Mody do gier

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Re: Mody do gier

Post autor: ryu116 »

Nie no super cudo normalnie musze przetestować
JJK mistrzuniu z ciebie
Możesz dać jeszcze jakieś screeny ???
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mody do gier

Post autor: KRELIAN »

Vagrantowo - Tacticsowy Moogle ma moje uznanie , KUPO ! :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mody do gier

Post autor: Action »

JJK pisze:Splash morrowindowego moogle'a :D
Gumiś?
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Mody do gier

Post autor: JJK »

Action pisze:Gumiś?
W jakim sensie ? Nie to nie naczelny GM.pl ;)
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Re: Mody do gier

Post autor: ryu116 »

Ja znalazłem fajny mod W3 robiony przez polskich fanów Naruto
Jeszcze nie jest skończony ( koniec projektu niestety za jakieś 3 mies.

Filmiki
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=0


http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=3
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mody do gier

Post autor: Di »

Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Mody do gier

Post autor: Primo »

Fajne :D

Muzyka przy wyborze postaci mnie urzekła. Jak dla mnie soundrack ogólnie marny, kwestia gustu. Niesamowite co sie da zrobić z grami na konsole. Tylko jak oni do jednej wersji wrzucili wszystkie bonusowe postacie???


ccccccombo breaker :padam:
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mody do gier

Post autor: Di »

To robiła jedna osoba. Będę z nim robił wywiad i na pewno o to zapytam.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Mody do gier

Post autor: SubZero »

Widać twórca lubi Killer Instinct :D Pomysł fajny i za to respect, szkoda tylko że na X-a
Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Re: Mody do gier

Post autor: ryu116 »

Nie no mod spoko ale muza przy wyborze postaci trochę przypominała mi UT a w czasie walki to już w ogóle kiepska LP to już lepiej jakieś Japonskie kawałki z anime
poza tym świetny mod ale X nie kupie bo jest MARNY
Di spytaj się tego kolesia czemu nie zrobił tego moda na PS2
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Mody do gier

Post autor: SubZero »

Muza przy wyborze postaci jest właśnie z Killer Instinct, niektóre odgłosy też (np. Combo Breaker przy parry :D ).
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mody do gier

Post autor: Action »

Di pisze:Soul Calibur 2: Extreme (Xbox) mod by OOFMATIC
Mod naprawde spoko, jezeli zostanie wydany w miare szybko to napewno przetestuje. :)
Primo pisze:Niesamowite co sie da zrobić z grami na konsole.
Ba, spojrz chociazby na co z TK3 zrobil Luc_October :)
ryu116 pisze:X nie kupie bo jest MARNY
trochę obiektywności... X-box to konsola duzo lepsza (pod względem technicznym) od PS2... no i zawsze mozesz pomyslec przyszlosciowo i kupic wersje 360 (ktora bez problemu radzi sobie ze wsteczna kompatybilnością) ;)
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Mody do gier

Post autor: Primo »

Action:
Ba, spojrz chociazby na co z TK3 zrobil Luc_October :)
Oczywiście szacun dla Luca i nie chce tu nikomu umniejszać ale weź pod uwagę możliwości emulacji i zaawansowania konsoli 32 i 128 bitowej...
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mody do gier

Post autor: Action »

o ile wiem to Luc wzial sie za tego moda do TK3 w czasach kiedy emulacja PSXa dopiero raczkowala...
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

GTA mod friendly...

Post autor: Mr_Editor »

Brakuje ci motocykli w GTA3? chciałbyś powrócić do Vice City, ale możliwości jakie oferuje ta gra są zbyt małe jak na twoje wymagania? Chcesz zagrać w zupełnie odmienione GTA?
Zainstaluj sobie moda :)
i bynajmniej nie chodzi mi tu o nowe autko, cz inny skin postaci... ale o totalne modowanie każdej części tak, że sama siebie nie przypomina...
Zanim zabrałem się za modding tekkena to modowałem GTA VC w każdy możliwy sposób... teraz postanowiłem odkryć na nowo uroki tej przepięknej serii i muszę powiedzieć, że teraz modowanie wydaje się jeszcze ciekawsze, a samo gta daje coraz więcej możliwości..
Do rzeczy...
Przeglądałem sobie ostatnio strony z modami do gta i trafiłem na takie oto tytuły:
-gta berlin
-gta liberty city
-gta san vice
-gta SA:LC
-gta united
a na YT znalazłem jeszcze... hmm sami zobaczcie...



