Fan Arts

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Fan Arts

Post autor: JJxenon »

Ana pisze:JJXENON napisz po prostu że mi się nie podoba, a nie bawisz się w podchody


jutro edytuje i napisze dokładniej

Twarz w tle wyszła Ci ok, ale ten profil imo jest straszny. Widać, że jest mocno wzorowany na oryginalny, a oryginał jest moim zdaniem, bardzo delikatnie mówiąc, zepsuty tak mocno jak to tylko się da. Tak samo bardzo nie podoba mi się biust, zbyt trójkątny, ale to tylko męska fantazja artysty :P

Szczegóły godne podziwu

Poza tym bardzo nie podoba mi się Twoje podejście do swoich prac, uważasz że każda z nich jest idealna i godna podziwu. Nie jest.
Ana nie miałem na myśli Ciebie z tymi podchodami , po prostu na Deviant Art dwie osoby od DOA mówią mi że ta Kas w tle ma za małe usta ( no cóż ja chciałem taką a Kasumi nie musi wyglądać jak ideał z gry co zresztą pisałem Ci kiedyś przy innej )
Po drugie sory ale ja nie twierdzę że moje prace są idealne , nie napisałem że ta też jest idealna i na Digarcie i Deviańcie możesz zobaczyć dowody w postaci moich komentarzy które pisałem do innych Osób oceniających mi tą pracę ( dokładnie słucham wszystkich i analizuję co można by dopracować na cieniowanej wersji )
Zgadzam się że oryginalny profil z DOA nie jest najwyższych lotów i biust jednak mogłem bardziej zaokrąglić , choć Fani DOA piszą mi że za mały ? o-O ( nie chcę z niej drugiej Izki robić z SC , to taka moja wersja Kas która ma tylko DD bo powyżej 90 cm to panny z DOA mają na luzie , a Ayane to już zamiata jak na swój wiek
A za szczegóły Dziękuję :)
Ostatnio zmieniony 21-03-2010, 15:34 przez JJxenon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Fan Arts

Post autor: Hakuzaijo »

Hłe, hłe... twoja wypowiedź jest już na drugiej stronie (zasłoniła mnie), więc ja tylko powiem jeno że wcześniej wrzuciłem parę obrazków :3 Dziękuję za uwagę :3
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Fan Arts

Post autor: JJxenon »

Hakuzaijo pisze:Hłe, hłe... twoja wypowiedź jest już na drugiej stronie (zasłoniła mnie), więc ja tylko powiem jeno że wcześniej wrzuciłem parę obrazków :3 Dziękuję za uwagę :3
Chciałem tylko wyjaśnić parę kwestii :)
Co do Twoich obrazków Hakuzaijo to moim zdaniem masz naprawdę wspaniały styl do rysowania komiksów ( nie myślałeś o tym na poważnie bo ja do tego się nie nadaję )
Podoba mi się w nich to że one żyją ( tak mam rację ) są żywe i narysowane świetną komiksową kreską ;) . Ja raczej rysuję albo Fan Arty albo ostatnio przyuczam się jeszcze do wypełniania tłem prac ( może niedługo pokażę jakiś krajobraz , choć wielki nie będzie bo to wycinek do tła postaci
Ostatnio zmieniony 21-03-2010, 15:38 przez JJxenon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Ana »

Haku masz we mnie Fana Twoich prac :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Fan Arts

Post autor: Hakuzaijo »

No cóż, miało być jak licznik odwiedzin przekroczył 10000 ale tak się złożyło, że już ponad 11000 jest :) więc daję taki a nie inny opis (choć łącząc w całość z innych for - ponad 17000 :D). Dla niektórych to może i niewiele, ale dla mnie to bardzo dużo jak na troszkę ponad pół roku działalności kącika. Za wszystkie wejścia - wielkie dzięki. BTW w lutym pierwsze urodziny kącika (jak Bóg da to może wyrobię się na ten termin z ,,a little suprise" - na smaka; wczesny okropniście szkic ale zapał mam wielki i rodzi się coś w mej główce więc zapewne tym razem się zmobilizuję http://img443.imageshack.us/img443/4594/dsc0013on0.jpg )

Luźne szkice, pośród których jestem gdzieś ja :3

http://img514.imageshack.us/img514/3962/dsc0010oa7.jpg
http://img239.imageshack.us/img239/4238/dsc0011jv4.jpg
http://img338.imageshack.us/img338/6726/dsc0012ip1.jpg

PS. Tak, tak aktualnie wyglądam ;)
PS2. Jeszcze raz - wielkie dzięki :peace:
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Ana »

Haku Ty komiks rysuj :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Fan Arts

Post autor: Hakuzaijo »

