Tekken 6: Bloodline Rebellion

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Milly »

Panda + Paweł = ???
O matko...a myslałam, że wszystko już widziałam......
Pewnie że lepiej że pojawia się kolejny 'synek' :) (pewnie zrobiony podczas wycieczki po Szwecji) :hyhy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Komandos »

http://www.gametrailers.com/player/42386.html - TGS 08: Developer Interview
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Hakuzaijo »

Milly pisze:Panda + Paweł = ???
O matko...a myslałam, że wszystko już widziałam......
Pewnie że lepiej że pojawia się kolejny 'synek' :) (pewnie zrobiony podczas wycieczki po Szwecji) :hyhy:
A ja się tak zapytam, ile jeszcze powsadzają nowych postaci? To już nieludzkie jest :) Widzę to oczyma wyobraźni; rok 2100, Tekken 69 Extra Turbo Bloody Jumbo Combo Hiper Best Deluxe Version. Rodzina Mishów osiągnęła ilość 25 (bo okazało się, że Henio zostawił coś w banku spermy przed pierwszym Turniejem no i ,,odleżało se trochę"), mamy do wyboru 300 postaci, system został zmieniony 69 razy (to istotne, bo zmiana z 69 wersji była modyfikacją 45, która z kolei miała początek w 25 części zanim seria podzieliła się na trzy serie <wersja Nitendo pozwala Jinowi zjadać grzybki po których ,,moc jest z nim", nie mówiąc że dołożono ,,real, great scene ending" pokroju przepychania rur zawodniczkom (gulp)>), Japończycy do swoich PS3 dokładają 80 Terabajtów (nowe ciuszki i itemy ściąga się pół roku), a nasze wnuki siedzą przed Tv z jedną miną - :szok:
Oj, Namco, lecisz sobie w kulki :/
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: kemot722 »

Zayeprzepiękna wizja przyszłości Tekkena, Haku - więcej prosze! :rotfl:
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Milly »

Haku....r.e.s.p.e.c.t... :wstyd:
Wizja Tekkena jaką nam przedstawiłeś jest po prostu nie-do-pomyślenia. Zgroooozaaaa! JA bym chyba nie tego nie zdzierżyła. A Tekkena lubię...
ps: przepychanie 'rur'?!?
Wiem, ze japończycy z natury są zboczeni (święta prawda!) i że wersja 'tekkena dla dorosłych' może ujrzeć światło dzienne...zgroza...wolę o tym nie myśleć, bo czy potem możnabyłoby na spokojnie grać w 'wersję dla normalnych'? Nie sądzę...
Obrazek
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: s[h/z]inden »

Hakuzaijo pisze:(...) <-- cała wiadomość
ja o tym myśle tak samo... tylko niestety nie ubrałbym tego w tak piękne słowa, raczej by mnie tutaj zlinczowano ;p

co nie zmienia faktu, że zawsze chciałem zobaczyć ewgf'a z kolana albo bańki, żeby się ich przechwycić nie dało... chyba że i to naprawią, a potem jeszcze zrobią wersję 2d (gameboy advnce, nindendo ds), gdzie king będzie topem, bo ze specjalnych rzutów w 2d sie nie da wyrwać ;p
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Sylvan Wielki »

Hakuzaijo pisze:A ja się tak zapytam, ile jeszcze powsadzają nowych postaci? To już nieludzkie jest :) Widzę to oczyma wyobraźni; rok 2100, Tekken 69 Extra Turbo Bloody Jumbo Combo Hiper Best Deluxe Version. Rodzina Mishów osiągnęła ilość 25 (bo okazało się, że Henio zostawił coś w banku spermy przed pierwszym Turniejem no i ,,odleżało se trochę"), mamy do wyboru 300 postaci, system został zmieniony 69 razy (to istotne, bo zmiana z 69 wersji była modyfikacją 45, która z kolei miała początek w 25 części zanim seria podzieliła się na trzy serie <wersja Nitendo pozwala Jinowi zjadać grzybki po których ,,moc jest z nim", nie mówiąc że dołożono ,,real, great scene ending" pokroju przepychania rur zawodniczkom (gulp)>), Japończycy do swoich PS3 dokładają 80 Terabajtów (nowe ciuszki i itemy ściąga się pół roku), a nasze wnuki siedzą przed Tv z jedną miną - :szok:
Oj, Namco, lecisz sobie w kulki :/
xD

Dobre.

Cóż można powiedzieć. Faktycznie VF to nie jest. Jak tak dalej pójdzie, to w któryms kolejnym Tekken , na prawdę będzie ogrom postaci - z czego notabene przynajmniej połowa zbędna.

