Pożegnania

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Pożegnania

Post autor: Dismaster »

Nie latwo mi to pisac ale coz...

Przez caly ten czas gdy siedzialem na honmaru gralem z tymi i owymi, chcialem cos osiagnac. Kiedys myslalem ze dam rade zajac jakies powazne miejsce w waznym turnieju, wyroznic sie i ze caly moj czas spedzony przy padzie zaowocuje... a jednak mylilem sie i to bardzo.
Przyznaje ze mialem ambicje "stanac na pudle" w Bryan Cup a jednak nie udalo sie, i mysle ze to glownie przez stres jaki sie wiaze z walkami turniejowymi w moim przypadku. Za duzo nerwow stracilem grajac w turniejach i rywalizacjach tekkenowych i wpadlem na genialny pomysl, zeby wrescie z tym skonczyc. Tym samym rezygnuje z kazdych rozgrywek turniejowych. Nie wystepuje juz pod flaga honmaru ani zadnego innego "obozu gier online", koncze z Dismasterem i pewnie nie pojawi sie tez na honmar za duzo postow mojego autorstwa. Na ircu tez mnie juz nie znajdziecie (w ogole nie wiem co tam robilem, tam nikt nie mowi o tekkenie).
Oczywiscie grac nie przestaje (bo jednak kocham tikkena3), bede sie za pewne pojawial na kaillerze pod roznymi nickami ale nie interesuje mnie juz rywalizacja, chce sie cieszyc systemem tej gry i jej mozliwosciami, w zasadzie od poczatku powinienem tak zrobic bo przeciez to zabawa gra mnie najbardziej kreci a nie pkt.
Z osobami z ktorymi zawsze lubielem grac chetnie jeszcze sie umowie na sparingi ale pewnie juz nie tak czesto jak zawsze chcialem grac.

Na koniec chcialem podziekowac wszystkim z ktorymi moglem sie tu zetknac i zagrac troche sparow, dziekuje szefostwu bo bylo naprawde super. Poznalem tu wielu wspanialych ludzi i pewnie bede jeszcze z niektorymi w kontakcie bo szkoda mi takich znajomosci. Honmaru zawsze bylo dla mnie drugim domem i tak sie tu czulem. Nigdy tego nie zapomne (jak bym mogl zapomniec to przeciez ok. 2 lata mojego zyciorysu i sporo godzin z padem w lapie). Nie bede wymienial zadnych nickow osob z ktorymi mi sie super gralo czy gadalo, bo chyba za duzo by tego bylo. Mam nadzieje ze te niewymienione osoby wiedza ze o nie chodzi. To chyba tyle...
[center]THX[/center]

PS. W sumie to nawet nie "pozegnanie" tylko "do zobaczenia na servie"
PS2. Jak niepotrzebnie zalozylem temat to sorry, mozecie skasowac i gdzies to wjebac czy co tam chcecie z tym zrobic.
PS3. Naprawde nie jest latwo podjac taka decyzje i pisac takie rzeczy, ale jak sie to zrobi to czlowiek czuje sie swobodniej i jakis taki bardziej wyzwolony (przynajmniej w moim przypadku).
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Pożegnania

Post autor: Yamada »

Nawet jak bedziesz siedział na kailerze pod innym nickiem to i tak Cię poznam:P.

Podobnie jak ja nie masz "podziału" na style - grasz zawsze tak samo, czy to tur czy free play i dlatego nigdy nic nie wygrałeś (ja tysz:P). Tekken to niestety sępiarska gra wynagradzająca ubogi, tani, defensywny gameplay i jeżeli ktoś gra w niego ofensywnie to Z GÓRY jest na gorszej pozycji niż gracz defensywny - niestety taka jest ta gra.
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Pożegnania

Post autor: Aserot »

Dis walne pifko za twoje zdrowie i mam nadziej że zagramy jeszcze nie raz w T3, jak będziesz się włóczył po serwach to wal śmiało.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Pożegnania

Post autor: Arucardo_1 »

:drunk: Twoje zdrowie ;)
jak tylko pojawi się Tekken 6 (i nie będzie kaszaną) to wracam do tej gry i liczę, że spotkam cię jednak mimo wszystko na jakimś turnieju lub zlocie :) pozdro :)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Pożegnania

Post autor: yarosh »

w mordę aż łezka się kręci niedługo tu jestem a już tyle osób zaczyna znikać szkoda . godspeed :padam:
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Pożegnania

Post autor: szyper »

Dis szkoda ze rezygnujesz w jakims tam stopniu, ale to Twoja decyzja. Jak bedziesz chcial cos pograc to chyba masz moje gg ;) Zawsze sie przyjemnie z Toba gralo.
Yamada pisze:Nawet jak bedziesz siedział na kailerze pod innym nickiem to i tak Cię poznam:P.