Ana pisze:Haku Ty komiks rysuj :P
No właśnie w tym rzecz, że zamierzam. Plan jest taki (very alpha ver. ;) ): Po wymianie studentów, niezłomny Haku ląduje na obcej ziemi zwanej Jp. Pech chce, że jakimś cudem zamiast do normalnego akademiku (nieletnie japonki i te sprawy), trafia na dom zamieszkały przez: farmera lubującego się w zielu, Otaku, członka Yakuzy oraz starego (oni zawsze są starzy) ,,miszcza". Nom, to taka 5 z pewnością przyniesie wiele dziwacznych przygód :) (a jako sam ja, nie muszę jakoś szczególnie wymyślać dialogów - w końcu to ja :P). Tak czy siak, zakupów pewnych dokonałem, więc możecie się spodziewać poprawy grafiki (W KOŃCU!!!), sprawa ,,doradztwa graficznego" też już załatwiona, jedynie posada scenarzysty jakby nie obsadzona. Tak więc, apel - masz ochotę/siły/pomysły wspomóc dobrze zapowiadający się komiks, daj znać na gg: 11766500 bądź napisz co ci serce podpowiada w kwestii zawirowań historii ;)
Liczę na odzew :3

PS. Mr. Y - spokojnie, twój (nasz) projekt nadal jest aktualny. Czekam aż dać znać na skype cobyśmy mogli zawojować tereny o których marzysz :) Jakbyś był na tak w kwestii tego co przeczytałeś przed momentem, to znaczy, że moja część antologii jest zarezerwowana; teraz tylko ty powiedz co chcesz stworzyć i wspólnie zabierzmy się do roboty.
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Milly »

No..to historia na medal! Nietuzinkowa na pewno :)
Sama pisuję rochę do RPG więc wiem jak jest ciężko coś wymyśleć. Mam nadzieję, że 'wena' cię odnajdzie i komiks będzie hitem :)
Obadałam szkice :) Masz zadatki na niezłego 'komiksiarza'! Styl bardzo mi się podoba :hyhy: Seeeeerio!
Troszkę moich 'wypocin' z czasów kiedy jeszcze chciało mi się rysować...

http://s157.photobucket.com/albums/t78/ ... /my%20art/
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Mr_Editor »

Milly pisze:Troszkę moich 'wypocin' z czasów kiedy jeszcze chciało mi się rysować...

http://s157.photobucket.c...y1980/my%20art/
hehe... ja tam widzę tylko "podaj hasło"... daj to lepiej na imageshack i będzie po problemie ;)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Yamada »

Mr. Ejdż - będzie czas, będzie praca - muszę wymyśleć jakąś historię bo aktualne są totalnie top secret;]

Milly - a jakieś teges no, hasło?
Obrazek
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Milly »

chwilka.......

theworldisyours

Sorki :/
Obrazek
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Fan Arts

Post autor: Hakuzaijo »

Yamada pisze:Mr. Ejdż - będzie czas, będzie praca - muszę wymyśleć jakąś historię bo aktualne są totalnie top secret;]
Oka, oka... niemniej, daj znać, bo mam nadzieje, że oferta nadal aktualna ;)
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Fan Arts

Post autor: JJxenon »

Cześć Haku :) , widziałem kolejne Twoje pracki i szkice i naprawdę zajmij się na poważnie rysowaniem komiksów bo masz do tego nie mały TALENT ;) . Podobają mi się Twoje próby z pozami i ich dynamika ;) . Umiesz rysować skomplikowane krajobrazy ? . Ja obecnie dużo uczę się cieniować w PS ( z braku jednak tabletu jeszcze cieniuję myszką )

Milly :) - Mr Editor ma rację , wchodząc na tego linka tylko wyświetla " podaj hasło "

Yamada ;) - Możesz mi powiedzieć co za Śliczność Masz na Avie ? *_*

Ana :) - nie Bij , ja tylko pytam :)
Ostatnio zmieniony 21-03-2010, 15:40 przez JJxenon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Fan Arts

Post autor: Ana »

Yamada ma cosplay Aoi z VF na avie.
Obrazek
Awatar użytkownika
darth_julitka
Elite player
Elite player
Posty: 144
Rejestracja: 13-02-2008, 20:43
Lokalizacja: Białystok

Re: Fan Arts

Post autor: darth_julitka »

Takie tam moje bazgroły z lekcji :) jest tu troche postaci z Tekkena, wiec myśle, że można podciągnąc to pod fanarty :D

tylko sie ze mnie nie śmiać prosze :)

http://fc06.deviantart.com/fs39/f/2008/ ... ulitka.jpg
Trening czyni rzemieślnika - mistrzem trzeba się urodzic :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”