Filmy

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Aserot »

Co do filmów zachęcam do obejrzenia "Mirrors" może nie jest to jakiś bardzo mroczny horrorek ale klimacik niezły, story też nie najgorsze. Od taki powyżej przeciętnej film z tego gatunku jakich jest teraz masa a co z tym idzie dużo łatwiej trafić na kicz.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Filmy

Post autor: Hakuzaijo »

Aserot pisze:Co do filmów zachęcam do obejrzenia "Mirrors" może nie jest to jakiś bardzo mroczny horrorek ale klimacik niezły, story też nie najgorsze. Od taki powyżej przeciętnej film z tego gatunku jakich jest teraz masa a co z tym idzie dużo łatwiej trafić na kicz.
Ale kilka scenek pozytywnie daje radę, co nie ;)? Chociaż, WIĘCEJ GORE, NA BOGA :chytry:
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Komandos »

Nikt nie wierzył, że taki film powstaje a tu proszę :P Zapraszam do obejrzenia trailera filmu 'Dragon Ball' :hyhy: -
http://www.kungfucinema.com/?p=3267
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy

Post autor: AK »

dziadostwo ten dragon ball bleeee.

jak ktoś lubi film "że życie ma sens" to na internet została wrzucona niedawno wersja reżyserska o godzine dłuższa od kinówki.
dla mnie nie koniecznie lepsze ale napewno warto obejrzeć :)
http://video.google.com/videoplay?docid ... sens&emb=1
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Mr_Editor »

Wracając do filmów pokroju Fast & Furious to ostatnio wychaczyłem jeszcze jedną spoko produkcję... mianowicie Fats Track: No limits Krytykiem filmowym może nie jestem i mój gust jest "inny" ale mi się film podoba ;)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Komandos »

Obrazek

The Machine Girl

Polecam ten obraz osobom lubiącym mocne gore. W jednym zdaniu można ten film określić jako połączenie The Story of Ricky z Grindhouse: Planet Terror.
Fabuła jest trochę zakręcona: Syn szefa Yakuzy/Ninja z klanu Hatori Hanzo zabija brata głównej bohaterce a ją samą pozbawia ręki. W ramach zemsty dziewczyna montuje sobie karabin maszynowy w miejsce reki i z pomocą przyjaciółki mści się na oprawcach. Najmocniejszymi punktami filmu są dość dobre sceny gore i bohaterka w stroju japońskiej uczennicy :P
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Filmy

Post autor: Hakuzaijo »

Komandos pisze:
Polecam ten obraz osobom lubiącym mocne gore. W jednym zdaniu można ten film określić jako połączenie The Story of Ricky z Grindhouse: Planet Terror.
Fabuła jest trochę zakręcona: Syn szefa Yakuzy/Ninja z klanu Hatori Hanzo zabija brata głównej bohaterce a ją samą pozbawia ręki. W ramach zemsty dziewczyna montuje sobie karabin maszynowy w miejsce reki i z pomocą przyjaciółki mści się na oprawcach. Najmocniejszymi punktami filmu są dość dobre sceny gore i bohaterka w stroju japońskiej uczennicy :P
Łe.. weź, ludziom kit wciskasz. Słabe toto jest :3 No, może rzeczywiście główna bohaterka + kilka patentów miło smyra ego widza tak całość jest mocno poniżej przeciętnej :/
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Komandos »

Pamiętaj, że każdy ma swój gust. Tobie podobały się 'Cmentarne Wrota' a dla mnie ten film to dno dna :P The Machine Girl to niezłe gore i jak ktoś lubi takie klimaty to może śmiało zobaczyć.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy

Post autor: AK »

dla mnie dość kiepskie gore, raczej ostre zianie z tego jest. ale też do czasu bo poźniej to już nawet nie jest śmieszne, lipa się robi straszna.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Filmy

Post autor: Hakuzaijo »

Komandos pisze:Pamiętaj, że każdy ma swój gust. Tobie podobały się 'Cmentarne Wrota' a dla mnie ten film to dno dna :P The Machine Girl to niezłe gore i jak ktoś lubi takie klimaty to może śmiało zobaczyć.
Ja mówiłem coś o Cmentarnych Wrotach? Hmm... zabawne, ale nie mogę sobie przypomnieć. Chyba, że na PE forum ale to wtedy gasiłem jakiegoś leszczyka, co za pożal się boże jakiegoś znawcę horrorów uważał. Niemniej, słaba jest machine IMO i tyle.
BTW jak lubisz horrory to kolejny podcast z pewnością przypadnie ci do gustu ;)
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Komandos »

Dzisiaj byłem w kinie na filmie Max Payne. Miałem iść na SAW 5 ale kumpel mnie przekonał na Maxa i się zawiodłem niestety :/ Film ogólnie bardzo przeciętny. Historyjka jakich wcześniej było setki, słabe aktorstwo (jak zobaczyłem 'Sucre' to się nie mogłem powstrzymać od śmiechu), kiepskie sceny akcji (i tak jest ich niewiele). Spodziewałem się w miarę zjadliwego filmu z dobrymi strzelaninami i niezłymi efektami specjalnymi a dostałem przegadanego gniota. Zdecydowanie nie polecam, szkoda kasy i czasu na ten shit.
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Filmy

Post autor: Hakuzaijo »

Komandos pisze:Dzisiaj byłem w kinie na filmie Max Payne. Miałem iść na SAW 5 ale kumpel mnie przekonał na Maxa i się zawiodłem niestety :/ Film ogólnie bardzo przeciętny. Historyjka jakich wcześniej było setki, słabe aktorstwo (jak zobaczyłem 'Sucre' to się nie mogłem powstrzymać od śmiechu), kiepskie sceny akcji (i tak jest ich niewiele). Spodziewałem się w miarę zjadliwego filmu z dobrymi strzelaninami i niezłymi efektami specjalnymi a dostałem przegadanego gniota. Zdecydowanie nie polecam, szkoda kasy i czasu na ten shit.
I tu się podpisuje obiema rękoma pod tym stwierdzeniem. Kaszana totalna wyszła, że aż żal.
Co do samego Saw V - to już jest brazylijska telenowela... żal, kur**, żal... Unikać jak ognia!
Dobrze, że nie muszę wydawać kasiorki na kino :oczami:
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Komandos »

Wczoraj oglądałem RE: Degeneration. Filmik ujdzie, ale bez rewelacji. Graficznie wypada dosyć słabo, do tego jest zbyt kolorowo. Oglądałem po północy ze zgaszonym światłem i nie było mowy o jakimkolwiek strachu. Fabularnie, do bólu standardowo. Ogólnie pozycja obowiązkowa dla fanów serii ale reszta może się rozczarować. Moja ocena 6/10.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Filmy

Post autor: Sylvan Wielki »

A film "Kwarantanna" ktoś może widział już? A jak tak , to jak się (nie)podoba.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: SubZero »

Nowy trailer Dragon Ball'a :D
Piccolo nawet nie wygląda źle :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”