Pomocy!! PROSZE

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
gaba140
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 23-10-2008, 10:41
Lokalizacja: Starachowice St-Ce

Pomocy!! PROSZE

Post autor: gaba140 »

Przeczytałem oba poradniki i zrobiłem to co trzeba M.in włączyłem expse confing-wizard guide confing>> to 1 co było i next potem pete's dx6 d3d driver 1.67 confing zrobilem co trzeba i Next potem no sound 0.4 i next potem Expse cdr wnt/w2k core 1.5.2. i next potem ustawiłem swojego pada i next no i done teraz confing-sound wchodze i no sound 0.4 odznaczam all i klikam OK wyłączam i włączam expse no i confing-memory card w obu daje select i TK3online.mcr i klikam ok restartuje expse i daje File Run iso-TK3ONLine klikam refresh list a na góże Error requesting server list.Co mam zrobić żeby muc zagrać online z wami prosze !!!!!!!!. Ah zapomnialem jeszcze confing-netplay no i to pad coś tam i ok restartuje expse run iso TK3online no i właśnie ten błąd pomocyyy
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Pomocy!! PROSZE

Post autor: SubZero »

Widać coś słabo czytałeś te poradniki...
https://www.honmaru.pl/artykuly.php?id=tk3online - Uwagi/FAQ, 8 podpunkt.
Awatar użytkownika
gaba140
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 23-10-2008, 10:41
Lokalizacja: Starachowice St-Ce

Re: Pomocy!! PROSZE

Post autor: gaba140 »

SubZero pisze:Widać coś słabo czytałeś te poradniki...
To też czytałem ale muwie ci że nicccccccc a tak w ogóle to może spara zagramy ?? na jakimś normalnym servie
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Pomocy!! PROSZE

Post autor: kemot722 »

Miałem coś podobnego jak miałem na DaemonTools aktywny obraz płyty i próbowałem jednocześnie odpalić ISO na ePSXe. Oczywiście demontaż obrazu w Deamonie pomógł.
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Pomocy!! PROSZE

Post autor: Lukas »

gaba140 po co się bawić config wizardem, skoro jest zrobiona instalka, która spisuje się świetnie? O.o

Odinstaluj wszystko, ściągnij to https://www.honmaru.pl/download/index.p ... view&id=13
zainstaluj według tego https://www.honmaru.pl/artykuly.php?id=tk3online i śmiga - bez kopania w "zaawansowanych" opcjach.

edit: mój bląd! - przeczytałem cały post gaba i:
nie sciągnie ci tej listy serwerów, bo nie działa główny serwer kaillery, który za tą listę odpowiada - znajdź sobie ip dziąłających serweróww google wpisując:
kaillera servers
Aha i zezwól w firewallu na epsxe.exe.

A na przyszłość mniej spamu, a więcej konkretów, czyli : Error requesting server list!
i o tym już było:
viewtopic.php?t=1562

edit2(autokrytyka):I kto to mówi o mniejszej ilości spamu? xD
Awatar użytkownika
gaba140
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 23-10-2008, 10:41
Lokalizacja: Starachowice St-Ce

Pomocy!! PROSZE

Post autor: gaba140 »

oka chłopaki dzięęęęęki już działa tzn lista niewyszukuje ale już rozegralem 1 spara i wygrałem 17-3:DD:D

[ Dodano: 23-10-2008, 16:58 ]
gaba140, temat do zamknięcia
Zablokowany

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”