do pomocy przy tworzeniu strony (zna html, php, dysponuje jakimiś ciekawymi materiałami, umie pisać recki, jakieś relacje itp. lub poprostu ma głowę pełną pomysłów;-)) to zapraszam do siebie na gg, ewentualnie można wysłać maila/PM.

Wracając do tematu, jeśli zamiast obecnej listy graczy będzie link do tematu sparing partner to stanie się z nim to co ze spisem na stronie + nowi userzy, którzy rejestrują się tylko aby podać swoje namiary. Moim zdaniem bezsens :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: czit »

jak zwykle masz racje :/ tylko mozna by dorzucić cos na stronce zeby ludzi zachecić do zwiedzenia forum bo sporo nowych ogranicza sie tylko do obejrzenia strony glownej, wpiszą sie na liste graczy i na tym sie konczy ,sam tak zrobilem a dopiero miesiac pozniej "jakiś" nailerk sie do mnie odezwal i dopiero sie zaczelo :) , najprostszą rzeczą byloby dodanie nad newsami zółtej ramki z jakims zmyslowym napisem typu "jeśli szukasz konkretów - zajrzyć na FORUM" , dziekuje za uwage
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: Dumian »

Słuszna uwaga. Coś się pomyśli, jak już się znajdzie czas na jakieś przeróbki strony ;P

PS. Co ma znaczyć ta emotka przy "jak zwykle masz racje"? ;>
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: KorAs »

Dobry pomysł Czit, mozna by tez wstawić spolszczoną listę ciosów ze strony http://www.tekkenzaibatsu.com/ niech www.honmaru.pl stanie się stronką niezalezną a taka lista napewno sie przyda bo ja za nim tam trafiłem to niemniałem pojęcia jak o ciosach w T3 innych niz tych wypisanych w Command. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
ChUmB@
Elite player
Elite player
Posty: 142
Rejestracja: 02-04-2006, 22:31
Lokalizacja: Bielsko

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: ChUmB@ »

Koras masz błęda w poście ;)
KorAs napisał/a:
...niech www.honmaru.pl stanie...
Chyba www.honmaru.xt.pl :P
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: KorAs »

no joo ;) wazne ze wiadomo o co biega :P
Obrazek
Awatar użytkownika
grzece
Elite player
Elite player
Posty: 104
Rejestracja: 24-02-2006, 14:56
Lokalizacja: Tychy

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: grzece »

No ale jakby taka domenka byla to tez fajnie by bylo :D
PHPtournament progress
||||||______________ 30%
Death
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 27-05-2006, 23:24

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: Death »

Zrobilem abkiete wiec prosilbym zebyscie oddawaku glosy bo jak narazie zrobilem to tylko ja!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Aktualizacja listy graczy

Post autor: Dumian »

Ostatnio przeglądałem spis graczy na stronie i było tam sporo powtarzających się wpisów lub wpisów bez 'kontaktu'. W miarę możliwości pokasowałem co trzeba, odświeżyłem nieco wygląd bazy graczy i dodałem pole "gram w" wszak stajemy się prawdziwym Fighting Online Center :P Zachęcam do wpisywania się osób, które jeszcze tego nie zrobiły, a jeśli ktoś już znajduje się na liście a chciałby wyedytować swoje dane lub dodać jakąś grę w pole 'gram w' niech wyśle mi PMkę.

Zauważyłem też ostatnio, że warto samemu zagadać do nowowpisanych graczy, ponieważ osoby takie często naprawdę mają problemy ze znalezieniem sparing partnera. Taki mały gest z naszej strony nic nie osztuje, a może przyczynić się do przekonania danej osoby na stałe do gry online, udzielania się na forum i rozwoju całej sceny co zresztą wszystkim wyjdzie na dobre. No i przy okazji pograć z kimś nowym nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie - wyjdzie na dobre naszemu skillowi ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”