Flashmob

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Flashmob

Post autor: Frizen »

Slyszal ktos z Was o tym ? :P Ja dzisiaj odkrylem takie cos wchodzac na strone ktora
kumpela miala w opisie ;) Dla tych co nigdy nie slyszeli o czyms takim :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Flash_mob
Dzisiaj sie dowiedzialem ze we Wroclawiu a konkretnie - w galerii dominikanskiej bedzie sie odbywalo cos takiego i powinno to wygladac jak na jednej z zakazanych reklam x-boxa:

Tutaj info dot. tego konkretnego Flashmoba
http://nasza-klasa.pl/profile/17747001

Co o tym sadzicie ? :) Moze juz nawet ktos byl na tym? Jak dla mnie to swietny pomysl i napewno bedzie przy tym kupa smiechu :hyhy:
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Flashmob

Post autor: Hakuzaijo »

Teraz coś najprawdopodobniej spierdzielę (nie zaglądałem na wiki) ale flash przeżywał swój okres rozkwitu w latach 2002 - 2003, potem przeszedł na inne kraje, potem ucichło o nim, no a teraz, wiadomo, po 6 latach przybył do Polski :)
Flashmob sam w sobie nie jest zły, pod warunkiem, że jest to spontan, a nie że zwołuje się go publicznie i wszyscy o nim wiedzą. Cała jego siła polega na tym, że w MAŁYM gronie informuje się każdy każdego (dupnym reklamom mówimy stanowcze NIE) i dzięki temu jest to Flashmob :)
Sam pamiętam jak po raz pierwszy widziałem jak ludziska w USA robili Flashmoba na ruchomych schodach (wszystkie schody zajęte, masakra widok) lub jak okładali się poduchami w Nowym Jorku ;)
Tak tytułem podsumowania, sam brałem udział w czymś na wzór Flashmoba. Tyle, że bardziej przypominało to Stickery albo Postery niż Flashmob, niemniej dało się widzieć nas w całej Polsce :) O co kaman? Drukowało się takie małe karteczki z napisem ,,I chuj" i przylepiało na bilbordy, plakaty reklamowe itp. ,,W czwartek dodatek do wyborczej" ,,I chuj", ,,Obniżka 30% w Media Markt" ,,I chuj", czaicie klimat? Dobre to były czasy :D Jak wygrzebię jakieś stare zdjęcia to może podeślę ;)
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Flashmob

Post autor: Cargo »

Hakuzaijo pisze:Drukowało się takie małe karteczki z napisem ,,I chuj" i przylepiało na bilbordy, plakaty reklamowe itp. ,,W czwartek dodatek do wyborczej" ,,I chuj", ,,Obniżka 30% w Media Markt" ,,I chuj", czaicie klimat? Dobre to były czasy :D Jak wygrzebię jakieś stare zdjęcia to może podeślę ;)
heh, dawno temu zapisalem pewnego jotpega na dysku :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Flashmob

Post autor: Hakuzaijo »

Też o tym mówię :) To były czasy, tej.
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Flashmob

Post autor: Frizen »

Dobre :hyhy:. Slyszalem tez o tego typu akcjach ale np. ze 10-20 osob zaczelo oddawac czesc posagowi Zeusa. Chcialbym zobaczyc mine przypadkowych widzow. :wstyd:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”