Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Playstation 3, Xbox 360 a może Wii? Który z Next-Gen'ów jest Twoim faworytem?

Sony Playstation 3
73
63%
Microsoft Xbox 360
31
27%
Nintendo Wii
4
3%
Nie interesują mnie konsole.
7
6%
Wolę upgrade'ować PC do grania w najnowsze tytuły
1
1%
 
Liczba głosów: 116

Awatar użytkownika
Angela
Student
Student
Posty: 48
Rejestracja: 17-04-2008, 14:37
Lokalizacja: Koszalin

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Angela »

Zastanawiałam się nad kupnem Wii, i może warto by kupić dla jakiejś dobrej gry.
Sadness of Sorrow.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

Angela pisze:Zastanawiałam się nad kupnem Wii, i może warto by kupić dla jakiejś dobrej gry.
No póki co to na Wii jest może z 5 dobrych gier a reszta to gnioty albo jakiś chłam z Marianem :P Gdyby jeszcze cena była rozsądna to może bym się skusił a tak to niech Nintendo spada na drzewo :hyhy:
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

Wsteczna kompatybilność z Gackiem + No More Heroes, Red Steel, jakieś Star Warsy i jakis Spider-Man + masa tytułów od SNK przemawia do mnie na tyle, ze chyba sobie sprawie prezent na święta :P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: KRELIAN »

Wii jest okii. Czekam na Dead Rising: Chop Till You Drop, bo mam chcicę na przetestowanie kosiarki w parku za pomocą Wiilota :hyhy: .
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

Nie wiem co wszyscy widzą w tym Wii, cena jak za X360 Premium a możliwości PS2. Jak ktoś nie ma co robić z kasą to spoko, można kupić ten złom ;) Na razie jedynymi wartymi uwagi grami na Wii IMO są- No More Heroes i Resident Evil: Umbrella Chronicles. Z zapowiedzi interesująco zapowiada się tylko Mad World, Red Steel 2 i nowy House Of The Dead (w dead rising grałem na X360 i raczej wersja na Wii mnie niczym nie zaskoczy).
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: KRELIAN »

Andżelinie się pomyliły tematy, a Wy już flirtujecie bez sensu. Od jeżdżenia po Wii są inne tematy. Szwagier za karę przenosi ten syf, a Wii i tak jest okii.

[ Komentarz dodany przez: Action: 29-08-2008, 21:29 ]
nie zrzucaj winy na bliźniego swego:p

[ Komentarz dodany przez: KRELIAN: 31-08-2008, 16:00 ]
pierwsze 9 piątków miesiąca zaliczone więc czasem można se pozwolić ;p
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

Test Wii w showshowshow-
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Yamada »

Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: KRELIAN »

Fajny nóż do obierania kartofli, przyda się w kuchni.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

Zastanawiałam się nad kupnem Wii, i może warto by kupić dla jakiejś dobrej gry.
Kwestia gustu. Jak już wspominałem (może nie czytałeś) , kupiłem jakiś czas temu Wii i nie powiem, jako sprzęt uzupełniający x0 i PS3, sprawuje się nieźle.

Poza tym kobiety wprost go uwielbiają. I nieistotne, czy to 14toletnia kuzynka, czy twoja druga połówka ( hmm, tylko co jeśli 14to letnia kuzynka jest kogoś połówką =)

Co z tym Wii nie tak spytasz? Otóż o ile na xo/PS3 można spokojnie przysiąść na kilka godzin , to o tyle z Wii będzie to raczej góra 40min.

Faktycznie, nieźle jest sobie tak pomachać Wiilot'em przed ekranem , ale ileż można, to raz, dwa za bardzo nie ma w co, tz. może nie tak, w co jest , jednak nie na taką skalę jak na prawdziwych konsolach nowej generacji.

I tak Wii u mnie się przez kilka miesięcy kurzyło aż do NMH a w następstwie po niej.... znowu.

Tyle czekamy na te skoki jakościowe , o których tyle się pisze. Na Wii tego nie uświadczysz. Nie ma i nie będzie tak pięknych pozycji jak Gears of War, czy Resident Evil 5.

Stąd, jeśli ktoś nie ma PS3/x0 , czy mocnego PC a chce się bawić jak przy PSX/Sat/PS2, niech zainwestuje w coś poważniejszego niż Wii. Samo WS i SMG nie wystarczą.
Komandos pisze:Nie wiem co wszyscy widzą w tym Wii, cena jak za X360 Premium a możliwości PS2. Jak ktoś nie ma co robić z kasą to spoko, można kupić ten złom ;)
Też nie o to chodzi do końca Komandos. Gdybym patrzył na moc obliczeniową , nie kupił bym DS, bo i po co , skoro mam PSP?
Podobnie jest z Wii, z tym że niezwykłość tej konsoli polega na uniwersalności i to pod każdym względem. Ludzie którzy nie mają pojęcia kto to jest Kratos, lub do jakiego gatunku ( i co to jest w ogóle ) Oblivion należy, będą się dzięki Wii bawić jak przy ET czy Buzz.

Jednak jest tak jak napisałem, to odskocznia od innych konsol.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: KRELIAN »

Sylvan Wielki pisze:
Otóż o ile na xo/PS3 można spokojnie przysiąść na kilka godzin , to o tyle z Wii będzie to raczej góra 40min.
Jak się widziało tylko WiiFit w singlu to pewnie tak :P.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

Na Wii mam kilkanaście gier i piszę jak jest. Wiilot'em można na upartego machać sobie i 14godz. ale chciałbym cię krln widzieć jak to wspaniale bawisz się na Wii , jak obok będzie leżało God of War III, Diablo III, Kill Zone 2, nowe CoD.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: KRELIAN »

Jeśli obok będą leżały te gry to pewnie je skończe, co nie zmienia faktu, że - pomijając party games - wciąż jest niemało tytułów, w które można grać godzinami na Wii - niekoniecznie na upartego. A że jest ich mniej/są też na PS3/X360? Taka polityka, cóż poradzisz.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

Zgadzam się, inaczej nie kupił bym SMG, czy NMH ( notabene polecam zagrać , jeśli ktoś twierdzi, że nie ma brutalnych i krwawych gier na ten sprzęt) , tylko .nowe buty przykładowo.

Uogólniam. na pewno to rozumiesz Krelian. Jednak jak patrzę na listę gier na poszczególne platformy, na które czekam (świnka skarbonka już niekoniecznie) , to jakoś Wii jest za .... za wszystkim. Od PC, poprzez PS3, x0 a nawet kieszonsolki - no, może już GBA od jakiegoś czasu nie karmie nowymi grami.

By nie być gołosłownym :
- nowe CoD;
- SC2;
- Castlevania: OoE;
- Diablo III;
- Dragon Age;
- Spore (no co, grałem jak na razie w "kreator" i przednia zabawa=);
- Project Orgins;
- S.T.A.L.K.E.R.
- KZ2;
- SF IV;
- T6 ( BR, czy co tam wyjdzie);
- VF5 R;
- LR2;
- nowe Pataponki;
- RE5;

Na każdy sprzęt coś tam kupie w najbliższych miesiącach, na Wii może nowe MP jak wyjdzie, choć i to mnie wypala ....
-
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: KRELIAN »

Tenchu na Wii zmiecie wszystko ... pod warunkiem, że nie zmiecie mnie poziomem trudności z Tenchu Z.

A powyżsżą listę można doprawiać jeszcze długo, ale szkoda czasu.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”