BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Post autor: Jo-Jo »

w sumie prawda ... Sol od Slasha jest inny .... przez co ąz takie kapuchy nie wchodzą xP ... ale cieszy mnie to, że Ky w AC jest całkiem ładnie dokoksowany ... co prawda usunęli mu tego dużego projectile'a na którym to się kapuchy opierały wcześniej, ale za to dodali kilka naprawdę fajnych ciosów ( przez co całkiem ładnie można nim w powietrzu walczyć :D ...

Shin - niech cię pozory nie mylą - mnie nigdy nie kręciło gadanie CD-KEY'ami do Windowsa w rozmowach o bijatyczkach :P
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Post autor: s[h/z]inden »

Jo-Jo pisze: Ky w AC jest całkiem ładnie dokoksowany ... co prawda usunęli mu tego dużego projectile'a
zajrzyj do CL (command list) a potem zrób 236 (czyli qcf) + D...
działa też w powietrzu ;p

btw, jak bedziesz grał Ky na mojego PO to się troszkę zdziwisz :)
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Post autor: Jo-Jo »

err... tobie napewno chodzi o tego dużego i wolnego ? ... hmm ... dziwne ... sprawdzałem i siakoś nie miaem tego ciosu _^_ ( być może jakoś specjalnie nie zwróciłem na to uwagi, bo nie gram Ky'em )

BTW - Shinden ... K**** MAĆ XD weź jesli możesz zbanuj Instatnt Kille ( przez to Gon wygrał ze mną na Asu >_> ... skillowo bym go pokonał >_> ... Ana, Krel i Shinmoteuchi świadkiem :P
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Post autor: KRELIAN »

No ta końcówka była fachowa. Zresztą teraz mi się przypomniało, że miałbym tam najbardziej niepoczytalnego Sola, gdyby nie przegrana w ćwierćfinale z jakimś kolesiem grającym po pijaku. Nic to, nietrzeźwy fristajl od wieków brał górę nad tym mniej :drink:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Post autor: Jo-Jo »

Krel - w takim razie na Bake zaopatrz się w kilka Sofii :3

[ Komentarz dodany przez: KRELIAN: 17-09-2008, 20:25 ]
Jakbym grał 'pro' w GG to bym się zastanowił ;).
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Post autor: s[h/z]inden »

Jo-Jo pisze:err... tobie napewno chodzi o tego dużego i wolnego ? ... hmm ... dziwne ... sprawdzałem i siakoś nie miaem tego ciosu _^_ ( być może jakoś specjalnie nie zwróciłem na to uwagi, bo nie gram Ky'em )

BTW - Shinden ... K**** MAĆ XD weź jesli możesz zbanuj Instatnt Kille ( przez to Gon wygrał ze mną na Asu >_> ... skillowo bym go pokonał >_> ... Ana, Krel i Shinmoteuchi świadkiem :P
1. tak, dużego i wolnego wykonujemy z dustem (r1 na defaultowym ustawieniu)

2. jezeli chodzi o instant kille, to nie są one jakimś 'przegięciem' w grze a ci co się na nie wpychają sami są sobie winni, bo to ma za duże opóźnienie i jest za bardzo karalne, żeby coś takiego banować... wg zasad turniejowych IK nie sa zbanowane, bo nikt nie jest na tyle głupi, żeby pozbawiać sie paska tensji, kiedy najbardziej mordercze kombinacje wykonuje się z RC/FRC

swoją drogą, dobrze jest znać IK przeciwnika, bo jak Ci nabija stuna, a Ty się ne wywiniesz, to IK masz na gwaranta i sam jesteś sobie winien ;p

niedługo będziecie mówić, że najbardziej przegięte postaci w GG to Pot, May iAxl, jestem tego pewien ;PP

jak macie do czegokolwiek wątpliwości, to walcie na gadu :)
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Post autor: Jo-Jo »

*sigh* jakbyś był na Asu to byś zrozumiał moje oburzenie IK ;) ( a dokładnie IK Pota kiedy to wydawało mi się że ma mniejszy zasięg ... ) ... poprostu używanie IK uważam za niezbyt fachowe i honorowe :P ( gdybym miał używać IK to każdą walkę [ z wyjątkiem tej z Łukaszem ] wygrałbym DESTROYED'em ... )
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Post autor: s[h/z]inden »

no cóż... to znaczy nie mniej nie wiecej, że nie zna się podstawy działania każdego IK ;)

a trzeba było ich powykańczać IK... to w GG mają grać nooby, kóre nie potrafią sobie poradzić z IK?

ale prawda, ze to IK Pota jest trudne dla osoby, która go nie zna... bo działa jak ściana z przodu i PO stojąc w miejscu, przez jakiś odcinek sek. sam jest (jednym) wielkim hitem .

