Saber rider and the star sheriffs

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
moshet
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10-09-2008, 13:25

Saber rider and the star sheriffs

Post autor: moshet »

Witam wszystkich. Pytanie może i głupie, ale przeszukałem sporo stron internetowych i natrafiłem na to wspaniałe forum. Otóż interesuje mnie serial z lat mojego dzieciństwa, bajka pod tytułem Saber rider and the star sheriffs (jeździec srebrnej szabli i gwiezdni szeryfowie). Obecnie ta bajka leci na kanate tele5 codziennie o godzinie 6:50 rano. Niestety ja nie mam kablówki i nie mam jak tego nagrywać, a na sieci znalazłem jedynie torrenta z angielskim dubbingiem, a interesowałby mnie polski dubbing, albo napisy po polsku, albo po angielsku, objętne, lecz sam nie moge nic znaleźć. Czy ktoś pamięta ten serial? Jeżeli ktoś wie, gdzie można to obejrzeć na www, ściągnąć napisy, albo coś innego przydatnego to prosze sie wypowiedzieć w temacie.

Pozdro


Jeżeli temat nie pasuje do kategorii to prosze administratorów o przeniesienie tematu do działu, w którym ten temat pasuje
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Saber rider and the star sheriffs

Post autor: Yamada »

Damn, takie starsze produkcje to na necie prawdziwe perełki bo bardzo rzadko ktoś je wrzuca. Jeżeli w dalszym ciągu nie będziesz mógł znaleźć tego serialu to zajrzyj na stronkę, wejdź na forum i zapytaj się tam. Pamiętam, ze kiedyś wrzucali oldschoole z lat nawet i 70'tych - być może mają poszukiwany przez Ciebie tytuł.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Saber rider and the star sheriffs

Post autor: Bury »

Jesli pasuja Ci napisy po angielsku ( wychodzi na to ze znasz ten jezyk) to czemu nie pasuje Ci wersja z angielskim dubbingiem>?
moshet
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10-09-2008, 13:25

Re: Saber rider and the star sheriffs

Post autor: moshet »

Bury mając napisy po ang z przyjemnością któryś z kolegów z bardzo mocnym angielskim pomógłby mi je przetłumaczyć, ewentualnie translator+ moje poprawki :)

Jak uda mi sie to jakoś załatwić, albo napisy albo polski dubbing to chętnie udostępnie :) Każda pomoc mile widziana :)

Czy nikt poza dwoma panami nie ma żadnych "rzeczy" związanych z saber rider and the star sheriffs?

[ Komentarz dodany przez: Dumian: 10-09-2008, 23:32 ]
Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim.
Ostatnio zmieniony 10-09-2008, 22:31 przez moshet, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”