Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Playstation 3, Xbox 360 a może Wii? Który z Next-Gen'ów jest Twoim faworytem?

Sony Playstation 3
73
63%
Microsoft Xbox 360
31
27%
Nintendo Wii
4
3%
Nie interesują mnie konsole.
7
6%
Wolę upgrade'ować PC do grania w najnowsze tytuły
1
1%
 
Liczba głosów: 116

Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Yamada »

Nie no kto narzekał na te bycze 8 mega na memorce od PS2, gdzie combo "jakieś gta" + "jakiś PES" + Fatal Frame zżerało jakieś 70-80% wolnego miejsca. Przecież te 8 mega to tak dużo.
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: SubZero »

Dorzuć do tego jeszcze 4-megowy save z Gran Turismo 4 i mamy pełnię szczęścia :D
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

A jak było jeszcze wcześniej z Diablo i PSX? Cała karta na jedna grę.
Ale to już przeszłość.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

Małe info - New Xbox Experience będzie potrzebowało 256mb wolnej pamięci... pozdrowienia dla użytkowników memorek. ;)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Yamada »

Action pisze:Małe info - New Xbox Experience będzie potrzebowało 256mb wolnej pamięci... pozdrowienia dla użytkowników memorek. ;)
128mb;].
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

a dokładniej:
xboxonline.pl pisze:Kiedy pojawiły się informacje o zapotrzebowanie na pamięć nowej aktualizacji Dash'a w internecie zawrzało (także u nas). Microsoft wydał jednak oświadczenie, że dla wszystkich nieszczęśników będzie miał doskonałe rozwiązanie. Jak zapowiedział tak zrobił. Po pierwsze zapotrzebowanie na pamięć spadło do 128 MB (pierwsze informacje mówiły o 256MB). Po drugie, Gigant w USA uruchomił stronę na której można, po sprawdzeniu numeru konsoli (Arcade, Core) zamówić za darmo kartę pamięci o pojemności 512 MB lub za niespełna 20 $ - 20 GB dysk z odzysku. Czekamy na podobną akcję w Europie
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

MGS4 wychodzi na Xboxa. Sony is dead :D
ps. chce ktoś kupić PS3? :P
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

"Rozważamy MGS4 na x360" jest dalekie od "wychodzi". A jeszcze dalsze od "Sony is dead".
Nawet bez MGS4 PS3 ma się czym bronic. Chyba ,że ktoś nie uznaje pozycji takich tytułów jak GT5, KZ2, GoW 3.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

To był oczywiście taki mały żarcik :P PS3 ma jeszcze wiele ciekawie zapowiadających sie gier na wyłączność z czego najbardziej czekam na Yakuze 3, Uncharted 2, GOW 3 i Heavy Rain.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Yamada »

Ta akcja MS z 20GB dysiorami to super pomysł. Jak coś takiego będzie w Euro (a pewnie będzie) to bez namysłu biorę dysk za grosze, kupuję WD Scorpio 120GB, przerabiam go i wkładam do kieszeni po 20stce;]. Póki co memorka mi styknie - gram w całe 2 gry, nie bawię się w download demek (za stary jestem już aby się jarać demkami...) i jest git;].
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Slayer »

Ja się jeszce zastanawiam jak przy obu konsolach (chodzi mi tutaj o ps3 i x360) ma się gra przez internet. Czy w przypadku tych obu konsol są jakieś problemy? Za jakieś dwa tygodnie będę kupował konsole i ciągle nie wiem którą.
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Ana »

Pytanie na poważnie, bo nie jestem w temacie: jakie są jrpgi na PS3? Poza Disgaeą i, niebawem, Eternal Sonatą
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

Na razie to chyba nie ma nic z tego gatunku na PS3 :P
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

Komandos pisze:To był oczywiście taki mały żarcik :P PS3 ma jeszcze wiele ciekawie zapowiadających sie gier na wyłączność z czego najbardziej czekam na Yakuze 3, Uncharted 2, GOW 3 i Heavy Rain.
Mój znajomy tak x boystwem przesiąkł , że stwierdził, iż PS3 to dno i zgon, bo stracilo MGS4.

....

Spytałem grzecznie,że x360 stracił np. Bioshock i nikt nie bredzi "x0 R.I.P.", poza tym sprzęt Sony ma jeszcze / bedzie miałogro fantastycznych pozycji - vide Raczet i Klank , Kill Zone2, GoW3, GT5 i masę innych na wyłączność a wiele hitów bedzie miało status wieloplatrormowych ( CoD5).

Stwierdził, że PS3 i tak zgon bo przecież , GT5 jeszcze nie ma , GoW 3 późno wyjdzie.
Spytałem, czemu 4 miesiące temu nie pisał,że nie na GoW 2 też sobie nieco poczeka i nie płakał.

Chłopiec aż tak się poirytował że dał ban na komunikatorze.
sigh....jak ktoś już kupi sobie tego x360 i ma tylko jego, bardzo często coś złego się dzieje z ludźmi.
Ana pisze:Pytanie na poważnie, bo nie jestem w temacie: jakie są jrpgi na PS3? Poza Disgaeą i, niebawem, Eternal Sonatą
Przykładowo Demon's Souls.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

Wg moich przemyśleń - PS3 jeszczedo niedawna stało na poziomie Xboxa 1 dla PS2... a teraz spadło do poziomu DC.

Wydaje mi się głupotą zakupienie PS3 "na świeżo" czyli przed zakupem innej konsoli, w tym wypadku X360 (no chyba, że ktoś nie ma co robić z kasa i kupuje konsolkę dla jednej gry vide Yamada i X360 dla SC4:P). Naprawdę, można jeszcze długo się upierać ale X360 po prostu zjadł PS3 tak jak to Sony wcześniej robiło z M$ czy Segą. Co z tego, że PS3 ma jeszcze parę niezłych tytułów exclusive? DC i X1 tez miało kilka (Shenmue, FV, Halo, Ninja Gaiden...). Jedynym sensownym powodem dla którego miałbym kupic PS3 to naped BluRay.:)



P.S. Czekam na jakichś mistrzów, którzy nazwą mnie fanboyem M$:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”