ale co to za problem zablokować coś po airdaszu?? ;))

imo najlepsze IK w grze mają właśnie PO i MI (na kompa), MA i ZA ( na człowieka = rzut, gwarant po stunie). Jakkolwiek ich używanie służy tylko po to, by kogoś upokorzyć, albo jest akem ostatecznej desperacji...

wejdź sobie do treningu i popatrz na IK każdej postaci, oraz na arcade, np. spróbuj każdą postać nim rozwalić... im trudniej idzie, tym gorsze (na kompa) ik ma postać... a im czesciej je bedziesz używał (i nimi trafiał), tym szybciej dowiesz się, jak się przed nimi bronić (poznasz ich hitboxy, itp., itd.)

peace :)
w razie pytań odnośnie mechaniki/postaci walić do mnie na gadu, albo forum GGTP :)

[ Komentarz dodany przez: Action: 18-09-2008, 15:14 ]
Ja tylko dodam, ze od kilku postów piszecie o "maśle maślanym" ;)
Ostatnio zmieniony 18-09-2008, 13:15 przez s[h/z]inden, łącznie zmieniany 1 raz.
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Post autor: s[h/z]inden »

okej, sorki za double posta, ale przydałyby się jakieś zasady.

1. zabronione jest korzystanie z postaci EX (jak ktoś będzie chciał dowiedzieć się dlaczego, to pokażę mu na konwencie)
2. zabronione jest korzystanie z odmiennych stylów mechanicznych (GGX i GG mode), bo rozwalają mechanikę gry, wyłączają bursta, a na GG mode można wpisać IK w kombo.
3. zabronione są gold'y i black'i (postaci złote i czarne)
4. zabronione postaci - Kliff i Justice (bonusowe postaci; nie istniejące w normalnej arcadeowej części gry)
5. na życzenie kilku użytkowników forum (nie tylko Jo-Jo) na tym turnieju konwentowym zostaje zabronione korzystanie z ataków IK (Instant Kill; zwanych również Destroyer'ami)

Uczcie się grać porządnie :D

rozgrywka.

normalnie zawsze się gra jedną walkę na 2 rundy, ale zrobimy taki przekręt, że przy fazie eliminacyjnej (jeżeli będzie) i potem do ćwierćfinału gra się do 2 wygranych walk. potem półfinał = 3 walki i finał = 5 wygranych walk. Oczyiwście na 2 rundy :)

pytania?
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Post autor: Aserot »

Wszystko gra i buczy :P
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Hamtaro
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 22-08-2007, 08:59
Lokalizacja: Jeet Kune Do dojo

Re: BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Post autor: Hamtaro »

No no widzę ze Szinden zaczął tutaj trochę rządzić. Uważajcie wszyscy na niego jest całkiem niezły w te klocki z GG niech was nie zmylą jego głupio mądre gadki. Co do pojawienia się na Bace to ja odpadam niestety ale postaram się nadrobić na konie w Wawie. Szinden szykuj się na ostre lanie w stolicy.
Kyo says: "Kono teidoja doujinai kara...Honki de ikuze!" which means "So you aren't perturbed by just this...Let's go all-out!"
Ryu says "Koi!", this means "Come!"
Awatar użytkownika
shinmoteuchi
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 16-09-2007, 22:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Post autor: shinmoteuchi »

Hamtaro pisze:No no widzę ze Szinden zaczął tutaj trochę rządzić. Uważajcie wszyscy na niego jest całkiem niezły w te klocki z GG niech was nie zmylą jego głupio mądre gadki. Co do pojawienia się na Bace to ja odpadam niestety ale postaram się nadrobić na konie w Wawie. Szinden szykuj się na ostre lanie w stolicy.
Z kad sie tacy cfanicy biora, co Shind? :chytry:
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Post autor: s[h/z]inden »

shinmoteuchi pisze: Z kad sie tacy cfanicy biora, co Shind? :chytry:
z ggtp ;p
po prostu wszyscy mnie tam przygaszają, bo jak sie okaże niedługo, że jestem debesciak, to nie beda chcieli ze mną grać...

a co do hamtaro, to gra sie z nim b. kulturalnie, ale na forach lubimy sobie docinać ;p

A 'Sh1nd' to jeden z najlepszyc niemieckich graczy (Venom), do mnie wystarczy SH, albo SZ ;p

btw, od jutra zaczynam sobie przypominać jak się w to gra, bo nie mam zmaiatu nie łapać Was na APB na turnieju, i czardże dół-góra z biegu musze sobie przypomnieć ;p
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
shinmoteuchi
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 16-09-2007, 22:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Post autor: shinmoteuchi »

A, osoby ktore sie pojawia, prosze o kontakt na miejscu na telefon 510 636 331, bo nie bedziecie wiedzieli, gdzie turniej bedzie :)
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: BAKA 2008 - miniturniej GGAC+

Post autor: Jo-Jo »

hahahaha....nie będzie mnie =/
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”