Postaram się po krótce opisać trochę każdy z modów... niestety nie testowałem wszystkich...

1. GTA Berlin-Mod do GTA San Andreas zmieniający miasto na Berlin [trudno się domyślić :) ] z tego co widziałem i się domyślam to są tam nowe misje i "jakaś" fabuła... modele z którego jest wykonane miasto są wg minie dobrze wykonane, aczkolwiek jakoś dziwnie całokształt wygląda---nie testowałem


2. GTA Liberty City-Mod do GTA Vice City zmieniający miasto na Liberty City [to z trójki, nie z GTA 4 ;) ] niestety nie ma w nim żadnych misji... Pojazdy i radiostacje są te same co w GTA 3. To samo tyczy się "naszej" postaci... Jest to dobry mod dla Stuntowców którym znudziło się Vice City i chcą spróbować czegoś innego. Mamy dostępne motocykle i helikoptery więc można szaleć :) zauważyłem lekkie zwiechy, ale to pewnie spowodowane wydajnością mojego sprzętu


3. GTA San Vice- Mod do GTA SA zmieniający miasto na Vice City. Czytałem że jest pare misji, niestety nie wiem, czy są one jakoś "ufabularyzowane" [dowiem się za parę godziń jak zagram ;) ] z możliwości jakie oferuje nam ten mod są np. pływanie [no w końcu jest to na silniku SA :) ] jaranie trawy z ziomalami, taniec w strip clubie, sterowanie jachtem Corteza[z tego co widziałem na filmiku], w naszym salonie samochodowym możemy kupować auta [chyba wszystkie dostępne w grze] i zapewne wiele innych które odkryję podczas gry [na pewno o nich napiszę]

Edit:
No więc piszę... Jak na razie jest to jeden z lepszych modów do San Andreas. Twórcy wykonali kawał dobrej roboty. Zadbali o to by gra była ciekawa i przyciągnęła gracza choć na krótką chwilę. Misje o których pisałem wcześniej mają jakąś fabułę, cutscenki i dialogi stoją na średnim poziomie. Misje są dosyć ciekawie pomyślane i choć jest ich niewiele, to nie znaczy że przejdziemy wszystkie w 15 minut. [no dobra ja się trochę męczyłem :) ] miasto wygląda fajnie i zdarzają się naprawdę rzadkie crashe albo bugi. Pozostaje mi tylko polecić gorąco, bo warto zobaczyć :)


4. GTA SA:LC- Mod zmieniający miasto na Liberty City, ale tym razem do GTA SA. Niestety nie wiem nic więcej na temat tego modu ale jeśli będzie tak dobry jak Mod do VC to będzie naprawdę dobrze


5. GTA United-Mod do GTA SA podmieniający San Andreas na Liberty i Vice City... tak... te dwa miasta teraz są tuż obok siebie i możemy się pomiędzy nimi przemieszczać kiedy tylko chcemy... Na pierwszy rzut oka wszystko jest ok... na drugi rzut też... ale pomimo tego jednak mod posiada wiele niedociągnięć... jednym z najważniejszych jest zawias po kilku minutach grania. Gra zawiesza się i trzeba restartować komputer [czasami pomaga alt+ctrl+del. ]. Podczas tego czasu który udało mi się ugrać zauważyłem iż mieszkańcy Vice City przebywający w klubie Malibu lubią tańczyć w ciszy [tak, muzyka nie gra] A w Strip Clubie aż świszczy pustkami.... Gdyby nie tych kilka szczegółów to pewnie grało by się fajnie....


6. To coś co przedstawiłem na samym końcu listy, nawet nie wiem do końca do której to części...

jestem ciekaw, czy ktoś z was także miał styczność z tymi modami... interesują mnie wasze opinie i spostrzeżenia... nie trudno znaleźć te mody więc jeśli ktoś będzie ciekaw to na pewno znajdzie :)

[ Komentarz dodany przez: Action: 27-08-2008, 19:07 ]
Jako, że zainteresowanie znikome - przenosze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”