Gry 4.0 ?

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Gry 4.0 ?

Post autor: Hakuzaijo »

Lubię gry, które inspirują ludzi do stworzenia czegoś nowego. Świeżość jest zawsze czym dobrym. A jeszcze jak spojrzymy na możliwości techniki - to już kompletnie szczęka opada (niektóre projekty mnie aż przerażają). Niemniej, nie wiedziałem gdzie wrzucić poniższy materiał, więc daje go tutaj i liczę na wasze komentarze.
Co sądzicie o tym -> http://julianoliver.com/levelhead Jak dla mnie, bombeczka (koniecznie spr. filmiki z beta wersji). Patent ciekawszy nawet od tego -> https://www.youtube.com/watch?v=aPENA1Bpm68 (choć to właściwie jego rozwinięcie)
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Gry 4.0 ?

Post autor: Arris »

bardzo ciekawe pomysly....coz technika idzie w gore i tak szzczerze to bardzo mnie to zainteresowalo :D
szczegolnie ten eyetoy pet xD i nawet dobry topic :D
wreszcie mozna pogadac o eyetoyach i o innych tam grach tego typu...w koncu te gry jak to moj 24 letni brat mowi ''rozwijają tężyznę fizyczną'' :lol:
Awatar użytkownika
darth_julitka
Elite player
Elite player
Posty: 144
Rejestracja: 13-02-2008, 20:43
Lokalizacja: Białystok

Re: Gry 4.0 ?

Post autor: darth_julitka »

zatkał mnie ten filmik o "interaktywnej małpie". Na myśl przyszła mi taka japońska gierka "Tamagotchi" :D :D (kojarzycie, chodowało się elektroniczne zwierzątko, karmiło itp).

cholera tez chce taka małpkę :P (czy co to tam bylo :D)

Hodowało...
Ostatnio zmieniony 25-11-2008, 18:56 przez darth_julitka, łącznie zmieniany 1 raz.
Trening czyni rzemieślnika - mistrzem trzeba się urodzic :D
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Gry 4.0 ?

Post autor: Arris »

a mam jedno pytanie...czy to bedzie na pece?? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”