Czy lubisz Anime?

Kącik miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Aserot »

No K' jak zwykle w sprawie anime się nie myli dla zainteresowanych Jigoku Shoujo http://hellgirl.animemahou.com.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Prosiłbym o namiary na 'Angel Densetsu' OVA (wszystko z wyjatkiem torrentów) :) . Ma ktoś?
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Aserot »

Ja chciałem tylko wspomnieć o anime, które na 100% było już tu omawiane ale właśnie skończyłem serie i nie mogłem się powstrzymać.

Claymore - to produkcja koło której nie można przejść obojętnie świetna kreska i klimat. I tu mam pytanko do ludzi głębiej siedzących w temacie. Anime ma bardzo otwarte zakończenie, i odczuwam pewien nie dosyt. Nie wiecie czy seria będzie kontynuowana bo poznałbym dalsze przygody Clare i bardzo chętnie zobaczyłbym jej pojedynek z nr 1 w Organizacji :D.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Pattrick »

Anime nie jest kontynuowane , ale Manga nadal trwa :P
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

A ja po paru yaoi (Gravitation rlz :D ) w końcu zabrałam się za coś normalnego i skończyłam "kolejne ulubione anime" czyli Samurai Champloo. Co tu dużo pisać.... REWELACJA :) W każdym calu. Zakończenie nerwowe, ale warto. Naprawde WARTO. Aj do bani bo nie umiem się rozpisywać, w każdym bądź razie anime jest w gronie tych moich najulubienszych :) o!
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: JJK »

CB będzie następny zobaczysz xD
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Pattrick »

hmmm... Samurai Champloo , a no świetne Anime, można przy tym paść ze śmiechu..

Spoiler

Szczególnie w odcinku z podpalonym polem opium :rotfl: , nie muszę chyba pisać co potem się działo z Mugenem,strażnikami i całą resztą :rotfl:

Zakończenie nerwowe jak pisała Ana , ale i tak była piękna scena na samym końcu

Spoiler

kiedy ta dziewczyna im powiedziała , że wypadł orzeł , a nie reszka :P

Co do Cowboy'a to świetne anime , choć nie wiem czy lepsze od Samurai'a... obfite w komiczne sceny itp.

Spoiler

Jet , you know that there is 3 things that i hate? Rugrats...Beasts...Tomboys...
:rotfl: See you, Space Samurai :rotfl:
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

JJK pisze:CB będzie następny zobaczysz xD
Poważnie myślę o 12 Kingdoms, ale to po Smerfach :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Aserot zakończenie anime jest inne niż ten moment w mandze. W mandze nie ma walki z Priscillą, a Clare z Rakim się nie spotykają, bo ten nadal towarzyszy Isleyowi. Drugi sezon na pewno będzie (akcja skacze 7 lat do przodu) , ale muszą uzbierać odpowiednią ilość chapterów aby to wrzucić na ekran.
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: JJK »

Pattrick pisze:hmmm... Samurai Champloo , a no świetne Anime, można przy tym paść ze śmiechu..

Spoiler
Scena nad jeziorem z łowieniem ryb i tak rlz ;)
Pattrick pisze:Co do Cowboy'a to świetne anime , choć nie wiem czy lepsze od Samurai'a... obfite w komiczne sceny itp.

Spoiler
eee tam imo lepszy "budyń" i cały epek "Mushroom Samba" (zwłaszcza Jet i drzewka bonsai xD)
Każdy odcinek CB to jakby inna opowieść w którą wplatane są losy głównych bohaterów - ta cecha, pewna uniwersalność względem skierowania, ścieżka dźwiękowa by Yoko Kanno, oraz wielki sentyment sprawiają, że CB należy do czołówki moich ulubionych serii :)
Ana pisze:
JJK pisze:CB będzie następny zobaczysz xD
Poważnie myślę o 12 Kingdoms, ale to po Smerfach :P
Dla tej serii, CB może poczekać :) (a mało jest takich ;))
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Aserot »

Yamada pisze:Drugi sezon na pewno będzie (akcja skacze 7 lat do przodu) , ale muszą uzbierać odpowiednią ilość chapterów aby to wrzucić na ekran.
Fajnie Fajnie a ja właśnie zabieram się za 3 sezon Kleszcza :D, chyba mój ulubiony super bohater. A potem jak jeszcze oczy się nie zamkną z zmęczenia Byousoku 5 Centimeter.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Tak sobie oglądam Soul Eatera i dochodzę do wniosku, że ta seria się robi coraz bardziej poj***na :P A już muminek (aka Excalibur) to ryje beret na maxa :D
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Action »

To ten łowca dusz z rtl7? :P
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

nie, soul eater jest nowka :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Skończylem Kenshina. No, może nie do końca bo zostały mi jeszcze 2 epki Reflections i kinówka, ale mniej więcej znam ich zawartość.

Po tych 95 epkach powiem, że anime jest bardzo dobre. Nie wiem, ale te starsze klasyki wydają mi się jakieś takie bardziej miodne niż wiele współczesnych serii. Kilogramy dobrego humoru (niektóre akcje wręcz genialne:)) i sporo akcji w shounenowym wydaniu (gadka i retrospekcje przez 3/4 starcia:P). Anime się dzieli na jakieś 4-5 częsci z czego mi osobiście najbardziej podpasował akt z chrześcijaństwem (Sayo;() bo sam jestem trochę oczytany w tym okresie historii Japonii. Tak, Kenshin czerpie natchnienie wielu wątków bezpośrednio z historii Japonii. Mało tego - w anime pojawiają się postacie autentycznie żyjące w tamtym okresie tak więc Kenshin to może być przyjemna mała lekcja historii Japonii tamtego okresu:).

Tego nie można nie obejrzeć. Kenshin to jeden ze 'świętych klasyków' anime i tego ie można przegapić:).

Teraz chyba zabiorę się za Honey and Clover - widziałem pierwszy epek i mnie zniszczył pomysłowym humorem:).
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Japonia”