Co was w życiu wk**wia?

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: bartaaz »

tylko kilka podcinek a już jestem drugi w rankingu:)
Awatar użytkownika
Argoh
Elite player
Elite player
Posty: 143
Rejestracja: 27-12-2006, 09:10
Lokalizacja: Słomniki

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Argoh »

Dopisze pare przykładów:
1. Gówniarze z podstawówki cwaniakujace, klnące co słowo, czyli tzw. "Jednostrzałowcy"
2. Obiecałem sobie popracować nad kondycja przez wakacje (nic z tego).
3. Obiecałem sobie popracowac w Pascalu w wakacje (nic z tego).
"Why don't you ask the kids at Tinamen Square?"
System of a Down

Game Master: Mag atakuje Gracza 1.
*Mag używa Fire Ball'a
Game Master: Mag zamienia Gracza 1 w popiół.
Gracz 2: No to teraz mamy Barbarzyńce instant...
Awatar użytkownika
IIL
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 19-08-2007, 00:13
Lokalizacja: Gliwice

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: IIL »

Nienawidzę nagrywania płyt, tak się składa, że mam co wypalać, więc gdy tylko odpalam Nero, chwyta mnie taka k***ca, że masakra ;)
[center]Obrazek
Obrazek
Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Ana »

Ok, jest rzecz ktora mnie WKU***IWA

NOWY LAST.FM!!
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: JJK »

Ana pisze:Ok, jest rzecz ktora mnie WKU***IWA

NOWY LAST.FM!!
Podpisuję się rękoma i nogami. Nowy last to totalna padaka O.o
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Hakuzaijo »

Wkurwia mnie, że luźny pomysł stworzenia tego tematu pokazuje, iż w Polsce żyją znerwicowani ludzie, bo cały kraj stoi do góry nogami, a wszystko to wina tych kutasów na stołkach. kur**, nie może nam się żyć lepiej? kur**!!! Odrobinę, żeby ten kraj znormalniał, odrobinę.

a ja mysle, ze Polakom nawet jakby dupy miodem smarowali to by narzekali ;) (nie jestem zwolenniczka tego, co sie dzieje, ot luzne spostrzezenie)

Kogo jeszcze wkurwia spam i ,,zaloguj się aby skorzystać z serwisu"? kur**, nosz ja pierdole co za wredny gnój to wymyślił.
Ostatnio zmieniony 31-08-2008, 20:45 przez Hakuzaijo, łącznie zmieniany 1 raz.
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: SubZero »

JJK pisze:
Ana pisze:Ok, jest rzecz ktora mnie WKU***IWA

NOWY LAST.FM!!
Podpisuję się rękoma i nogami. Nowy last to totalna padaka O.o
Sorki za OT, ale coś konkretnego się zmieniło? Ze stronki mało kiedy korzystam, więc mogłem nie zauważyć :P
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Ana »

Dodali parę błędów ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Mr_Editor »

hmm... ja na tym last fm zarejestrowalem sie wczoraj :P jaki zbieg okoliczności xD
[o yezu... znowu zaczynam wszędzie pisać "xD"]

wiec zapraszam do grupy Honmaru na laście :) i nie offtopowac :P
Ostatnio zmieniony 01-09-2008, 05:34 przez Mr_Editor, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Arucardo_1 »

PSP2 pisze:Mnie wkurza:
1.Że Polska od Euro 2006 nie wygrywa żadnego meczu (gdyby Webb nie był c***** to byśmy pewnie wygrali Polska-Austria na Euro 2008)

mnie wkurza, że nigdy nie słyszałem o czymś takim jak Euro 2006 :P

a oprócz tego:

- pajace, które mają małe fiutki i myślą, że jak ktoś jest chudszy to można mu fikać
- to, jak te pajace gnają co sił w nogach z płaczem po kumpli bo okazuje się, że ten chudy człowieczek potrafi porządnie przywalić (no szok normalnie!)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: kemot722 »

Arucardo pisze:- pajace, które mają małe fiutki i myślą, że jak ktoś jest chudszy to można mu fikać
- to, jak te pajace gnają co sił w nogach z płaczem po kumpli bo okazuje się, że ten chudy człowieczek potrafi porządnie przywalić (no szok normalnie!)
Rozumiem, że wkurza cie to, że jesteś mało lubiany na osiedlu?
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Arucardo_1 »

kemot722 pisze:
Arucardo pisze:- pajace, które mają małe fiutki i myślą, że jak ktoś jest chudszy to można mu fikać
- to, jak te pajace gnają co sił w nogach z płaczem po kumpli bo okazuje się, że ten chudy człowieczek potrafi porządnie przywalić (no szok normalnie!)
Rozumiem, że wkurza cie to, że jesteś mało lubiany na osiedlu?
lol, nie :P