W T : BR będzie niesłychany wybór postaci jeśli chodzi o serię. Zobaczymy jak to przełoży się na jakże istotny aspekt - balans.
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Hakuzaijo »

kemot722 pisze:Zayeprzepiękna wizja przyszłości Tekkena, Haku - więcej prosze! :rotfl:

Specjalnie dla ciebie kemot, udało mi się zdobyć szczegółowy plan tego co nas (graczy) czeka w przyszłości serii. Nie pytaj skąd go mam, po prostu usiądź w fotelu i zacznij płakać, że tak ta seria kończy :3

Tragikomedyja Tekenowska w sześcidziesięciu dziewięciu rozdziałach

Tekken 1 okazuje się niespodziewanym hitem. Namco nie wierząc w swój sukces decyduje się wydać z 5 części jeszcze na próbę. Przez pewien czas jest dobrze. Kasa płynie, młode azjatki stoją otworem, nikt się nie skarży - są to tzw. złote lata. No, może ktoś tam psioczył na 4 część (że niby płaskie jakieś Jiny czy inne pokemony) ale to była taka zagrywka psychologiczna. Namco w dniu częśći 4. miało część 5. Że niby im się nie udało, że niby rekompensata. Świat to kupuje. Psychologia mgły zadziałała. Za parę lat taki sam kit wcisną przy części 35, 56 oraz 66 ale nie uprzedzajmy faktów. Po sporym sukcesie DR żółci podejmują jakże trafną decyzję - napierdalamy jeszcze ze 60 części, a co. Pojawia się jednak spory problem, wszystko już było. Wysłany zostaje więc pewien Japończyk na przeszpiegi do Europy. Ma zobaczyć ,,co jest chytliwym towarem, wrócić i zdać relację". Wkrótce nowymi postaciami okazują się: jakiś pijaczyna z Hiszpanii, spaślak z USA, hermafrodyta (później okaże się że to kobieta, choć niesmak skąd taki pomysł u Azjaty pozostanie. Cóż, powiedzmy, że to nie były miłe wakacje); ponoć do finalnej wersji miał się załapać zawodnik o polsko brzmiącym nazwisku ,,chujaciwdupużółtku" ale ponoć jego mocarne combosy (piaskiem w oczy, z baśki, kolankiem w jajo) okazują się nazbyt mocne nawet na Heńka stąd też ta postać odpada. Zamiast niej dodana zostaje laska o różowych włosach i kolejny mishima. Ale my nie zapominamy. Co zresztą będzie miało swój finał.
Części od 7 do 23 to właściwie nic ciekawego. Ktoś tam komuś zajmuje tron, ktoś go odbija - standard. Niemniej, w 17 części dowiadujemy się, że Paul miał romans z Pandą, przez co Kuma popełnia samobójstwo w części 20. Japonia w żałobie. Japończycy stwierdzają zgodnie ,,to była najpiękniejszy ending od czasów MGS4 i Mario na SNESa". Świat nie wie co rzec.
W części 35 Azjaci wpadają na pomysł ,,skoro Mokujin zmienia ciosy co rundę (nowość od części 30) to czemu by nie co cios? To będzie dobry pomysł. O tak." Po długim posiedzeniu (dwie setki i śledzik) decyzja zapada. Japończycy mają kisiel w majtkach. Mokujin przez najbliższe 8 lat będzie postacią numer jeden. Wszystkie dotychczasowe treningi idą psu w budę. Świat czuje, że seria się stacza (choć to stwierdzenia pada nazbyt często i z pewnością padnie nie raz). Karuzela się jednak nadal kręci. W 45 części ktoś przez przypadek zmienia Jinowi w finalnej wersji kolor elektryków na zielony. Wśród Japończyków panuje żałoba. Od czasów pomyłki z mieczami świetlnymi w serii Star Wars nikt nie popełnił takiej zbrodni. Główny zarząd czuje, że okrył hańbą swój kraj, naród, rodzinę, śmieciarzy i złotą rybkę. Zgodnie popełniają rytualne samobójstwo. Władzę w Namco przejmuje nowa gwardia. Od teraz, czasy będą zwane czarnymi latami. Od części 49 nic nowego się nie dzieje. Seria ma już ponad 250 zawodników (których obowiązkowo trzeba się nauczyć; chuj tam, że za rok wyjedzie kolejna część z nowym systemem walki), fatality to już standard. Ktoś pod wpływem natchnienia podejmuje decyzję - ,,dodamy im lolity!". Liczba zawodników od części 50 (wzwyż) przekroczy 400. Pal licho, że ponad 100 to nieletnie loli, które zamiast walczyć, gubią majtki, pokazują cycki (że niby ukradkiem) itd. Japonia przeżywa orgazm. Gracze z KKW spadają z jednych z lepszych do najgorszych na świecie. Ponoć żaden nie umie utrzymać pada w dłoni (kompleks ,,bolącego łokcia" daje o sobie znać [kompleks ,,bolącego łokcia" - jak się robi takie dziwne rzeczy np. w wannie]). Świat ma dość. Od części 57 Żółci mają problem (ponoć fabuły nie ma, nudno jest itd.)Zwiększają pojemność dysków do 10 terabajtów. Można sobie ściągać nowe ciuszki, zabawki, itemy itp. Szał ogarnia ,,wiśniowy lud". Plotki głoszą, że przez 6 części nikt z KKW nie skuma, że cały czas kupuje tą samą wersję jedynie wzbogaconą o możliwość nowych dodatków (moherowy beret bije rekordy popularności. Podobnie jak pierogi ruskie, wódka ,,Pan Tadeusz" oraz magiczne combo o nazwie ,,kuurwajacii", które pozwala załatwić przeciwnika z bejsbola, zabrać mu komórkę i takie tam (jednak nasi dopinają swego).
W odcinku 69 ktoś stwierdza i tłumaczy ,,no Heniek oddał coś do banku spermy podczas pierwszego turnieju, więc stąd liczba rodu H wynosi 178." Dlaczego jednak nadal możemy grać Heńkiem? Tego nie wie sam Heniek. Za 8 części KKW wyda oświadczenie ,,To wszystko to była lipa, Tekken nie istnieje i w ogóle, to tyle" Japończycy czują się wydymani. Ich sposób myślenia, filar egzystencji upada. Świat triumfuje. Przynajmniej przez tydzień. Potem Namco ogłasza nowy mega hit ,,Mishima family in wonderland". Jest to nowa platformówka z pokemonami, lolitkami i elektronami w tle. Życie znowu ma sens. Reszta świata stwierdza ,,mamy to w dupie". Jeszcze nie wiedzą, że za 6 lat będą to odszczekiwać gdyż tekken zostanie reaktywowany. Na wii, z możliwością skakania na macie, śpiewania, zjadania grzybków, spuszczania się do rur, zbierania monet, czyszczenia toalet i wielu innych. Seria przeżyje drugą młodość choć z bijatykami nie będzie miała za wiele wspólnego. Kurtyna opada. Narrator idzie na wódkę. Oklaski. Owacja na stojąco. Cisza.

