Tekken 6: Bloodline Rebellion

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
MatiByd
Master
Master
Posty: 259
Rejestracja: 27-07-2008, 07:29
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: MatiByd »

Komandos pisze:No i stało się- T6 oficjalnie potwierdzony na X360 :P Premiera na jesieni.
http://www.giery.eu/news/tekken-6-na-xboxa-360-11995
Mamy przejebane przez wielkie P
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: kemot722 »

Dlaczego p... ? jeśli obie konsole zaoferują rozgrywkę w sieci, to gracze "xboxowi" nie będą musieli kupować PS3, a posiadacze PS3 będą mieli z kim sprawdzić swoje skille w większej ilości. Kuma syty i owca cała ;)
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Mr_Editor »

Tekken 6 ukaże się na obu platformach jednocześnie jesienią przyszłego roku.
Czyli w 2k9? fes xD
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Slayer »

W ch** czasu do wydania T6, a myślałem że pod koniec bierzącego, lub na początku przyszłego roku już będzie można grać. Ja jestem fanboyem, ale nie denerwuje mnie fakt, że tekken (jedna z serii która jest kojarzona z PS), również będzie na x360. Może dla tego, że uważam te konsole za tak samo dobre i nie trudziłem się w porównywanie ich. Dalej nie zmieniam zdania co do kupna, której konsoli. Teraz gdy ( można już chyba powiedzieć ) ostatni bastion zostanie zdobyty przez x360, sony wreszcie zacznie coś robić, żeby przyciągnąć ludzi i na słowach nie będzie się kończyło.
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: KRELIAN »

Złośliwi już twierdzą, że GOW 3 będzie na iXa :P. Giet redi for de nekst batel!
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
MatiByd
Master
Master
Posty: 259
Rejestracja: 27-07-2008, 07:29
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: MatiByd »

kemot722 pisze:nie będą musieli kupować PS3
Właściwie to tak.X360 właściwie jest tańszy,
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: szyper »

szyper napisał/a:
Ja bym wolał zwykłą szóstkę od BRki, ale dobra, olać. Niech już to wyjdzie...


A to niby czemu? Tekkena 5 też wolisz od DR?
Proste, podobała mi sie tradycyjne szóstka strasznie w akcji. W BRze bedą sporo obcinać (juz widzę ze sie biora za mishimy, a imo lepiej zeby to najbardziej skilllowe postacie byly najmocniejsze, ale nie, pewnie jakies gow'no jak marduk bedzie wymiatac..).

Tak czy siak zarabiste info ze wyjdzie na xa.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Komandos »

Widzę, że wszyscy tacy podnieceni tym, że Tekken wychodzi na xboxa, że nikt nie zauważył, że Namco Bandai znów robi nas w ciula i do premiery T6 poczekamy sobie jeszcze prawie rok (przypominam, że premiera została zapowiedziana na jesień 2009) :/
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: simian_raticus »

Jeszcze się okaże, że T6 będzie wyglądał ładniej na X360 niż na PS3 ;]
Ale wątpię żeby posiadacze konkurencyjnych platform mogli grać ze sobą online ;]
A ten rok czasu to strzeli jak z bicza ;]
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: szyper »

komandos, kazdy wie ze trzeba bedzie wiecej poczekac, ale nie chce plakac na forum jak jest mi zle z tego powodu.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Sylvan Wielki »

namco chce zarobić więcej. Nic poza tym. Tylko by nie wydano tak niedopracowanego tytułu jak SC2 przez status MP.
Awatar użytkownika
MatiByd
Master
Master
Posty: 259
Rejestracja: 27-07-2008, 07:29
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: MatiByd »

Komandos pisze:znów robi nas w ciula
Czyli mogę zapomnieć o tym że T6 wyjdzie w grudniu w Europie.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Arucardo_1 »

Może przenieście tutaj posty dot. tej gry z tematu o Tekkenie 6 bo to jednak nie zwykły Tekken 6 a inna gra...

Po obejrzeniu tego trailera się załamałem. Nowe postacie (może poza Larsem) ewidentnie zasysają i zupełnie do Tekkenanie pasują -zwłaszcza ta panna w różowych włosach - OMG), nowe itemy to żal.pl i rozpacz.com - (zwłaszcza różdżka Xiao, oni chcą zrobić bijatykę czy Pokemony?), ogólnie muszę przyznać poczucie humoru Namco jest dość dziwaczne... a co do gry, wydaje mi się, że będzie po prostu... dziwna. Jestem rozczarowany.

Wiem, że jeden trailer to jeszcze nie gra, ale ten akurat dość dużo o niej mówi. A jakie jest Wasze zdanie?
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Sajin
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 83
Rejestracja: 05-04-2008, 07:04

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Sajin »

Tekken 6 jest tworzony przez NamcoBandai, a nie Namco. I właśnie widać wyraźne wpływy Super-Dragon-Ballowego Bandaia na kompletnie różną od DB serii Tekken. Różowowłosa lala i mastah mroczny emo/got Szwed.
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Slayer »

Arucardo pisze:Może przenieście tutaj posty dot. tej gry z tematu o Tekkenie 6 bo to jednak nie zwykły Tekken 6 a inna gra...

Po obejrzeniu tego trailera się załamałem. Nowe postacie (może poza Larsem) ewidentnie zasysają i zupełnie do Tekkenanie pasują -zwłaszcza ta panna w różowych włosach - OMG), nowe itemy to żal.pl i rozpacz.com - (zwłaszcza różdżka Xiao, oni chcą zrobić bijatykę czy Pokemony?), ogólnie muszę przyznać poczucie humoru Namco jest dość dziwaczne... a co do gry, wydaje mi się, że będzie po prostu... dziwna. Jestem rozczarowany.

Wiem, że jeden trailer to jeszcze nie gra, ale ten akurat dość dużo o niej mówi. A jakie jest Wasze zdanie?
Już rozmawialiśmy o tym w temacie T6. Przeczytaj dwie ostatnie strony, może 1,5.

Jeszcze chciałem dodać, że nie mam nic przeciwko jednej lub dwóm postaciom na rozluźnienie. W T3 był szalony doktorek i gon i nikt nie narzekał. Co do Larsa, to nie mogę na niego patrzeć, ciągle mam wrażenie że wyrwali go z power rangers, te ruchy wyprostowana ręka, traktuje ją jak niby miecz. Nie wiem jak to ująć. I jeszcze to podbicie, po ktorym szybko biegnie za przeciwnika, odwraca sie i udeża, też to jest jakiś cios z dupu.
Zawsze niewidoczny na gg.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”