Podobnie jak ja nie masz "podziału" na style - grasz zawsze tak samo, czy to tur czy free play i dlatego nigdy nic nie wygrałeś (ja tysz:P). Tekken to niestety sępiarska gra wynagradzająca ubogi, tani, defensywny gameplay i jeżeli ktoś gra w niego ofensywnie to Z GÓRY jest na gorszej pozycji niż gracz defensywny - niestety taka jest ta gra.
Tekken 3 nagradza, tu sie zgodze. W tk5 jest jest inaczej, nie chce mi sie wymieniac nickow graczy ktorzy obalaja Twoja teze..
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Pożegnania

Post autor: Yamada »

Tekken 3 nagradza, tu sie zgodze. W tk5 jest jest inaczej, nie chce mi sie wymieniac nickow graczy ktorzy obalaja Twoja teze..
No jest inaczej i dlatego pewnie dajecie sie jechac 12 latkowi grajacemu fengiem, 90% postaci wybieranych na turze to steve, feng itd, no i pół minuty gibacie sie po arenie zeby puscic jakies mega emocjonujace 1,2.
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Pożegnania

Post autor: szyper »

yyyy, byles kiedys na turnieju t5? i tak w ogole to co to za roznica ile on ma lat (ma 13)? spoko, jak bije ryana harta to rzeczywscie dziwne ze mu sie "dajemy" jechac. Ten 13 latek nie gra moze pieknie, ale nie gra tez tak jak napisales. Bardzo ofensywnie, wiele ciosoww stosuje i nie sepi. A co powiesz jeszcze na takich ludzi jak: TbT, gajda czy borys? Poza Polske juz mi sie nie chce wykraczac bo np w Anglii top gracze kopletnie nie graja tak jak napisales..
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Pożegnania

Post autor: Yamada »

Byłem wyobraź sobie, ale z racji tego że walki turniejowe w tą grę się ogląda mega chu.jowo z reguły zajmowałem się innymi sprawami. Ludzie ja wiem, ze chcecie bronić swojej ulubionej gry, ale to nie zmienia tego, ze w niej się sępi na wybitkę i gra na prawie, ze tylko na same bzdetowate, bezpieczne zagrania.

Wymienionych panow znam, z TBT rozegrałem na pewno wiecej walk jak Ty:). Uważam go za najkreatywniejszego gracza w Polsce bo gra po prostu bardzo dobrze. Borys gra w opisany przeze mnie sposób, z Gajdą w T5 nie grałem bo nie gram w to od bardzo dawna;].
Obrazek
Tefal
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 18-03-2008, 06:55

Re: Pożegnania

Post autor: Tefal »

wolnośc słowa , każdy mówi to co chce i jego sprawa(osobiście wole jak ktoś co najwyżej mi napisze nara)
Awatar użytkownika
Nadra
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 13-04-2007, 06:41
Lokalizacja: Ciechanów
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: Pożegnania

Post autor: Nadra »

Nie myślałem, że coś takiego nastąpi, ale jednak.

Może nie jestem jakimś znanym na tym forum, ale pożegnać się wypada.

Lańsko, które otrzymałem w All-Star Tour spowodowało, że zacząłem rozmyślać nad swoim poziomem. Chciałbym go poprawić jednak wyskakuje bariera. Mianowicie szkoła. Złe wyniki w nauce przyczyniły się, że muszę zrezygnować z przyjemności i wziąść się do roboty. Jednak na forum czasem będę zaglądał sprawdzić jak ludzie żyją. A co do sceny Tekkena. Na pewno wrócę. Obiecuję ;)

Dzięki i do zobaczenia.
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Pożegnania

Post autor: Dismaster »

A jednak temat jeszcze i mi sie przyda. Skonczylem z tk3 (o boze wreszcie! :D ) i nie zamierzam juz do tego wracac, wiec jak cos to sie nie dziwic ze mnie nie ma na serwerach czy cos tam. Na honmaru i tak bede siedzial, ale o graniu nie ma mowy. Dzieki wszystkim ktorzy ze mna grali i czerpali z tego jakas przyjemnosc. PaPa! :D
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Pożegnania

Post autor: Frizen »

Czyli cos zupelnie odwrotnego niz w poscie otwierajacym :P
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Pożegnania

Post autor: Yamada »

Dismaster pisze:A jednak temat jeszcze i mi sie przyda. Skonczylem z tk3 (o boze wreszcie! :D ) i nie zamierzam juz do tego wracac, wiec jak cos to sie nie dziwic ze mnie nie ma na serwerach czy cos tam. Na honmaru i tak bede siedzial, ale o graniu nie ma mowy. Dzieki wszystkim ktorzy ze mna grali i czerpali z tego jakas przyjemnosc. PaPa! :D
Jaaaaaasne:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Pożegnania

Post autor: Phantom »

Od dłuższego czasu nie grywam już w t3 online tyle że jakoś tak zapomniałem posta tu walnąć. Ehh ta skleroza :P
Power dream within your finger
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”