Chodzi mi o nawalonych pajaców na imprezach w dużych klubach, szukających zaczepki, których na ogół widzę pierwszy raz w życiu (a że jestem chudy to zgadnijcie do kogo podchodzą :roll: )

fakt faktem, że zdarzyło mi się to 3 razy w życiu ale to i tak za dużo
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: kemot722 »

Teraz to sie rozumie ;)

Ja zwykłem myśleć, że ludzie lubią do mnie podchodzić i zaczepiać (niekoniecznie częste zjawisko), bo wyglądem ich prowokuję - wyglądam na człowieka w zbyt dobrym nastroju (byli tacy co mówili o tym wprost); wyglądam na młodszego, a małolatów nie lubią (czasem mi ktoś odejmie do 4-6 lat); w gimnazjum byłem najokrąglejszy w klasie, to szczuplejsi mieli powód do podniety (ale mnie to wkurzało). W kwietniu złodziej mnie okradł jak byłem na nocce w Tesco. Najpierw mnie obserwuje, potem ze mną rozmawia jak kumpel, a po miesiącu - gdzie moje mp4? "Widziałem jak [ten] grzebał w tym plecaku. To twój?". Wku..ia mnie to, że ludzie sobie upatrują we mnie ofiarę.
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Arris »

wku**ia mnie to ze w te wlasnie swieta dostalem zjebke od starych ze dlugo spie (no co x/ )
wku**ia mnie to ze ojciec zachorowal na raka ( a raczej mi go zal)
wku**iaja mnie rozpizdzone panny z mojej klasy ''jakie to one są pięęęękne...'' a glupie jak kilo pierza
wku**iaja mnie reklamy na TVN
wku**ia mnie moj nauczyciel fizyki =\
chyba to wysztko wyzylem sie :lol:
edit
Kemot
'' W kwietniu złodziej mnie okradł jak byłem na nocce w Tesco. Najpierw mnie obserwuje, potem ze mną rozmawia jak kumpel, a po miesiącu - gdzie moje mp4? "Widziałem jak [ten] grzebał w tym plecaku. To twój?". Wku..ia mnie to, że ludzie sobie upatrują we mnie ofiarę.''
myslalem ze to ja mam zkichane zycie... wspolczuje ci
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Milly »

Arris, szczere współczucia z powodu choroby taty...serio...
Co mnie wnerwia?
*)Pajace z pracy (na szczęście jest też kilku normalnych) którzy od rana biegają jak ze sraczką chociaż nic się nie dzieje, ciągle w tle słyszę tylko "Fuck sick!" (popularny komentarz na wszystko), mania robienia z problemów z nie-problemów a prawdziwe problemy są igorowane, i to cholerne 'kopanie dołków'... pieprzona dwulicowość...powinni za to wieszać za jaja (albo za jajniki...)
*)Moda którą widuję na ulicy...jak dziewczyny latem chodzą w zimowych bamboszach (jak im nogi muszą śmierdzieć!!!), albo stylowe są dresy+złote kolczyki+makjarz+niedomyta szyja (matttkooo!), chłopaki też nie lepsze...tylu krzywych zębów to ja w życiu naraz nie widziałam co w centrum przez pół godziny...a co najgorsze? Nic sobie ze swej szpetoty nie robią: wręcz się tym chwalą.
*)Polskie wiadomości...jak oglądam to się nóż w kieszeni otwiera, a szczególnie na temat emigracji..więc...nie oglądam.
*)To, że z czasem zanikają podstawowe wartości jak :prawda, honor, szacunek itp....gdzie się to podziało?!?
Ufff....ale dałam popalić....na razie starczy, pewnie potem, jak ochłonę, dopiszę jeszcze...
Aha! I jeszce jedno na dziś : "Cork 96 FM" Co za poyebane radio! 5 piosenek na skrzyż i tak w kółko mnie tym terroryzowali przez 10 godzin zmiany w laboratorium (na szczęście mam to już za sobą, był to jeden z powodów zmiany pracy...serio...)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”