A tak, żeby offtopa nie robić; może mi ktoś tak szybkensem wyjaśnić o co kaman z tym Bloodline? To coś na wzór VF5:R i DR? Czy ktoś podjął szybką decyzję ,,xbox dostanie T:6 to damy naszym T:6 porąbane w cholerę". Nie śmiać się, nie rzucać kamienia. Ot, temat mi jakoś umknął więc liczę na krótką i treściwą wypowiedź od was :)
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
darth_julitka
Elite player
Elite player
Posty: 144
Rejestracja: 13-02-2008, 20:43
Lokalizacja: Białystok

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: darth_julitka »

Hakuzaijo , po prostu "zwykły" T6 bedzie tylko na automaty...na konsole ukaże sie od razu Bloodline Rebellion :) A co kierowało panami z Namco? Tego nie wie nikt :D
Trening czyni rzemieślnika - mistrzem trzeba się urodzic :D
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Milly »

Szkoda tylko że przez to 'posunięcie' premiera się przesunęła....znowu! Jak wyjdzie w 2009 to będzie ok...ja jakoś nadzieję już straciłam, bo pierwsze reklamy Tekkena 6 pojawiły się w 2006...potem obiecanki na 2007 potem jakoś przeciągnęło się do 2008, a teraz to już nie wiem czy w 2009 będzie, bo najpierw miał być 22/2/2009 a teraz co? W kooolki lecą...
Obrazek
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Hakuzaijo »

darth_julitka pisze:Hakuzaijo , po prostu "zwykły" T6 bedzie tylko na automaty...na konsole ukaże sie od razu Bloodline Rebellion :) A co kierowało panami z Namco? Tego nie wie nikt :D
Dzięki za odp :)
Co nimi kierowało? Ich mała, skośnooka, marketingowa ambicja, zapewne :3
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: kemot722 »

A czemu nie? Fani Tekkena będą sie ślinić kolejny rok na widok n-tego trailera prezentującego niedostrzeżone do tej pory super-wybuchowe-fruwające-strzelające-śpiewające-skaczące gadgety, aż w końcu dostaną kupionego z 5-letnim pre-orderem wybitego z Thunder Godfista w kosmos Tekkena 6: Zbiorowa Mogiła po Krwawej Rebelii.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Komandos »

Dziwi mnie dlaczego Namco nie wydało najpierw T6 na PS3 (nad konwersją by się nie napracowali) a za rok T6: BR na X360 i PS3. Coś mi się wydaje, że M$ jednak maczał w tym palce :niepewny:
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Hakuzaijo »

Komandos pisze:Dziwi mnie dlaczego Namco nie wydało najpierw T6 na PS3 (nad konwersją by się nie napracowali) a za rok T6: BR na X360 i PS3. Coś mi się wydaje, że M$ jednak maczał w tym palce :niepewny:
Bill odszedł na emeryturę ale nadal płata figielki :]
A poważnie; siła $ potrafi być zaiste zadziwiająca :/
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: kemot722 »

Komandos pisze:Dziwi mnie dlaczego Namco nie wydało najpierw T6 na PS3 (nad konwersją by się nie napracowali) a za rok T6: BR na X360 i PS3. Coś mi się wydaje, że M$ jednak maczał w tym palce :niepewny:
Hmmm... mag Bill ma swoją zieloną Mane ;) Namco postanowiło wydać T6 na obie konsole, więc sie wstrzymało do czasu opanowania wiedzy na temat tworzenia gier dla X360 - w jednym z wywiadów podali, że są w trakcie obczajania struktury X360.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”