Mody do gier

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Mody do gier

Post autor: Mr_Editor »

hmm... sorry za duble posta, ale chciałbm spytać, czy to kogokolwiek interesuje? bo chciałem sięrozpisać trochę bardziej, ale nie wiem czy w ogóle warto
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Mody do gier

Post autor: eq2D »

warto, warto, coć mnie to wali.

Czekam na moda do BWR - dasz dupy - ban poleci ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Mody do gier

Post autor: Mr_Editor »

eq2D pisze:Czekam na moda do BWR - dasz dupy - ban poleci ;-)
I po co mi to było? Po co ja się na to godziłem? PO CO?? :przestraszony: :wstyd:

Edit: A co do GTA... skoro ciebie to wali, a innych to nie obchodzi bo się nie wypowiadają, to jednak chyba nie warto :P
lsteam2009
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28-03-2009, 18:57

eXpression Team

Post autor: lsteam2009 »

Witam serdecznie, Nas team nazywa się "eXpression", zapytacie się z pewnością co to jest? A więc odpowiadam jest to Polski team zajmujący się tworzeniem modyfikacji do gier. Czy zrobiliście już jakieś modyfikacje do gry? Tak, tworzymy modyfikacje do gry rolniczej Landwirtschafts Simulator 2008, przygotowujemy się do 2009 a tu niektóre modele do tej właśnie gry

Kod: Zaznacz cały

http://x.screeny.pl/ga9085/8e68d1cf7aaaac3df6820431/68204.jpg
tutaj modele do Ligovo v.2 (w produkcji)

Kod: Zaznacz cały

http://x.screeny.pl/ga1929/c5334aa8a982aa62f8784811/87848.jpg
http://x.screeny.pl/ga7730/4c623b11e6f20abdf8885811/88858.jp
g
i wiele więcej

Nasz ModPack Ligovo
(ukończony)

No ale nie przyszedłem tutaj po to aby pokazywać modele do gry LS 2008 i mody robionego do niej.

Zaczynamy projekt który z pewnością niektórzy znacie jest to "Prison Break Mod" oparty na grze Gta San Andreas.
I tutaj zwracam się do was z prośbą o dołączenie do projektu 'dział na naszym forum jest stworzony oto link: http://hobby.xaa.pl/viewforum.php?f=92 , tam kto jest zainteresowany proszę zgłaszać podania, zapytacie dlaczego forum jest o tematyce LS 08/09, no tak możecie być trochę oburzeni gdyż to ma być forum o projekcie Prison Break, nie martwcie się z biegiem czasu, kiedy team tworzący mod Prison Break się rozwinie, zmieni się ogólny wygląd forum.

A i jeszcze jedno, tworzymy "Polską Scenę Modding Game", może i wiecie o co chodzi ale dla niewiedzących powiem tak, jest to grupka ludzi którzy znają się na tworzeniu modyfikacji do różnych gier, Gta sa, haulin, ls itp itp, i tutaj mam kolejną prośbę jeśli macie jakieś tutoriale jak tworzyć modyfikacje do danych gier to proszę publikować w dziale "Teoria", albo jak jesteście nowicjuszami to piszcie swoje problemy pomożemy. Zapraszamy serdecznie

www.hobby.xaa.pl lub www.lsteam2009.pl (Domena), zapraszamy do składania podań i publikowanie tutoriali, rozpowszechniali stronę, pokazywali swoje projekty.


Może także znacie jakieś inne gry do których się robi modyfikacje, z chęcią będziemy tworzyć. Może i wy także z nami smiley

PS. Na forum w dziale Projekty/ Prison Break/ rekrutacja jest napisane kogo poszukujemy smiley

Tworzymy modyfikacje do gier:
Half Life
Gta San Andreas
Haulin
Ls 2008/2009
Fifa


Proszę w dziale Pomysły, składać swoje propozycje na mody ! :)

Mamy także w planach inne mody tworzyć nie długo, obecnie tworzymy 3 modyfikacje.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Mody do gier

Post autor: Mr_Editor »

hmm :) coś dla mnie :P ale ja w tworzeniu modów innych niż do tekkena jestem słaby... :P
Mogę się raczej wypowiedzieć w dziale o pomysłach i sugestiach...
A o modzie prison break do SA dowiedziałem się ledwo wczoraj, więc macie wyczucie czasu :)
lsteam2009
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28-03-2009, 18:57

Re: Mody do gier

Post autor: lsteam2009 »

Hehehe :), miejmy nadzieje ze spotkam osoby tak miłe jak ty xD i dołączą do teamu, Prison Break jest planowany na Koniec maja.
Awatar użytkownika
ShikiMeltyBlood
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 08-02-2010, 11:24
Lokalizacja: Z Melty Blood

Re: Mody do gier

Post autor: ShikiMeltyBlood »

Dużo fajnych modów powstało do Gta San Andreas.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”